Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Bixenon javítás és építés egyedül


Lui

Recommended Posts

akkor tedd a kezed a lámpa elé és rájössz miről beszélek... de megígérem valahogy tesztet is alkotok majd ha végre megkapom a kocsit...

szerintem tanulmányozd át a gimi másodikos fizika könyved tüzetesebben, és akkor talán világosabb lesz a háttere

annak, amiről beszélsz. :rolleyes: Mert az látszik hogy alapvetően nem vagy tisztában vele, miről is beszélsz ;)

Először ajánlom figyelmedbe a hatásfok fogalmát. <_<

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 99
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

szerintem tanulmányozd át a gimi másodikos fizika könyved tüzetesebben, és akkor talán világosabb lesz a háttere

annak, amiről beszélsz. ;) Mert az látszik hogy alapvetően nem vagy tisztában vele, miről is beszélsz :P

Először ajánlom figyelmedbe a hatásfok fogalmát. :D

Ne zsinnyegtessél már itt vazee! <_< Disszipáljál el innen! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 11 months later...
Egyik ismerösöm Seat Ibizáján van Xenon,de a bordákat a fényszóróüvegröl lecsiszoltatta simára,de csak az izzó elött.Nem tudom mennyire jó így....

Na, ez érdekelne, mert az eddig gyűjtött infók alapján már vágom, mit és hogyan kell csinálni, ha magad akarod átalakítani projektorosra a lámpádat...

De ezt még árulja el valaki, hogy kivel, mivel és hogy lehet lecsiszolni a bordákat az üvegről, mert ez elég zúzós mutatvány szerintem...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
Fejtsd ki akkor, hogy te mit is csináltál a pilácsoddal?

szög gyári! ahogy csoki mondaná :lol:

gyári carello lámpába, merci s-class 3" bixenon projektort raktam, gyári merci trafóval, kábelezéssel, d2s philips.

amúgy a carello lámpa neccesen szedhetős szét roncsolásmentesen. belül nagyjából simára műanyagoztam az üres lámpaházat, foncsor nem kell bele.

magát a projektor szerkezetet menetes szárral, ill anyákkal rögzítettem. oldalanként 3-3 szár, így könnyebb állítani mint ha 4 lenne. állítani sajnos csak úgy lehet hogy leveszem a búrát, bár ez már nagyon megy, ugyh annyira nem zavar :lol:

kicsit másképp van beállítva mint az előírás, lejebb van állítva, illetve kicsit jobbra hord. az első azért kell h ne vakítsam szanaszét a szembejövőt mikor pattogok, a jobbra hordás meg azért, mert úgy vettem észre, normális beállításnál, h nagyon átvilágít balra.

mindent látni vele, egyszer sem villogtak rám(vagyis mikor fennhagytam a refit véletlen..)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Helló sziasztok eggy olyan problémám lenne, hogy a xenon bezavarja a rádiómat. Elektromos az antennám és H1es a xenonom (nem BI). Valakinek valami 5let? Úgy nyilvánul meg hogy rádióbekapcs antenna kibújik amég a lámpát nem kapcsolom be addig tisztán szól, amint tompitottra váltok sisteregni kezd. Valami tipp?

Link to comment
Megosztás:

Helló sziasztok eggy olyan problémám lenne, hogy a xenon bezavarja a rádiómat. Elektromos az antennám és H1es a xenonom (nem BI). Valakinek valami 5let? Úgy nyilvánul meg hogy rádióbekapcs antenna kibújik amég a lámpát nem kapcsolom be addig tisztán szól, amint tompitottra váltok sisteregni kezd. Valami tipp?

Én is ebben a cipőben vagyok!!!

Már hallottam egy pár tippet,hétvégén kipróbálom és megírom neked!!!

Állítólag ferrit vasmagra kell feltekerni egy pár menetet a trafó előtti tápkábelből...,ilyen ferrit vasmagot régi kimúlt PC-tápból lehet kiberhelni gyűrű alakú bigyó,amire van némi lakkozott rél vezó feltekerve!

Link to comment
Megosztás:

Én is ebben a cipőben vagyok!!!

Már hallottam egy pár tippet,hétvégén kipróbálom és megírom neked!!!

Állítólag ferrit vasmagra kell feltekerni egy pár menetet a trafó előtti tápkábelből...,ilyen ferrit vasmagot régi kimúlt PC-tápból lehet kiberhelni gyűrű alakú bigyó,amire van némi lakkozott rél vezó feltekerve!

Akkor várom a segítséged. De addig én is próbálkozok hallottam én is ezt azt. üdv

Link to comment
Megosztás:

Miket is hallottál? :D

Hát én olyat is hallottam. Hogy pl a jó minőségűű SIMENS Xenon is bezavarta az adót. És azt írták hogy ha fémmel érintkezik a trafo a kocsihoz hozzáér fémhez az is okozhat gerjedelmet. Magyarul elkell szigetelni más fémmel való érintkezését , akkor hallottam a zavar szűrő beépítése antennához azt itt a fórumon modnták. hát próbálkozom:D

Link to comment
Megosztás:

Hát én olyat is hallottam. Hogy pl a jó minőségűű SIMENS Xenon is bezavarta az adót. És azt írták hogy ha fémmel érintkezik a trafo a kocsihoz hozzáér fémhez az is okozhat gerjedelmet. Magyarul elkell szigetelni más fémmel való érintkezését , akkor hallottam a zavar szűrő beépítése antennához azt itt a fórumon modnták. hát próbálkozom:D

A trafó elszigetelése nem jött be,továbbra is zúg!!! :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Xenon témához úgy általában:

Fényszórómosó: jó dolog de max erdőben lemosni a még rá nem száradt sarat... amit már utólag autósamponnal és mosókefével kell lemosni na azt nem szedi le a fényszórómosó sem :lol:

Magasság állítás: 1. nem a lámpatestben van az elektronika, ott a motor ami állít de sok esetben hátul a felfüggesztésnél vagy valami hasonló ponton van az érzékelő szóval önmagában magasságállítós fényszóró berakása még nem megoldás 2. rossz úton teljesen mind1, hogy van-e vagy sem... 3. sokat ér alapból nagyobb méretű pl kis terepjáró vagy hatalmas sedanra rakott xenon esetében mert magasan van a lámpa és szembevilágít nem is kicsit... 4. nem árt persze ha van de csak automatizáltan állítja az autó terheléséhez a fényszórók magasságát és nem az útviszonyokhoz, valóban a 4 állású kapcsoló modern változata.

Fényforrások: sok az olcsó gagyi és még több a drága gagyi cucc, nekem már volt vagy 4 féle szett és egy tuti módszer van: kipróbálás... garázsajtó dolog sem rossz de én időnként begurulok egy szervizbe és beállíttatom a fényszórókat, egyébként itt jön a hol van a fókusz pontja és hol nem dolog: 2 helyen is elmondta a szervizes amikor kérdeztem, hogy sokkal rosszabb-e a vetített fénye mintha eredeti halogén lenne a lámpatestben: nem volt a válasz mind a két helyen... állítgatták majd mindig egy kicsivel alacsonyabbra lett állítva mint halogénnel lenne: eredmény: országon kívül soha senki nem villogott még rám, hogy valami baj lenne DE természetesen a agyontuningolt új swift emelkedőn rámvillog... most, hogy miért hát én a xenonnak tudtam be... egyébként mióta be lett állítva minden talán összesen is csak vagy 2x villogtak rám ami nem sok... kadettben hiába állítottam akkor is villogtak... más volt teljesen a fényszóró + vectránál is a régi fajtát is beállíttattam de még ott is többször... ugyanakkor volt aki sima halogén izzóval is úgy gondolta, hogy kiégeti a retinámat...

Amit én tanácsolok utólagos xenonozóknak: mind1, hogy milyen drága szettet vesz ki kell próbálni! ha a foglalata a lámpatestben nem jól áll akkor vissza kell vinni és kicseréltetni mert úgy a fénye valóban egyenlő a nullával és csak pénzkidobás. Trafót fixen rögzíteni és ha az autó többi elektromos rendszere rendben van és maga a trafó is akkor nem fog semmit sem zavarni.

Műszakin: én kiszedtem úgy vittem el műszakira az autót, lehet van ahol átmegy (sőt tudom, hogy van) de olcsóbb kicserélni utána meg betenni újra... Rendőr sötétített ablakba már kötött bele de a xenonnal nem foglalkozott, eléggé úgy néz ki az autó, hogy el lehet hinni, hogy gyári benne (értem ez alatt, hogy nem kispolák holdvilágítós xenonnal :huh: ).

Nekem tompított, refi, ködlámpa is xenon, sokat megyek sokszor ismeretlen helyen vagy éppen őzikét kerülgetek vagy földút sajnos... van minden határon belül és kívül és pl a ködlámpa nagyon jól jön, hogy xenon mert nem csak előre hanem oldalra is egészen sokat világít és le pl árokba vagy vagy járdára vagy pl amit nem látnék meg úthiba azt kiemeli persze ez egészen kis tempónál... ha megyek 50-nel mire meglátom már csak "dübb"... ugyanakko vigyázni kell vele mert elég erős ahhoz, hogy zavarja a szembejövőt így az úgy megy mint egy refi: jönnek szemből lekapcsolom, erős ködbe néztem.... ott kb 15 méterről ne láttam az autót sem így a lámpa sem zavart.... (év eleje, borsod megye, miskolctól pár kilométerre a semmi közepén...). Refinél arra kell ügyelni, hogy a xenon villogásra nem való... így csak ésszel ugyanakkor refinél ugye nincs senki szemben így nincs kit vakítania.

Tompított mellé divatos a kék meg hupilila LED helyzetjelző ami szép meg minden de tudom ajánlani az SMD ledes helyzetjelzőket, olcsók és van annyi fényereje, hogy az autót is látni lehessen ha pl le van parkolva + a közeli tárgyakat is megvilágítja! (nekem 3 kis smd ledből áll össze de van 1 nagy smd ledes helyzetjelzőm is).

+ A jolly joker a vakításra: a halogén izzósok is vakítanak! sokak olyanról, hogy fényszóróállítás még életükben nem hallottak és érdekes módon több halogén izzós vakít el kb 10x mint xenonos ott viszont, hogy gyári-e vagy sem kb mind1 kategória...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...

Viszont ha kezd kiégni akkor gyengülni szokott a fényerő és egyre jobban kékes lesz. 4300K van nekem is nemrég kellett cserélni izzókat (2 nap eltéréssel a másik is elköszönt érdemes párban cserélni).

4300K áll legközelebb a napfényhez (meleg fehér) és ezzel lehet a legjobban látni. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.