Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hemi

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Ma kicseréltem egy izzót az autóban.

Előjel: két napja írja a BC, hogy kiégett egy izzó pedig nem.

Tegnap este megnéztem, és az egyik izzó szála elgőzölgött, de még világított haloványan.

A BC meg jelezte. már mikor az izzó kezdett fáradni, az ellenállása megváltozott.

Csak jó ez :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ma kicseréltem egy izzót az autóban.

Előjel: két napja írja a BC, hogy kiégett egy izzó pedig nem.

Tegnap este megnéztem, és az egyik izzó szála elgőzölgött, de még világított haloványan.

A BC meg jelezte. már mikor az izzó kezdett fáradni, az ellenállása megváltozott.

Csak jó ez :rolleyes:

Nálad az izzófigyelő hogyan nézi a áramerősséget?

Link to comment
Megosztás:

A hibakódkivillogtatás itt is ugyanugy müködik, mint az Astráknál? X18XE Vectra B 96-os

Szóval ki szeretném villogtatni: rövidrezárom az 5-6 lábakat és utána meg kell indítanom az autót?????????

Nem lesz semmi baja?

Amugy szerintetek ez érvényes? Az itt leirtakat követhetem?

Ja, s ha már ilyen összefüggően beszélek, akkor elmondom miért is: elment az alapjárat, szervizben kicserélték a légtömegmérőt, ment egy hónapot, megint elromlott. Most visszatették a régi légtömegmérőt (nem produkál most sárga lámpát, de többet fogyaszt), azzal megy ameddig megjön az új, a garanciában cserélt. Addig is megnézném, van e valami benne tárolva, esetleg törölhetném is, legalábbis a link szerint.... akkor talán jobban menne.

Nem az én autóm.... majd csak augusztustól lesz az enyém... de addig is szeretném ha jól menne...

Ja és hol is van ennek a diagnosztika csatlakozója?

Link to comment
Megosztás:

megindítani nem kell, csak gyújtásra tenni. Ha szerencséd van, akkor olyan az ECU-d ami villogtatható(miért ne lenne az, mikor enyémtől picivel idősebb, és nekem is villogtatható. Egy időtől már állítólag nem megy a villogtatás.)

A csati a kézifékkar és a váltókat közötti takaró alatt van. Kézifék felőli oldalát tudod előbb felhúzni.

Azok a kódok meg jónak tűnnek, mint X18XE-s nek. :rolleyes:

mondjuk nem tudom, alapjárat miatt miért légtömegmérőt cseréltek. Fordulaton is rossz volt a kocsi?

Link to comment
Megosztás:

mondjuk nem tudom, alapjárat miatt miért légtömegmérőt cseréltek. Fordulaton is rossz volt a kocsi?

'

állítólag ezt olvasták ki... de ennél tovább nem tudom... lévén még nem az enyém a kocsi... majd csak 2 hónap mulva

a megindítást én is csak ezen a linken olvastam. Itt irja, hogyha nem inditod meg, akkor hibás lehet a kiolvasás.... eddig erröl nem hallottam, ezért kérdeztem.

Akkor ma villogtatni próbálok....

Link to comment
Megosztás:

A B Vectraban már elég sok elektronika van. Legjobb ha megnézed egy Tech 2-vel. akkor is írhat olyat, hogy "kritikus motormeghibásodás 1-es kód vagy 2-es kód"

Erre azt találod, hogy légtömegmérő vagy AGR szelep vagy Vákum mágnes-szelep. Vagyis minden ami drága.

Magam sem értem miért a légtömegmérőhöz nyúltak, mert azt is lehet vizsgálni Tech-2-vel. méghozzá a beáramló levegőmennyiség/löket egységekben. A X20DTH-nál a padló esetében kb 1000-1100mg/löket a mért érték és ez jó.

Én az enyémet egyszer kitakarítottam, de vigyázz csak reggel első indítás előtt mert ez forrófilmes és bármilyen tisztítószert kap melegen, azonnal tönkremegy.

Én a műszeres vizsgálatot javaslom. de jó alaposan, és menet közben is figyelve a kb 70 adatot amiből lehet következtetni a hiba okozójára.

Link to comment
Megosztás:

Kiegészítettem a BC-t :rolleyes:

Most már nem lesz olyan, hogy elfolyik a hűtőfolyadék én meg nem veszem észre.

Megkapta a kiegyenlítőtartály szintérzékelőt. A BC 20-as lábára kötve.

Köszönet a tartályért KisKaszának!

Olajcserénél meg kellene csinálni az olajérzékelőket is!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Na ma azt hittem, megfő minden a kocsiban.

Voltunk városkában vásárolni, és egyszer csak hallom, hogy murva gyors a befúvó venti, ABS világít, műszerek nem mutatnak semmit.

BC-n fesz 17 Volt!!! upsz. leáll, beindít, 13,9 minden frankó, megyünk tovább, 17 V, minden kuka...

Hazaig játszadoztam, felgyorsultunk, majd moci leállít, gyuszi rá, hogy fékpilács legyen, és lavíroztam. Itthon generátor ki, új feszszab ki, régi vissza, és minden jó.... A murva életbe, hogy egy olyan bolt, ahol a szerelő ismerős szerint jó cuccokat adnak, pont nekem adott el egy selejtet. Mindegy, most kint van, hétfőn megyek, hátha kapok csere darabot.

Hozzáteszem, kb. 40 perc volt az egész művelet a szükséges kacatok lebontásával, és visszarakásával. Lassan profi leszek benne. ez most 1 hónapon belül a 3. kiszerelés volt. :)

Link to comment
Megosztás:

Milyen izzók kellenek a Vectra müszerfalába? Nem lehet látni az összmegtett KM állást, nem ég az ABS visszajelző és ha már szétszedem, kicserélném az összeset. De milyet vegyek? Olyan foglalatnélküli kicsit mint az Astrába? Vagy esetleg többféle tipusu kell?

Link to comment
Megosztás:

Olyat tapasztaltam, hogy nagyon halványan időnként pislákol a töltésjelző, meg a kézifék behúzott állapotát jelző lámpa, de csak nagyon ritkán. Először arra gondoltam, hogy valami gond van a töltéssel, de akkor szerintem a kézifék nem csinálná vele együtt. Én inkább KH-ra gyanakszom. Esetleg más tipp, tapasztalat? Ja, 91' -es Corsa-A C14NZ.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.