Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Lehet hogz lenne lehetőségem lecserélni elég jutányos áron a mostani autómat egy 1.8-as 95-ös fullos B Vectrára. Megérné? Amit hátránynak találok, hogy sokkal rosszabbul szerelhető (általam), sokkal komplikáltabb mint az enyém. Az alkatrészárak sem egyek... . Szóval ezt látom hátránynak. Természetesen ott a másik oldal: kényelem, megjelenés, biztonság, menetteljesítmények...esetleg értékvesztés... ezek jobbak. Mi a véleményetek?

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogz lenne lehetőségem lecserélni elég jutányos áron a mostani autómat egy 1.8-as 95-ös fullos B Vectrára. Megérné? Amit hátránynak találok, hogy sokkal rosszabbul szerelhető (általam), sokkal komplikáltabb mint az enyém. Az alkatrészárak sem egyek... . Szóval ezt látom hátránynak. Természetesen ott a másik oldal: kényelem, megjelenés, biztonság, menetteljesítmények...esetleg értékvesztés... ezek jobbak. Mi a véleményetek?

Bele kell csapni:)

Teljesen más érzés.... más az élmény és meghálálja az biztos!

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Csak a kollégát tudom idézni:

Bele kell csapni:)

Teljesen más érzés.... más az élmény és meghálálja az biztos!

A 95-ös Vectra a Bk első kiadásai. A Benzines pedig szerintem jól szerelhető, a Diesel van tele mindennel mint turbo, intercooler, kályha...etc a benzines egyszerűbb. Nyugodtan megveheted mert nagyon jó autók.Ha majd a kárpit és ülés nyöszörgéseket megoldottad, a motorba jó minőségű olajat tettél élvezni is fogod :)

Nekem a kombi nagyon állat az astra után ég és föld a két kocsi. Van egy Caravan F-esem is de a Vectra sokkol sokkal jobb :D

Bele kell csapni:)

Link to comment
Megosztás:

Sajna ez nem kombi, a régi az kombi...elég nehéz lesz az átálás. A nehéz szerelhetőséget arra értettem, hogy ugy teli van kütyükkel (szervo, klima, ABS etc.), hogy semmihez nem lehet hozzáférni

Bár nagyon nem foglalkoztam a benzinesekkel de szerintem nem kell félni tőle. Meg lehet abban is mindent javítani max kicsit tovább tart:)

Az átállás...hát hűtőszekrényből csak kicsit vegyél vagy fogadj fuvarost és a 3,5m-es szőnyeget sem viszed vele haza cserébe hamarabb bemelegszik az utastér és hamarabb hűti le a klíma :D

csak ismételni tudom magam: nagyon klassz

Nekem nagyon bejön.Megy mint állat, nyomatékos, nagy!

tudom hogy az autó benzinnel én is szeretnék MV6-ot http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

de drága a fönntertása. A Vectra-é még nem annyira bár a súja már ott van és a biztosítása is közelít :)

Bele kell ülni!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Nagyon pang a B vectra rész....

Szóval az a helyzet, hogy a nézelődések során végül nem 2.0-ás lesz a gép, hanem egy 1.8-as... döntésemet végül a kasztni épsége befolyásolta...

Ez elvileg egy sérülésmentes, 1,5 éve németből behozott ótó... CD felszereltséggel, "multikormánnyal", car400-al, meg a többi elektromos kütyüvel... végül ebben nincs fedélzeti. :)

Ha valakinek van magyarnyelvű használatija hozzá, vagy "így csináld" jellegű könyve, vagy tudja, hogy ezeket hol lehet beszerezni, szóljon...

Továbbá az is érdekelne, hogy ez a gép alkalmas-e fedélzeti utólagos "egyszerű" beszerelésére?

Minden segítséget megköszönök...

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek.

Magyar nyelvűm van B Vectra-hoz, Így csináld viszont nincs. A magyar nyelvű az rendes könyvben. Bár még számomra is kicsit új, mert én is 17-én pénteken vettem a gépet. Egy 1.8i CD Sport, de én nagyon meg vagyok vele elégedve. Ég és Föld a különbség az A Vectra után. Tényleg nagyon jó.

Link to comment
Megosztás:

Gratulálunk az új vashoz :)

Lehet azt a könyvet scannelni?

Benne van a diesel esetleg tempomat, digit klíma, BC...etc

Én egy jelenleg is létező helyről töltöttem le pdf-ben... és a BC tuti benne van.

Más! Ha valakinek esetleg valamelyik központizár moci nem menne, van rá megoldás! némi ügyesség kell hozzá, egy fúró, egy forrasztópáka, és egy mikrokapcsoló! Nekem bejött!

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nekem az egyik hátsó záram sz**akodik. Mikrokapcsolót hol lehet szerezni?

Köszi

elektronikai boltban lennie kell... kb. 2-2,5 cm hosszú! De ha gondolod, és még mielőtt elindulok a nejemért, tudunk beszélni, akkor tudok vinni 1, azaz 1 db-ot hozzád! Úgyis arra megyek! Küldök pü-ben telefonszámot! Hívj fel! :)

Link to comment
Megosztás:

Én egy jelenleg is létező helyről töltöttem le pdf-ben... és a BC tuti benne van.

Más! Ha valakinek esetleg valamelyik központizár moci nem menne, van rá megoldás! némi ügyesség kell hozzá, egy fúró, egy forrasztópáka, és egy mikrokapcsoló! Nekem bejött!

megtudtad csinálni a zárakat???

Link to comment
Megosztás:

elektronikai boltban lennie kell... kb. 2-2,5 cm hosszú! De ha gondolod, és még mielőtt elindulok a nejemért, tudunk beszélni, akkor tudok vinni 1, azaz 1 db-ot hozzád! Úgyis arra megyek! Küldök pü-ben telefonszámot! Hívj fel! :)

Hello!

Szombat, vagy vasárnap jársz erre? Közben rájöttem,hogy megvan még az első ajtóm régi zárja abból ki lehet szedni a kapcsolót. Mennyi egyébként az ára? Ja, ha gondolod beugorhatsz ettől függetlenül is, legalább cserélünk egy ki tapasztalatot. Ha erre jársz hívj fel? PÜ-ben megadom a telszámot és a címemet.

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Szombat, vagy vasárnap jársz erre? Közben rájöttem,hogy megvan még az első ajtóm régi zárja abból ki lehet szedni a kapcsolót. Mennyi egyébként az ára? Ja, ha gondolod beugorhatsz ettől függetlenül is, legalább cserélünk egy ki tapasztalatot. Ha erre jársz hívj fel? PÜ-ben megadom a telszámot és a címemet.

Ha arra járok, feltétlen beszélünk... :)

Ma elkészültem a vezető felőli zárral is! Igaz, ebben még a kapcsolót se kellett kicserélni, csak megigazítani!

Majd ha érdekel valakit, akkor csinálok egy részletes leírást, hogy másnak könnyebb legyen! ;)

Valaki tudja a pontos megnevezését vagy paraméterét a műszerfalban a km számláló égőjének? Ki szeretném cserélni, mert ki van égve.

THX!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.