Jump to content
forumadmin

Dízel motorokkal kapcsolatos problémák, kérdések

Recommended Posts

csaba66    273
10 órája, imy írta:

Én úgy vettem észre, hogy a szerviz nagyon meg sem szeretné bontani, mert nagyon szét kell szedni szerintük, és sok idő.

Hangban a kicsi szelephézagot nem hallod, és az a káros. A nagy szelephézagot lehet hallani, de az meg nem probléma.

Ha az ugyfel fizeti, nem ertem, miert zavarja oket, hogy sok ido... Inkabb az lehet, hogy nem tartanak raktaron hezagolokat, csak menet kozben derul ki, mekkorak kellenek, valoszinuleg nem is lehet darabonkent rendelni oket, csak keszletben, szoval kisse maceras nekik a dolog.

A tul nagy hezag sem jo, mert akkor nem jo idoben es mertekben nyitnak a szelepek, ami tulfogyasztast, teljesitmenycsokkenest okozhat. Mindenfele buveszkedesek vannak a temaban -- eleg lenne ugye 8 szelep is, minek 16 -- szoval a rossz szelephezagok, legyen barmilyen iranyu is az elteres, biztos nem jok.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
On 2006. 01. 23. at 11:26, forumadmin írta:

Sziasztok.1.9 cdti 150 le combis h astram van es van egy olyan erzes amikor 2 vagy 3 vagy 4 lepadlozom szepen megkezd huzni 1800 ig aztan csokken a huzas de utanna 2200 tol folytassa amit abbahagyott 1800 nal.... Tudnatok segiteni hogy mitol lehet ez koszi a valaszokat..

Módosítva : Gecku Mihaly

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
On 2017. 08. 13. at 10:56, Davee írta:

Sziasztok.1.9 cdti 150 le combis h astram van es van egy olyan erzes amikor 2 vagy 3 vagy 4 lepadlozom szepen megkezd huzni 1800 ig aztan csokken a huzas de utanna 2200 tol folytassa amit abbahagyott 1800 nal.... Tudnatok segiteni hogy mitol lehet ez koszi a valaszokat..

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés