Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos problémák, kérdések


forumadmin

Recommended Posts

Elvileg az olajcerére a szervizben 3 orát számlázhatnak le nem tudom mennyi a oradijuk de olyne 3000ft biztos van ha nem több én olyne 10-15 közé raknám kb

Most nézem az éves ellenőrzést,ami hasonlóan volt...Ecoservice ellenőrzés+előkészületi idő...13085ft

de mi az az AW? mert asszondja ellenőrzés 20 AW, előkészület 3AW...

Köszi a választ amúgy.

Tényleg, ti hogy csináljátok? Saját magatoknak vagy vezetitek a szervízkönyvet? Nekem volt osztálytárs szerelő ingyen megcsinálná...erősen gondolkodom rajta... max. beírjuk a szervízkönyvbe pecsét nélkül,na bumm:):huh: csak hogy bent legyen az adat... vagy az közokirat hamisítás?:lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát igen! Mert szerinted megfizeti valaki ha drága olajat rakok bele és 15.000 cserélem. Sajnos senki. Magyar ember megnézi mennyi km van benne az nem érdekli hogy a tiédbe mondjuk 180.000 drága olaj sürü csere a masikban 200.000 visszatekerve 90-100.000km re szar olaj ritka csere természetesen egy árban van. Megfogja azt venni mert kevesebb km-et mutat az ora.

Én ugyvélem 15.000km et kifut a GM olaj is, nálam kb heti 50-60km város a többi országut, autopálya ami kb mégy 700km, Egy deka olaj nem fogyott eddig sem a 0w ből sem. Szerintem még nincs elkopva annyira.

Majd legközelebb ha lessz pénzem akkor valszeg én sem gm olajat rakok bele. Igaz amit most kiengedtek 20.000km után nem habzott nem volt rossz szaga igaz fogalmam sincs mit kell figyelni. nekem egész jonak tünt az az olaj még a szine meg fekete volt mint minden dieseles használtolaj

ööö, ez több összetevős. nekem már alapból az új autó megvásárlása se szimpatikus, hiszen rohadt nagy a bukta, jöhet bármekkora baja a kocsinak, a pár éves használttal még mindig sokkal sokkal kevesebb a veszteség... sajnos a tekergetőssel is igazad van, manapság minden kereskedő ezt csinálja, meg persze a jó ismerőséé volt a kocsi, vidéki orvos, etc... :huh: én megveszem a kocsit, 1-2 évesen, és inkább hajtom jó sokáig, és akkor tényleg számít az az olaj minőség, különben magam alatt vágom a fát...

Link to comment
Megosztás:

srácok, mennyibe kerül nagyjából egy olajcsere olyan helyen,ahol beírják a szervízkönyvbe,ha én viszem az olajat és a szűrőt is? nagyságrendileg is mondhatjátok... 5e?10e?20e? Nekem fogalmam sincs...

helytől függően 3-5e között ingadozik, de előfordulhat vidéken olcsóbb is, ha éppen nincsen más dolga a szerelőnek... ha olyannal akar lehúzni, hogy a fáradt olaj megsemmisítési díja, annak nem szabad bedőlni, mert még ő kap literenként pár száz forintot a megfelelő cégektől ha odaadja nekik :huh: (persze egyszerre nagy tételről van szó)

Link to comment
Megosztás:

Elvileg az olajcerére a szervizben 3 orát számlázhatnak le nem tudom mennyi a oradijuk de olyne 3000ft biztos van ha nem több én olyne 10-15 közé raknám kb

3 óra? Úristen... ennyi idő alatt más a vezérlést is kicseréli, meg fékfolyadékot is cserél az olajcsere mellett...

Még itthon az udvaron is megcsinálom 15 perc alatt az olajcserét, pedig nem is vagyok szervíz, hogy minden nap gyakoroljam.

Link to comment
Megosztás:

3 óra? Úristen... ennyi idő alatt más a vezérlést is kicseréli, meg fékfolyadékot is cserél az olajcsere mellett...

Még itthon az udvaron is megcsinálom 15 perc alatt az olajcserét, pedig nem is vagyok szervíz, hogy minden nap gyakoroljam.

Pedig sajnos ha megnézed a nem tudom én milyne programban akkor 2 orát ir az olacserére de ha van kertelvédő lemezed akkor 3 nem tudom miért mert van egy kis ablak ahol 4 csavar elfordítassz és mar hozzá is férsz!

Sajnos a "szak"szerviz ennyi neki ki kell fizetni a munkast meg saját maganak is kell hogy maradjon valami meg adózik is.

Végülis a kenyeret is olcsobban meg tudod sütni otthon még se teszed Ugyhogy én nem akadnék ki ezen annyira ez olyan mint amikor valaki megveszi az IKEA butort elmegy megrendeli majd elmegy elhozza otthon összeszereli és boldog mert olcsabb mint ha tölünk rendelte meg igaz csak 50.000ft tal de ugy kétszer volt pesten szemvedett vele és nem is mértre szabott. De igy látszolag olcsobb volt.

Link to comment
Megosztás:

Pedig sajnos ha megnézed a nem tudom én milyne programban akkor 2 orát ir az olacserére de ha van kertelvédő lemezed akkor 3 nem tudom miért mert van egy kis ablak ahol 4 csavar elfordítassz és mar hozzá is férsz!

Sajnos a "szak"szerviz ennyi neki ki kell fizetni a munkast meg saját maganak is kell hogy maradjon valami meg adózik is.

Főleg, hogy minimálbérre vannak bejelentve pl. a Tormásinál ish....... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Végülis a kenyeret is olcsobban meg tudod sütni otthon még se teszed Ugyhogy én nem akadnék ki ezen annyira ez olyan mint amikor valaki megveszi az IKEA butort elmegy megrendeli majd elmegy elhozza otthon összeszereli és boldog mert olcsabb mint ha tölünk rendelte meg igaz csak 50.000ft tal de ugy kétszer volt pesten szemvedett vele és nem is mértre szabott. De igy látszolag olcsobb volt.

Nem értek veled egyett!

Egyrészt kenyeret itthon is lehet sütni,ha van hozzávaló cuccod és van kedved/időd csinálni.

Másrészt nincs az az isten,hogy rábízzam a kocsim holmi kétbalkezes autószerelő tanulókra!!! (tisztelet a kivételnek)

Link to comment
Megosztás:

Főleg, hogy minimálbérre vannak bejelentve pl. a Tormásinál ish....... :huh:

Totál bekamerázva és figyelve.... :lol:

Inkább nem íromn le miket hallottam a helyi rendszergazditól,aki ott dolgozik és igen jó barátom...csak annyit...más munkahelyet keres éppen.

Link to comment
Megosztás:

Nem értek veled egyett!

Egyrészt kenyeret itthon is lehet sütni,ha van hozzávaló cuccod és van kedved/időd csinálni.

Másrészt nincs az az isten,hogy rábízzam a kocsim holmi kétbalkezes autószerelő tanulókra!!! (tisztelet a kivételnek)

Miért az olaj olajszűrő az neked csak ugy terem azt is meg kell venned. Kenyerhez is megmondom mi kell ha gondolog és ott is sporolsz pár forintot :huh: Azt aláirom hogy sok aluképzett emberke basztatja az autokat :lol:

Link to comment
Megosztás:

GM olajszűrő nem olyan vészes. ha jol tudom 2500 alatt van ha opelban veszed meg. olajat igyis ugyis te viszed. munkadijat fizeted de kapsz pecsétet :huh: Olajnak a gyári előírás a 0W-30 de gondolom 0W-40 is jo.

Ez az olaj biztosan jó,mert tudja az összes ide vonatkozó minősítést: Minősítése: API SL/CF, ACEA A3/B3/B4, MB 229.1, MB 229.3, MB 229.5, VW 502 00/505 00/503 01, Opel GM LL-A-025/LL-B-025, BMW Longlife 01, Porsche.

Amúgy 10ezer után cserélem az előzőt,mivel nagyrészét városban tötyögve tettem meg, no meg mindenképpen a legjobbat akarom a kocsimban tudni:) Amúgy az olajszűrő ezres alatt volt (1100 felett lett volna,de számlát már nem tudtak volna adni csak hétfőn...én meg nem kértem.:lol: )

Amúgy a sportlégszűrőt is most fogom tisztítani, 10ezrenként érdemes:)

Link to comment
Megosztás:

Ugyanezt tudom én is, hogy nem kell benne cserélni, valami olyat mondtak nekem hogy elszineződik ha mar nem okés. szerintem vezérmü szíj cserénél rá kell nézni hogy áll de lehet nem kell cserélni még akkor sem :huh: Ez olyan mint a fék olaj évente kell nézni egy forráspontot és amig jo addig maradhat. de az is birja 5 évet minimum jo persze 5 év alatt lehet menni 100.000km et meg 200.000 km et is

Szomorú manuális váltóinkról van szó, ugye?

Mert az automatát ápolni kell, csere 2 évente, vagy 60ezrenként. Illikk...

Link to comment
Megosztás:

Ez az olaj biztosan jó,mert tudja az összes ide vonatkozó minősítést: Minősítése: API SL/CF, ACEA A3/B3/B4, MB 229.1, MB 229.3, MB 229.5, VW 502 00/505 00/503 01, Opel GM LL-A-025/LL-B-025, BMW Longlife 01, Porsche.

Amúgy 10ezer után cserélem az előzőt,mivel nagyrészét városban tötyögve tettem meg, no meg mindenképpen a legjobbat akarom a kocsimban tudni:) Amúgy az olajszűrő ezres alatt volt (1100 felett lett volna,de számlát már nem tudtak volna adni csak hétfőn...én meg nem kértem.:huh: )

Amúgy a sportlégszűrőt is most fogom tisztítani, 10ezrenként érdemes:)

Uj autód van? Gari még meddig van rajta?

Link to comment
Megosztás:

Uj autód van? Gari még meddig van rajta?

Nem,nem..:huh: Szóval: 51000km éves szerviz, GM 5W30 bele... most 61500km van benne,olaj és szűrő az előszobában, még a héten betöltődik:) Szakszervízzel annyi a gondom,hogy 2 hétre előre van időpont legkorábban...és ha olyanok,mint a Wallisnál voltak,hogy 2,5 óráig még csak odáig sem jut a dolog, hogy a szerelőt lássam és kimenjünk behozni a kocsit,akkor.... szóval ezért tettem le arról,h szakszervíz tegye be... marad az autószerelő haver... kérdés persze,hogy pecsét legyen-e vagy sem....(jó kis tortúra,de elintézhető).<BR><BR>Jó kérdés,hogy ugye a H Astrát elvileg 2 évente kellene ellenőriztetni,csak rossz oldalt vezettek a szervizkönyvben eddig,ahol évenkénti ellenőrzés van... most akkor kell ellenőriztetni jövőre is vagy sem? Muszáj nekik olajat is cserélni, vagy meg tudom győzni őket,hogy mondjuk 5ezer km-el ezelőtt lett kicserélve,ha hozzányúlnak ejnye-bejnye:)

Link to comment
Megosztás:

Nem,nem..:huh: Szóval: 51000km éves szerviz, GM 5W30 bele... most 61500km van benne,olaj és szűrő az előszobában, még a héten betöltődik:) Szakszervízzel annyi a gondom,hogy 2 hétre előre van időpont legkorábban...és ha olyanok,mint a Wallisnál voltak,hogy 2,5 óráig még csak odáig sem jut a dolog, hogy a szerelőt lássam és kimenjünk behozni a kocsit,akkor.... szóval ezért tettem le arról,h szakszervíz tegye be... marad az autószerelő haver... kérdés persze,hogy pecsét legyen-e vagy sem....(jó kis tortúra,de elintézhető).<BR><BR>Jó kérdés,hogy ugye a H Astrát elvileg 2 évente kellene ellenőriztetni,csak rossz oldalt vezettek a szervizkönyvben eddig,ahol évenkénti ellenőrzés van... most akkor kell ellenőriztetni jövőre is vagy sem? Muszáj nekik olajat is cserélni, vagy meg tudom győzni őket,hogy mondjuk 5ezer km-el ezelőtt lett kicserélve,ha hozzányúlnak ejnye-bejnye:)

A szervizkönyv egy dolog a lényeg az hogy amig garis addig én nem vinném mashoz ha meg mar nem garis akkor meg nem érdekel ha valami tösszögés van elviszem. ezek az elenörzések csak pénzlehuzás szerintem. ha jol értelmezem akkor mar a masodik évben vagy azaz ez lenne az utlos szakszervizes olajcseréd. ha meg mar nem sok van a két éves koráig a kocsinka akkor nem érdekelne a dolog gari utána meg azt csinász amit akarsz.

Link to comment
Megosztás:

A szervizkönyv egy dolog a lényeg az hogy amig garis addig én nem vinném mashoz ha meg mar nem garis akkor meg nem érdekel ha valami tösszögés van elviszem. ezek az elenörzések csak pénzlehuzás szerintem. ha jol értelmezem akkor mar a masodik évben vagy azaz ez lenne az utlos szakszervizes olajcseréd. ha meg mar nem sok van a két éves koráig a kocsinka akkor nem érdekelne a dolog gari utána meg azt csinász amit akarsz.

2004. nyári autó, azaz már nem garis...

Link to comment
Megosztás:

2004. nyári autó, azaz már nem garis...

Ja!!!

Akkor csinal a szervizt ugy ahogy akarod! pecséttel meg nem foglakozz azért ne fizess. igazabol nem tudom hogy érdekel e valakit hogy van e szervizkönyv vagy nincs az ilyen átvizsgalasokat meg efelejtsd el szeritem az fölösleges pénz kihajítás

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Nekem lenne egy problémám, ami egyre jobban idegesít.

Egy Z16XEP motorról van szó (Twinport), 2004 őszi, azaz kb. 3,5 éves autóról van szó.

A probléma röviden: valamit kattógó hang halható a motorból, ami fordulatszám függő. Olyan hangja van, mintha disel lenne. Alapjáraton csak halkabban hallható, olyan 1500 fordulatig kicsit erősödik, de felett a hang nem erősödik tovább, gázelvételkor, motorfék üzemben elhalkul. Olyan mintha egy szelep koppana, mintha nem emelne ki rendesen. Mivel tök süket vagyok hozzá, ezért csak a hang jellegét szerettem volna ezzel leírni, nem támpontot adni. :huh:

Jó lenne megjavítattni, mert félek, hogy később komolyabb problémát fog okozni. Olajat nem eszik, ill. üzemanyagot sem eszik többet. Semmilyen hibajelzés (értsd engine check, vagy mi a neve), visszajelző nem világít.

Már voltam 2 márkaszervízben, hogy nézzék meg, ill. 2 független helyen is, de minden helyen csak meghallgatták, majd azt mondták, hogy ez opel, ettől ne várjak többet. Előtte volt egy G astárm, 1,6 motorral, de semmi baja nem volt. Ennek is kb. 1,5 éves korában kezdődött a dolog, addig szépen muzsikált. Más hasonló motorokat meghallgatva nem hallottam ilyen hangot. Az egyik független pasi rendes volt, mert ő legalább azt mondta, hogy ehhez szét kéne szedni a motort, mert így elsőre több minden okozhatja, és lehet úgyse lenne meg a hiba, és valószínűleg ezért nem vállalják, mert annyiba kerülne a hibakeresés, hogy nem érné meg a szervíznek a sok munkaórát beletolni úgy, hogy esetleg meg se tudják javítani.

Ezért gondoltam írok ide, hátha van/vannak itt tapasztalt vén rókák, aki tudnának esetleg segíteni a tapasztalatuk, a hozzáértésük által.

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.