Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos problémák, kérdések


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok!

Egy hete sikerült szert tennem egy 3,5 éves H Astrára, 1,4XEP 63e km- rel, a szuper, de megöregedett F után.

Kasznit kicsit fényezni kellett, így szombaton tudtam kipróbálni kicsit jobban.

Teljes megdöbbenésemre tapasztaltam, hogy melegen, alapjáraton magas, kopogó hang jön a motor felől, pedig 5000 fölé nem pörgettem.

Hívtam a privát szerelőmet, hogy nézzen rá, mielőtt bevisznek a kórházba...

Nem tudott nagyon okosat mondani, de azt tanácsolta, semmi képpen ne menjek dolgozni vele (150 km/ nap), hétfőn lecseréli az olajat- amit elvileg 4.000 km- vel korábban cseréltek papíron, de szarul nézett ki.

Hiába cserélt, nem javult a dolog, holnapra kaptam időpontot a tbányai márkaszervízbe.

Nagyon pipa vagyok, pedig eléggé utánanéztem az autónak vásárlás előtt- ismerős a kereskedésben (több márka egy helyen féle, de Opelt csak ügynöki tevékenység keretében árulnak, ezért nincs a szokásos garancia, felajánlani meg ugye "elfelejtették", még ha fizetni is kell).

Szóval agyam eldobom, nagyon jól jönne vmi segítség, félek, hogy holnap nem lesz még válasz, és szét kell kapni szegényt, pedig nagyon tetszik.

Hidegen, és menet közben minden OK, de melegen alapjáraton....

Össze vagyok törve teljesen, gondolhatjátok...

Az F-re is első köhögésre rohantam szervízbe, ez meg ugye nem kicsivel többe került, meghát igazából még bele sem ültem.

Saját esetem alapján azt tanácsolom, bármilyen jó az Opel, nagyon körültekintőek legyetek, ha használtan vásároltok!

Ha van ötlet megköszönöm, ha közelebb kerülök a megoldáshoz, megírom!

Hi!

Z

Link to comment
Megosztás:

Bocsi hogy beleirok az 1.9 dth mociknál tényleg 150 ezer körül a szivocsöcserére lehet számolni? Több helyen hallotam ilyet.

Szia!

Sajnos ez a hiba a Z19DTH-s motoroknál nem km-függő.

A szívócsőben hengerenként található szelepeket vákumdob működteti rudazat segítségével.

Műanyag a perselye, a gömbfej és a rudazata.

Sajnos ez kikophat és leeshet a rudazat.

Ekkor akár a motorkontroll is kigyulladhat.

A GM ezt már módosította.

A régi kialakítást javítani nem lehet, csak cserélni.

2 éves koráig gari, azon felül 3 évesig esetleg méltányossági garis javítást engedi az Opel.

Sajnos azon felül keményen fizetni kell!!!

Link to comment
Megosztás:

kopogó vagy kerregő hangot ad???

megnyúlt vezérmü lanc is adhat hangot.

a nem belevaló olaj miatt csattoghat a hidrotőke.

a twimport szelep is tud kerregni.

más most nem jut eszembe...

Köszi a gyors választ, a szerelőm is ezt a két dolgot nevezte meg!

Nem nagyon örülök, ha igazatok lesz! :huh:

A hang inkább kopogó, mintha diesel lenne a kis egynégyes.

Amit nagyon nem értek, hogy mért melegen csinálja, és csak alapjáraton...?!

THX

Z

Link to comment
Megosztás:

a tiedbe aktiv lendkerék van, ami mozog, hogy elősegitse a váltást. na az szokott meghalni, és lekezd lötyögni...
Az miben nyilvánul meg? Mert a motor szépen ketyeg elölröl,de ahogy az auto elsö ajto vonalátol hátrafelé megyek érdekes keregö hangja van és mintha a kipufogo még erösitené.Egy 10 ezer km- el ezelött volt hátsó fötengelysimering csere utána rá 1-2. napra volt egy fémes kopogás benne ami lassan elmult és azota csinálja ezt a furcsa hangot az itteni szerelök azt mondják semmi különös..Nem tudom mi lehet.
Link to comment
Megosztás:

Először 5W40 volt bennne de már azt is lecseréltük, most 10w40 Valvoline Max Life és ezzel is ugyanez van. És a benzinesnél is kopog addig a motor, amíg el nem alszik a lámpa?

Dini:

köszi a választ, szomorú

Dehogy kopog:) Csak azért akkor nem szoktam vele elindulni...megvárom,míg elalszik...bár néha megteszem,ha nagyon sietnék és lefulladt épp...

amikor hirtelen jött a hideg,akkor csinált néha csúnya dolgot a motor olyan talán összesen 5x... közvetlenül indítózás után csúnyát csikordult:S

Amúgy a 10W-s vastagabb olaj mint az 5ös vagy a 0ás,nem csoda,hogy kicsit később épül fel az olajnyomás... ez az olaj a 100e km-nél többet futottakba való a szöveg alapján tömítés regeneráló,tisztító hatással. Ha jól látom, tudja az ACEA-B3at, asszem az elég a motornak:)

Link to comment
Megosztás:

Dehogy kopog:) Csak azért akkor nem szoktam vele elindulni...megvárom,míg elalszik...bár néha megteszem,ha nagyon sietnék és lefulladt épp...

amikor hirtelen jött a hideg,akkor csinált néha csúnya dolgot a motor olyan talán összesen 5x... közvetlenül indítózás után csúnyát csikordult:S

Amúgy a 10W-s vastagabb olaj mint az 5ös vagy a 0ás,nem csoda,hogy kicsit később épül fel az olajnyomás... ez az olaj a 100e km-nél többet futottakba való a szöveg alapján tömítés regeneráló,tisztító hatással. Ha jól látom, tudja az ACEA-B3at, asszem az elég a motornak:)

A 10w-40 szerintem mar vastag egy kicst a H astrab de lehet tévedek vagy ha nem is vastag de én pl 100.000 fölött váltottam 5w-30 ra a 0w-30 ról engem annyira nem zavar az olajnyomas igazabol nézegettte manyg hidegben max 5 masodperc és ugy azért nem lesz teljesen száraz a motor valamennyi olaj marad.

Nekem az tönt fel hogy nagy hidegben csinált olyat hogy inditas után elaludt a majd kb 1 mp után 1mpre ujra felvillant az olajnyomas jelző lampa.

Link to comment
Megosztás:

A 10w-40 szerintem mar vastag egy kicst a H astrab de lehet tévedek vagy ha nem is vastag de én pl 100.000 fölött váltottam 5w-30 ra a 0w-30 ról engem annyira nem zavar az olajnyomas igazabol nézegettte manyg hidegben max 5 masodperc és ugy azért nem lesz teljesen száraz a motor valamennyi olaj marad.

Nekem az tönt fel hogy nagy hidegben csinált olyat hogy inditas után elaludt a majd kb 1 mp után 1mpre ujra felvillant az olajnyomas jelző lampa.

Azért 5mp murva sok szerintem.

Nem ártana méretni egy olajnyomást!

Nekem a 15éves mociban sincs 2-3mp,még full hidegindítás esetén sem.

Link to comment
Megosztás:

Dehogy kopog:) Csak azért akkor nem szoktam vele elindulni...megvárom,míg elalszik...bár néha megteszem,ha nagyon sietnék és lefulladt épp...

amikor hirtelen jött a hideg,akkor csinált néha csúnya dolgot a motor olyan talán összesen 5x... közvetlenül indítózás után csúnyát csikordult:S

Amúgy a 10W-s vastagabb olaj mint az 5ös vagy a 0ás,nem csoda,hogy kicsit később épül fel az olajnyomás... ez az olaj a 100e km-nél többet futottakba való a szöveg alapján tömítés regeneráló,tisztító hatással. Ha jól látom, tudja az ACEA-B3at, asszem az elég a motornak:)

Na az nem kopog, de az én 1.7 cdti-m amíg elnem alszik a lámpa addig kopog és ez a baj.

Ok, h vastagabb, de a 0km-es 5össel is ezt csinálta.

Link to comment
Megosztás:

Az miben nyilvánul meg? Mert a motor szépen ketyeg elölröl,de ahogy az auto elsö ajto vonalátol hátrafelé megyek érdekes keregö hangja van és mintha a kipufogo még erösitené.Egy 10 ezer km- el ezelött volt hátsó fötengelysimering csere utána rá 1-2. napra volt egy fémes kopogás benne ami lassan elmult és azota csinálja ezt a furcsa hangot az itteni szerelök azt mondják semmi különös..Nem tudom mi lehet.

hallgfasd meg, ha kinyomod a kuplungot elcsöndesedik?

Link to comment
Megosztás:

Azért 5mp murva sok szerintem.

Nem ártana méretni egy olajnyomást!

Nekem a 15éves mociban sincs 2-3mp,még full hidegindítás esetén sem.

akkor az összes H Astra szar mert mind ezt csinalja.igazabol engem annyira nem érdekel ha 116 ezret kibirt akkor akkor birja majd ezután is.

Link to comment
Megosztás:

Szia Kic!

Megkaptad a levelem?

Szia!

Megkaptam.

Milyen olaj van most a motorban?

Gyári vagy utángyártott olajszűrő van beletéve?

Több emberrel is beszéltem és azt mondták velem egyetértésben, hogy vastagabb olajat kéne tenni a motorba.

Elsőre ezt kéne megpróbálni.

Kic

Link to comment
Megosztás:

Na az nem kopog, de az én 1.7 cdti-m amíg elnem alszik a lámpa addig kopog és ez a baj.

Ok, h vastagabb, de a 0km-es 5össel is ezt csinálta.

De mi ez a kopogás,amiről beszélsz? Mert itt szerintem valami fogalomzavar van... a benzines motor akkor kopog,ha a benzin a kompressziótól és nem a szikrától gyullad be... dízelesnél ebből következően mindig is kopogás van...

Extra kopogó hangot hallasz, vagy mit értesz kopogáson? Leírnád pontosabban? A dízelmotor hidegen elég hangos,de az nem csak az olajnyomás felépüléséig....

Megjelentek a kérdőjelek a fejem felett..

Link to comment
Megosztás:

De mi ez a kopogás,amiről beszélsz? Mert itt szerintem valami fogalomzavar van... a benzines motor akkor kopog,ha a benzin a kompressziótól és nem a szikrától gyullad be... dízelesnél ebből következően mindig is kopogás van...

Extra kopogó hangot hallasz, vagy mit értesz kopogáson? Leírnád pontosabban? A dízelmotor hidegen elég hangos,de az nem csak az olajnyomás felépüléséig....

Megjelentek a kérdőjelek a fejem felett..

Én ugy értelmezem hogy a normal kopogas kicsit erősebb pár masodpercig.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Megkaptam.

Milyen olaj van most a motorban?

Gyári vagy utángyártott olajszűrő van beletéve?

Több emberrel is beszéltem és azt mondták velem egyetértésben, hogy vastagabb olajat kéne tenni a motorba.

Elsőre ezt kéne megpróbálni.

Kic

A helyi (debreceni) opelnél is ezt mondták, h gyári olajszűrő legyen és 10W40 Valvoline Max Life olaj, hát lecseréltük a GM 5w40 olajat és kicseréltük a Mann szűrőt, de semmi sem változott.

De mi ez a kopogás,amiről beszélsz? Mert itt szerintem valami fogalomzavar van... a benzines motor akkor kopog,ha a benzin a kompressziótól és nem a szikrától gyullad be... dízelesnél ebből következően mindig is kopogás van...

Extra kopogó hangot hallasz, vagy mit értesz kopogáson? Leírnád pontosabban? A dízelmotor hidegen elég hangos,de az nem csak az olajnyomás felépüléséig....

Megjelentek a kérdőjelek a fejem felett..

Tudom, h a dízel hidegen hangos, de ez nem olyan. Kopogó hang amíg nincs olajnyomás, amint elalszik a lámpa elhallgat és már csak a hideg dízel hang hallik. Nem tudom pontosabban leírni és mivel nincs nálam az autó nem is tudom most újra meghallgatni. Nincs (megfelelő) kenése a motornak és ez hallatszik.

Link to comment
Megosztás:

A helyi (debreceni) opelnél is ezt mondták, h gyári olajszűrő legyen és 10W40 Valvoline Max Life olaj, hát lecseréltük a GM 5w40 olajat és kicseréltük a Mann szűrőt, de semmi sem változott.

Tudom, h a dízel hidegen hangos, de ez nem olyan. Kopogó hang amíg nincs olajnyomás, amint elalszik a lámpa elhallgat és már csak a hideg dízel hang hallik. Nem tudom pontosabban leírni és mivel nincs nálam az autó nem is tudom most újra meghallgatni. Nincs (megfelelő) kenése a motornak és ez hallatszik.

Te nem írtál véletlenül egy budapesti márkaszerviznek is ezzel a hibával???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.