Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GTC, OPC, a sportos Astra H


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 207
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ne haragudjatok, de ha a Téma címe: "GTC, OPC, a sportos Astra H" akkor miért egy Steinmetz GTC van bent az elején? Miért nem egy OPC? ;)

Hát akkor mutatok egyet:

:)

GTCOPC2.jpg

GTCOPC3.jpg

GTCOPC5.jpg

:D Szerintem álomszép! ;)

Az egyik ex QP-s német srác cserélte erre a 2.2-es QP-ját... :P Nem járt rosszul vele úgy gondolom! ;)

Na jóóó... azért a hátulja kicsit fent van!

Egy ültetés ráférne! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ne haragudjatok, de ha a Téma címe: "GTC, OPC, a sportos Astra H" akkor miért egy Steinmetz GTC van bent az elején? Miért nem egy OPC? :)

Nem haragszom, nekem így volt kedvem. Egyébként legyél figyelmesebb kérlek.

A Steinmetz GTC ilyen:

gtc_2.jpg

Az OPC lemradt, de volt helyet kettő sportos Astra H.

Link to comment
Megosztás:

Most kaptam tőlük egy levelet:

Here are the prices concerning an order for OPEL ASTRA :

GTO101 - Front spoiler bumper = 490.00 Euros

GTO102 - Rear spoiler = 400.00 Euros

GTO103 - Side skirts, 3 doors = 210.00 Euros

Transport cost to Hungary = 204.00 Euros

TOTAL AMOUNT TO PAY = 1304.00 Euros

DELIVERY TIME / 15-20 Days

PAYMENT / In advance, to our bank account

Picit jobban nyomják, mint a többi "tuning" cég... Valahogy képesek voltak válaszolni egy külföldi levélre :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

A családba uj autó kerül hamarosan ma voltunk megdumálni (nővérem veszi én nem cserélném le az F -et :rolleyes:) a dolgot holnap fizetjük az előleget. Na most a nagy kérdés 1.4 vagy 1.6 legyen ezt holnapig el kellene dönteni ez a három ajtós GTC lesz az tuti csak nemtudjuk melyik motor

Látom a topic nem pörög de hátha valami fogyasztás összehasonlítást esetleg tudna valaki. Szerintem 1.6 jobb lenne mert nem kell ugy pörgetni de nem tudom 200.000ft al drágább megéri?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A családba uj autó kerül hamarosan ma voltunk megdumálni (nővérem veszi én nem cserélném le az F -et :blink:) a dolgot holnap fizetjük az előleget. Na most a nagy kérdés 1.4 vagy 1.6 legyen ezt holnapig el kellene dönteni ez a három ajtós GTC lesz az tuti csak nemtudjuk melyik motor

Látom a topic nem pörög de hátha valami fogyasztás összehasonlítást esetleg tudna valaki. Szerintem 1.6 jobb lenne mert nem kell ugy pörgetni de nem tudom 200.000ft al drágább megéri?

Meg.De az sem lenne baj, hogy ha inkább 1.8-2.0 lenne.Akkor lenne igazán csak GTC! ;) Szerintem! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is tiszta szégyen de az opeltöl is hogy ilyet árul sajna. Mindegy nem az enyém lesz hanem nővéremé. De ezzel nemtudtam meg hogy 1.4 v 1.6 :rolleyes:

Tma lezárva most indulunk eddig akkor lesz. Erősebb az én dizelem nála ;)

Minél nagyobb egy GTC mocija, annál jobb.Szóval akkor inkább már 1.6 :blink:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is tiszta szégyen de az opeltöl is hogy ilyet árul sajna. Mindegy nem az enyém lesz hanem nővéremé. De ezzel nemtudtam meg hogy 1.4 v 1.6 :blink:

Tma lezárva most indulunk eddig akkor lesz. Erősebb az én dizelem nála :D

sajnos ez nem az Opeltől szégyen hogy ilyet árul, hanem a vásárlóközönségtől, hogy ilyet megvesz.

Sajnos -főképp magyarországon- a látszat a lényeg, nem az hogy mi is valójában.

Tudod te, hogy hány, de hány Vectra C 1.6 ost adunk el? a kispolszki megfogja a lámpánál a gyorsulásba, és fogyaszt vagy 13 at. az nembaj,

de a lényeg hogy Vectra C ből száll ki a jóember....

na ugyanez a GTC-nél.

1.4 es sportautó ;) :rolleyes:

és a TIS hozza bizonyos munkamüveletek leirásánál az 1.2 es motort az Astra H ba.

ugyhogy lassan az is lesz. az kell a népnek.

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.