Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok!

Nálunk csak kb 3500 km- óta van a kocsi Z19DTH motor. ( 150 LE ) 6 sebességes

A BC átlaga 5,9 de mostanában elég sokat megyünk városban.

Városban nem taposva 6-6,8 között mutatja

Sík terepen 110-nél 4,2 !!! 2 személlyel elporoszkál

Autópálya 150-160 között 7 liter

A fogyasztását nem tartom soknak az előzőnek a Megan 1,9 D ( 90 LE ) is 5,2 átlaga volt és közel sem megy úgy mint az Opel.

Persze JÓ ,ha kell és van lóerő akkor ehet többet, de amúgy nem egy torkos konstrukció. Dehát valamiből több nyomatékot is kell csiholni így teljesen természetes a pár deci többlet!

Nem cserélném le gyengébb teljesítményre pár deci magtakarítás reményében.

A BC jól mér mert 19 km-t is már mutatott hátralevő utat... és nem állt le üzemanyag hiány miatt!

Link to comment
Megosztás:

Azért a BC-vel csak vigyázni, mert keményen félre tud mérni. Nem árt utána számolni a tankolásnál, hogy mennyi ment bele, és azt összevetni a BC adataival. Nekem egy ideig egész pontos volt a BC (-1dl a valós átlaghoz képest), aztán szépen lassan elmászott, és simán elcsalt akár 1l-t is. És sajnos ez nem egyedi eset, sokaknál tapasztalható volt, hogy meglehetősen optimista a BC, ha a fogyasztásról van szó.

Link to comment
Megosztás:

Azért a BC-vel csak vigyázni, mert keményen félre tud mérni. Nem árt utána számolni a tankolásnál, hogy mennyi ment bele, és azt összevetni a BC adataival. Nekem egy ideig egész pontos volt a BC (-1dl a valós átlaghoz képest), aztán szépen lassan elmászott, és simán elcsalt akár 1l-t is. És sajnos ez nem egyedi eset, sokaknál tapasztalható volt, hogy meglehetősen optimista a BC, ha a fogyasztásról van szó.

A BC vel kapcsolatban rájöttem, hogy vesz egy nagy átlagot ( kb 50 %-ban ) és az utóbb pár km-t vagy percet megelőző adatokat is figyelve a hatótávot folyamatosan korrigálja.

HA mondjuk 400 km-t adott meg induláskor és az átlag alatt tudsz menni tartósan akkor újraszámol, és úgy veszi a hatótávot, hogy a hátralevő km-t ezzel teszed meg , így növeli a hatótávot nem is kevéssel.

Volt már hogy full teletanknál 1150 km-t is jelzett, de ebben az időpontban 4,2-4,4 körül sikerült menni a tankolás utáni időben elég sokat. Azért tudvalevő hogy 4,2-vel nem lehet a világ végére folyamatosan eljutni, így mikor hazaértünk és elkezdtük a városban használni rögtön rájött és módosított. Leugrott vagy 150 km mindjárt.

Szerintem ez a fajta megközelítés sokkal jobb mint az átlagos más típuson előforduló fogyasztás számítás és kijelzés, A Renaultnál nem találkoztam olyannal, hogy felfelé vitte a hatótávot. Gondolom ott a maradék üzemanyagot leosztja az átlagfogyasztással és annyi. Ott ha lassabban mész és kevesebbet eszik éppen, akkor többet tudnál menni mint amit kiir ( ami nem baj ) de ha többet eteted akkor már rég elfogyott, de a gép még mutata hogy "mehetsz még" ! Az meg elég gáz dolog.

Link to comment
Megosztás:

A BC vel kapcsolatban rájöttem, hogy vesz egy nagy átlagot ( kb 50 %-ban ) és az utóbb pár km-t vagy percet megelőző adatokat is figyelve a hatótávot folyamatosan korrigálja.

HA mondjuk 400 km-t adott meg induláskor és az átlag alatt tudsz menni tartósan akkor újraszámol, és úgy veszi a hatótávot, hogy a hátralevő km-t ezzel teszed meg , így növeli a hatótávot nem is kevéssel.

Volt már hogy full teletanknál 1150 km-t is jelzett, de ebben az időpontban 4,2-4,4 körül sikerült menni a tankolás utáni időben elég sokat. Azért tudvalevő hogy 4,2-vel nem lehet a világ végére folyamatosan eljutni, így mikor hazaértünk és elkezdtük a városban használni rögtön rájött és módosított. Leugrott vagy 150 km mindjárt.

Szerintem ez a fajta megközelítés sokkal jobb mint az átlagos más típuson előforduló fogyasztás számítás és kijelzés, A Renaultnál nem találkoztam olyannal, hogy felfelé vitte a hatótávot. Gondolom ott a maradék üzemanyagot leosztja az átlagfogyasztással és annyi. Ott ha lassabban mész és kevesebbet eszik éppen, akkor többet tudnál menni mint amit kiir ( ami nem baj ) de ha többet eteted akkor már rég elfogyott, de a gép még mutata hogy "mehetsz még" ! Az meg elég gáz dolog.

Szia!

Azt is figyelembe veszi a BC, amikor nem nyomod a gázt, csak motorfékkel gurulsz, mert ugye akkor 0 litert fogyaszt az autó, viszont tehetsz meg így akár több kilométert is. Ilyenkor megy felfele a "még megtehető" km szám. Üresben gurulva pedig van fogyasztás.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Azt is figyelembe veszi a BC, amikor nem nyomod a gázt, csak motorfékkel gurulsz, mert ugye akkor 0 litert fogyaszt az autó, viszont tehetsz meg így akár több kilométert is. Ilyenkor megy felfele a "még megtehető" km szám. Üresben gurulva pedig van fogyasztás.

Hát igen, :) nálunk elég sok a dimb-domb, még a városban is, így 6 ban gurulgatva motorfékkel, egész jó " 0 "-ás fogyasztást lehet produkálni. De van, hogy akkora a motorfék még 6-ban is, hogy nyomni kell lefelé..... ami egyrészről jó mert ugye akkor van kompresszió.

A turbóról van valakinek valami leírása vagy valami robbantott ábrája? Érdekelne hogy milyen a felépítése, csapágyazása olajozása.stb.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Szia!

Azt is figyelembe veszi a BC, amikor nem nyomod a gázt, csak motorfékkel gurulsz, mert ugye akkor 0 litert fogyaszt az autó, viszont tehetsz meg így akár több kilométert is. Ilyenkor megy felfele a "még megtehető" km szám. Üresben gurulva pedig van fogyasztás.

:lol: Üresben van fogyasztás, de messzebb gurul az autó, mint motorfékkel, úgyhogy az elég urban legend hogy motorFÉKkel akár 1 decit is lehetne spórolni. Megszokás kérdése.

Link to comment
Megosztás:

:lol: Üresben van fogyasztás, de messzebb gurul az autó, mint motorfékkel, úgyhogy az elég urban legend hogy motorFÉKkel akár 1 decit is lehetne spórolni. Megszokás kérdése.

Marpedig lehet, mert egy lejton hiaba gurulnal messzebb, ha az aljan ugyis lassitani kell, tovabba a tobbet fogyaszt - messzebb gurul osszefuggesben sem garantalja semmi, hogy a ket tetel pont kompenzalja egymast.

Anno, meg a karburatorok koraban nagy vivmanynak szamitott az alapjarati fuvoka lezarasa motorfek mellett - gondolom, nem vacakoltak volna ezzel, ha nem hozna megtakaritast.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Pár napja olvastam a kijelzőn a megtehető távolságot, közvetlen tankolás után. Csurig töltöttem ( persze olcsó kútnál ) ÉS PÁR PERCEN BELÜL 1198 KM-T JELZETT!! Próbáltam hátha eléri az 1200-at , közben haladtam is de nem írta ki. De azért annyit nemigen sikerül 1 tankkal elmennem..... :-) Szerintem vagyis az enyém elég pontosan számol, mert volt rajta már 18 km hátralévő távolság is... csak ezt írta ki úgyhogy szinte "könyörgött" üzemanyagért.... :-)

Kit vert már át a gép??? :-)

Link to comment
Megosztás:

Pár napja olvastam a kijelzőn a megtehető távolságot, közvetlen tankolás után. Csurig töltöttem ( persze olcsó kútnál ) ÉS PÁR PERCEN BELÜL 1198 KM-T JELZETT!! Próbáltam hátha eléri az 1200-at , közben haladtam is de nem írta ki. De azért annyit nemigen sikerül 1 tankkal elmennem..... :-) Szerintem vagyis az enyém elég pontosan számol, mert volt rajta már 18 km hátralévő távolság is... csak ezt írta ki úgyhogy szinte "könyörgött" üzemanyagért.... :-)

Kit vert már át a gép??? :-)

Nekem 1.8 benzin is tud 1100 km-t mutatni. ha hosszútávon 80 körül megyek vele sík terepen, 5l alatt van a fogyasztás.

De az átlag 6,5 télen, 6 liter nyáron.

Volt már sok autóm, de a legpontosabb computere az astrának van, Mazda6 valami őrületes hülyeséget mutatott mindig.

Link to comment
Megosztás:

Nekem 1.8 benzin is tud 1100 km-t mutatni. ha hosszútávon 80 körül megyek vele sík terepen, 5l alatt van a fogyasztás.

De az átlag 6,5 télen, 6 liter nyáron.

Volt már sok autóm, de a legpontosabb computere az astrának van, Mazda6 valami őrületes hülyeséget mutatott mindig.

Az enyém is írt már ki nem egyszer 5,6 litert átlagként! De ahhoz nagyon lassan kell menni, pályán hosszútávon elérhető!

De 800km a max amit el tudok vele menni mostanában, mondjuk nem kímélem! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hello !

OPEL ASTRA 1.3 CDTI 2007 evjaratu 6 sebesseges, 90 lovas autom van. Ez az elso dizel autom! Erdekelne akinek van ilyen hogy mekkora a fogyasztasa? Sajnos az enyemmel nem vagyok megelegedve! A mai nap az atlagom 7.5liter! Ebben van varosi es varoson kivul is! Tempom normalis, sebesseghatart ritkan lepem tul!

Link to comment
Megosztás:

Hello !

OPEL ASTRA 1.3 CDTI 2007 evjaratu 6 sebesseges, 90 lovas autom van. Ez az elso dizel autom! Erdekelne akinek van ilyen hogy mekkora a fogyasztasa? Sajnos az enyemmel nem vagyok megelegedve! A mai nap az atlagom 7.5liter! Ebben van varosi es varoson kivul is! Tempom normalis, sebesseghatart ritkan lepem tul!

bakker én aládobnám a benzines kannát, ha ennyit fogyastana....

ezért adtam el a Vectrát, mert ennyit evett nálam is.

kicsi varrogép motor, nagy nehéz karosszéria. csodák nincsenek, ez nem tud keveset enni....

Link to comment
Megosztás:

Hello !

OPEL ASTRA 1.3 CDTI 2007 evjaratu 6 sebesseges, 90 lovas autom van. Ez az elso dizel autom! Erdekelne akinek van ilyen hogy mekkora a fogyasztasa? Sajnos az enyemmel nem vagyok megelegedve! A mai nap az atlagom 7.5liter! Ebben van varosi es varoson kivul is! Tempom normalis, sebesseghatart ritkan lepem tul!

Igaza van Uhuhu-nak. Egy kicsi motor többet kell forogjon hogy a kellő nyomatékot leadja. Figyusz nem azért vesznek mások nagy motort, mert annyira szeretnek tépni. persze lehet azt is :-) ..... de a nagy motornak kisebb fordulaton van sokkal nagyobb nyomatéka, így hiába nagy a motor attól még nem fog többet enni ugyanolyan vezetési tílus mellett! nekem 1,9 TDH motorom van 150 lovacska szaladgál, és ezzel is lehet lassan menni, sőt kevesebbel elmegy mint gondolná az ember éppen azért mert vanm nyomaték elég és nem kell agyonpörgetni. Beteszed 4 be és az egész várost szinte végigkocsikázhatod , előzhetsz nyugodtan nem kell visszaváltani. A 6 ost is jól bítja szinte alapjárat felett kicsit.... de megy...

ÉN japán párti vagyok , említettem már lehet, de az életem első Opelja ez az izomgép, és eddig nem csalódtam benne. A fogyasztás jelenleg 5,4 az utolsó azt hiszem 5000 km alatt. Ami nem sok szerintem. Annyi a külömbség a kicsi és nagy között hogy ha kell a nagy motor az lépni tud, a kicsinél meg jól meg kell gondolni..... NA meg persze a fizetendő egy kicsit több..... de kárpótol érte a teljesítmény többlet meg az alacsonyabb fogyasztás.... :-)

Link to comment
Megosztás:

Hello !

OPEL ASTRA 1.3 CDTI 2007 evjaratu 6 sebesseges, 90 lovas autom van. Ez az elso dizel autom! Erdekelne akinek van ilyen hogy mekkora a fogyasztasa? Sajnos az enyemmel nem vagyok megelegedve! A mai nap az atlagom 7.5liter! Ebben van varosi es varoson kivul is! Tempom normalis, sebesseghatart ritkan lepem tul!

Szia!

Ez nagyon sok!...

Nekem az 1.4 benzin nem eszik ennyit hasonló körülmények esetén (6.8 liter/100km)! 5.5 alatt el kéne tudnod járni azzal az autóval:), Jönnek itt az okosok :) ;) , hogy kis motor - nagy tömeg, persze részben igazuk van, de ez akkor is irreális... Először is, a másik topikban javasoltak Neked termosztátcserét (ami szerintem szintén befolyásoló tényező lehet), ha ezt megtetted figyelj oda vezetési stílusodra... Nálunk a dízel autóval (VW Touran 1.9) ez bő fél litert jelent, hogy ki vezeti az autót és főleg városban számít sokat így van akinél 6, nálam 5.4...

1: Nem kell sokáig forgatni a dízelt kb. 2500-as fordulat körül válts (pontosan mikor azt azért lehet érezni) viszont arra törekedj, hogy minél gyorsabban érd el ezt (intenzíven gyorsíts),

2: Talán a legfontosabb... Ha látod, hogy váltani fog a lámpa, ne rakd üresbe és úgy gurulj oda, hanem szépen motorfékkel esetleg visszaváltogatva... Ez kíméli a fékeidet és csökkenti a fogyasztásodat...

3. Ne használd túl alacsony fordulaton a kocsit..

4. Ha van az autódban Tempomat és elkap a zöldhullám (már nem a Greenpeace-re gondolok meg, hogy védd a fákat egyél hódot stb...) nyugodtan állítsd be egy haladósabb tempóra, ezzel is spórolhatsz...

5. Általában szokott lenni egy tisztítási "kikormolási" fázis a modern dízeleknél, ezt mindenképpen hagyd végigfutni, közben ne állítsd le, meghálálja...:lol:

Lehet, hogy ezek a dolgok mind evidensek voltak számodra, nem oktatni akartalak, de ha mégis tudtam vele segíteni, vagy újat mondani, annak örülök... Sokkal több múlik azon, hogy ésszerűen használjuk az autót (ennek a kulcsa a mindig ideális fordulatszám alkalmazása az adott sebességhez/szituációhoz) mint, hogy milyen gyakran léped túl a sebességhatárt...

Ha ezek ellenére is ilyen sokat zabál akkor valami más probléma is lehet, mindenesetre kíváncsi vagyok:)!

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Ez nagyon sok!...

Nekem az 1.4 benzin nem eszik ennyit hasonló körülmények esetén (6.8 liter/100km)! 5.5 alatt el kéne tudnod járni azzal az autóval:), Jönnek itt az okosok :P :) , hogy kis motor - nagy tömeg, persze részben igazuk van, de ez akkor is irreális... Először is, a másik topikban javasoltak Neked termosztátcserét (ami szerintem szintén befolyásoló tényező lehet), ha ezt megtetted figyelj oda vezetési stílusodra... Nálunk a dízel autóval (VW Touran 1.9) ez bő fél litert jelent, hogy ki vezeti az autót és főleg városban számít sokat így van akinél 6, nálam 5.4...

1: Nem kell sokáig forgatni a dízelt kb. 2500-as fordulat körül válts (pontosan mikor azt azért lehet érezni) viszont arra törekedj, hogy minél gyorsabban érd el ezt (intenzíven gyorsíts),

2: Talán a legfontosabb... Ha látod, hogy váltani fog a lámpa, ne rakd üresbe és úgy gurulj oda, hanem szépen motorfékkel esetleg visszaváltogatva... Ez kíméli a fékeidet és csökkenti a fogyasztásodat...

3. Ne használd túl alacsony fordulaton a kocsit..

4. Ha van az autódban Tempomat és elkap a zöldhullám (már nem a Greenpeace-re gondolok meg, hogy védd a fákat egyél hódot stb...) nyugodtan állítsd be egy haladósabb tempóra, ezzel is spórolhatsz...

5. Általában szokott lenni egy tisztítási "kikormolási" fázis a modern dízeleknél, ezt mindenképpen hagyd végigfutni, közben ne állítsd le, meghálálja...:lol:

Lehet, hogy ezek a dolgok mind evidensek voltak számodra, nem oktatni akartalak, de ha mégis tudtam vele segíteni, vagy újat mondani, annak örülök... Sokkal több múlik azon, hogy ésszerűen használjuk az autót (ennek a kulcsa a mindig ideális fordulatszám alkalmazása az adott sebességhez/szituációhoz) mint, hogy milyen gyakran léped túl a sebességhatárt...

Ha ezek ellenére is ilyen sokat zabál akkor valami más probléma is lehet, mindenesetre kíváncsi vagyok:)!

KOSZONOM A TIPPEKET, OTLETEKET! ;)

1. En mar 2000 fordulatnal valtok! A gazt lassan nyomom! Lehet, hogy az is a baj!? Lassan gyorsitok!

2. Epp ez az! Uresbe rakom, es gurulok! Nem ertem a logikat a gurulastol miert lesz tobb a fogyasztasom?

3. Alacsony fordulaton hasznalom 1000-1500 max 2000

4. Tempomatom van es hasznalom is de varoson kivul!

5. Tudtommal az enyemben nincs az a filter szeruseg, ugy hogy nem kell kiegetnem!

Igen a termosztat problemat eszre vettem! Meg is rendeltem, jovo heten szerviz! Igaz beszeltem az Opel szervizessel , o azt mondta ezek a tipusu autok nagyon soka erik el az uzemi homersekletet! Kell neki tobb mint 1 ora ! (masfelet mondott)!!! :)

Eddig nem volt ekkora a fogyasztasom! Az atlagom, tankolastol tankolasig kb 5,5 L volt meg melegebb idokben!(augusztus ota hajtom) Az utolso tankolaskor mar 6,5 L volt, ami most vasarnap tortent. Ez a 7.5 L atlagom pedig vasarnap ota van kb 150 km megtetelevel, fele varosi fele kivul!

Link to comment
Megosztás:

Igaza van Uhuhu-nak. Egy kicsi motor többet kell forogjon hogy a kellő nyomatékot leadja. Figyusz nem azért vesznek mások nagy motort, mert annyira szeretnek tépni. persze lehet azt is :-) ..... de a nagy motornak kisebb fordulaton van sokkal nagyobb nyomatéka, így hiába nagy a motor attól még nem fog többet enni ugyanolyan vezetési tílus mellett! nekem 1,9 TDH motorom van 150 lovacska szaladgál, és ezzel is lehet lassan menni, sőt kevesebbel elmegy mint gondolná az ember éppen azért mert vanm nyomaték elég és nem kell agyonpörgetni. Beteszed 4 be és az egész várost szinte végigkocsikázhatod , előzhetsz nyugodtan nem kell visszaváltani. A 6 ost is jól bítja szinte alapjárat felett kicsit.... de megy...

ÉN japán párti vagyok , említettem már lehet, de az életem első Opelja ez az izomgép, és eddig nem csalódtam benne. A fogyasztás jelenleg 5,4 az utolsó azt hiszem 5000 km alatt. Ami nem sok szerintem. Annyi a külömbség a kicsi és nagy között hogy ha kell a nagy motor az lépni tud, a kicsinél meg jól meg kell gondolni..... NA meg persze a fizetendő egy kicsit több..... de kárpótol érte a teljesítmény többlet meg az alacsonyabb fogyasztás.... :-)

Azert vettem a kis motorral, mert azt hittem kevesebbet fog fogyasztani, es kevesebb evente a regisztralasi koltsege! Lehet, hogy csak az utobbi!?

Link to comment
Megosztás:

KOSZONOM A TIPPEKET, OTLETEKET! :lol:

1. En mar 2000 fordulatnal valtok! A gazt lassan nyomom! Lehet, hogy az is a baj!? Lassan gyorsitok!

2. Epp ez az! Uresbe rakom, es gurulok! Nem ertem a logikat a gurulastol miert lesz tobb a fogyasztasom?

3. Alacsony fordulaton hasznalom 1000-1500 max 2000

4. Tempomatom van es hasznalom is de varoson kivul!

5. Tudtommal az enyemben nincs az a filter szeruseg, ugy hogy nem kell kiegetnem!

Igen a termosztat problemat eszre vettem! Meg is rendeltem, jovo heten szerviz! Igaz beszeltem az Opel szervizessel , o azt mondta ezek a tipusu autok nagyon soka erik el az uzemi homersekletet! Kell neki tobb mint 1 ora ! (masfelet mondott)!!! ;)

Eddig nem volt ekkora a fogyasztasom! Az atlagom, tankolastol tankolasig kb 5,5 L volt meg melegebb idokben!(augusztus ota hajtom) Az utolso tankolaskor mar 6,5 L volt, ami most vasarnap tortent. Ez a 7.5 L atlagom pedig vasarnap ota van kb 150 km megtetelevel, fele varosi fele kivul!

Fürgén gyorsíts, hogy minél előbb válthass :)) és inkább motorfékkel gurulj, mert ha üresben gurulsz alapjáratnak megfelelő fogyasztásod van, ha viszont motorfékkel akkor nulla=nincs fogyasztásod:)!

Ha 2000-nél érzed jónak a váltást, akkor válts ott, nem próbáltam még olyat mint a tied valószínű ott jó:).. Az alacsony fordulatot ilyen 1000 környékére értettem, ahol már szenved a motor... Városban is érdemes tempomatot használni rá lehet szokni legalábbis:D....

Amúgy a kisebb motor nyugodtan hajtva kevesebbet fogyaszt, viszont a nagyobb ami az erejéhez mérten arányaiban viszont nem eszik annyival többet:)..

Link to comment
Megosztás:

Azert vettem a kis motorral, mert azt hittem kevesebbet fog fogyasztani, es kevesebb evente a regisztralasi koltsege! Lehet, hogy csak az utobbi!?

Hát igen, vételkor inkább az olcsóbbat ( ez sem mindig igaz, mivel a nagyobbak éppen ezért olcsóbbak használtan mert a "kutyának" sem kell, ) veszik, azt remélve hogy a kicsi keveset fog enni. Ha az évi fogyasztás többletet összeadod az 100 km-ente csak 400 FT legyen elmész egy évben 15,000 km-t akkor azzal már a kútnál 60,000 al többet hagytál ott. Abból szerintem símán kitelik a dupla díjú kötelező, súlyra meg ugyanakkora szinte. és a regadót meg 1 x kell kifizetni. Szerintem jobb választás egy viszonylag nagyobb erősebb kocsit venni családi kocsinak is , mert az megpakolva is jobban meg ha kell, meg a fogyasztás sem lesz több hiába erősebb a kocsi. Az meg hogy a "perkolópályán" pihennek a lovak ha nem hajtod...és amikor kell rögtön előjönnek..... főként ha vészesetben odanyomod és megy a kocsi az egy nagy előny! :-)

Link to comment
Megosztás:

JELENTES A TERMOSZTAT CSEREROL OPEL ASTRA 1.3 CDTI 2007 es! :lol:

Ma delelott ki lett cserelve termosztat. Uj utangyartott lett beleteve, komplett hazzal. A mester mikor elhozta az autom, beleultem es egybol eszre vettem az alapjaratom az eddigi 0.7 L/h helyett, 0.4-0.5L/h lett! A motor homerseklete 88-90 C fok (54-56 C fok volt a regi termosztattal!!!)! A kinti homerseklet 12 C fok volt! A fogyasztasom par km utan csokkento tendenciat mutat a 8L/100 km utan amit a rossz termosztattal ertem el! ;) A varosi fogyasztasrol kesobb irok, amint lesznek adataim! :)

Addig is koszonom a segitseget ! :)

Tovabbi szep napot !

Link to comment
Megosztás:

JELENTES A TERMOSZTAT CSEREROL OPEL ASTRA 1.3 CDTI 2007 es! :lol:

Ma delelott ki lett cserelve termosztat. Uj utangyartott lett beleteve, komplett hazzal. A mester mikor elhozta az autom, beleultem es egybol eszre vettem az alapjaratom az eddigi 0.7 L/h helyett, 0.4-0.5L/h lett! A motor homerseklete 88-90 C fok (54-56 C fok volt a regi termosztattal!!!)! A kinti homerseklet 12 C fok volt! A fogyasztasom par km utan csokkento tendenciat mutat a 8L/100 km utan amit a rossz termosztattal ertem el! ;) A varosi fogyasztasrol kesobb irok, amint lesznek adataim! :)

Addig is koszonom a segitseget ! :)

Tovabbi szep napot !

Na, szuper:)!! Az alapjárati fogyid így lett normális, hiszen nekem is 0.7 l/h, de ugye nekem benzines... Tuti lemegy az átlagod is szépen 6 liter/100km alá:P!

Link to comment
Megosztás:

Na, szuper:)!! Az alapjárati fogyid így lett normális, hiszen nekem is 0.7 l/h, de ugye nekem benzines... Tuti lemegy az átlagod is szépen 6 liter/100km alá;)!

Nekem csak 0,5 l/h az alapjárati fogyasztásom, mindig is ekkor volt...akkor ez most nem jó? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem csak 0,5 l/h az alapjárati fogyasztásom, mindig is ekkor volt...akkor ez most nem jó? :lol:

Annyira nem pontos az a meres... Meleg motornal, lekapcsolt vilagitassal, klima nelkul nekem 0.3 is elofordul, de ha egyeb bajt nem tapasztalsz, akkor szerintem a 0.5 meg belefer.

Link to comment
Megosztás:

Annyira nem pontos az a meres... Meleg motornal, lekapcsolt vilagitassal, klima nelkul nekem 0.3 is elofordul, de ha egyeb bajt nem tapasztalsz, akkor szerintem a 0.5 meg belefer.

Új kora óta 0,5 l/h mutat a BC!

Ennél kevesebb még sosem volt, több természetesen hidegben és első indításnál előfordul...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.