Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


forumadmin

Recommended Posts

On 2017. 06. 23. at 10:43, Adam1 írta:

Amúgy most újítottam be egy C Vectrával :) Ez előző B Vectrámat többször darabokra szedtem, és összeraktam, a végén már rutinból ment minden. Ez azért egy kicsit más, azt már most látom.

Amúgy hogy lehet kiszedni a vezérlőt helyéről? Annyira nem vészes még, de szerintem az a kis mikrokapcsoló kezdi megadni magát.

Még egy kisebb hibája van az autónak. A légbefúvó rostélyok közül a két jobb oldalinak az alsó kis rácsa nem mozog, azaz nem lehet teljesen elzárni a befújt levegőt. Szerintem ragasztással könnyedén meg lehetne szüntetni a hibát, viszont ahhoz ki kéne imádkozni onnan valahogy. Ezeket hogy lehet kivenni?

Ha gondolod Budapesten tudok segiteni a klima panel javitásban, illetve szellőzőm is van, ki tudom cserélni!

 

Link to comment
Megosztás:

Elég messze lakom pesttől, de köszönöm a felajánlást, ha arrafelé járok, lehet, hogy igénybe veszem!

Ez a legközelebb aug 20 környékén lesz, előtte lévő pár napban! Így előre láthatólag alkalmas lehet az időpont?

Mennyi időt vesz igénybe a panel javítása? Mikrokapcsolót kell rajta cserélni?

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
On 2017. 07. 03. at 20:26, Adam1 írta:

Elég messze lakom pesttől, de köszönöm a felajánlást, ha arrafelé járok, lehet, hogy igénybe veszem!

Ez a legközelebb aug 20 környékén lesz, előtte lévő pár napban! Így előre láthatólag alkalmas lehet az időpont?

Mennyi időt vesz igénybe a panel javítása? Mikrokapcsolót kell rajta cserélni?

Irj üzenetet és megbeszéljük a részleteket!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok. Nekem is csak problémám van mint sokatoknak. Bár én nem konkrét megoldást keresek "csak" egy opel elektronikai zsenit legyen akárhol az országban. 2008as C Vectra 2.2 direct z22yh motorkodú az autóm. A hiba jelenség/ek: felvillan az ESP lámpa ok nélkül, elkezd villogni kb. az összes kijelző menet közben, eközben leakadnak a mutatók, a legrosszab hogy elmegy a szervó rásegítés menet közben majd visszajön, vagy beteszem a kulcsot villognak a műszerek elforditom és semmi,  pár másodperc múlva megpróbálom és beindul. Ahol eddig nem tudták megoldani: két opel márka szervíz Budapesten. Ebből az egyik nem is akart vele küzdeni  (leráztak). A másik ismerős kapcsolat miatt küzdött vele de ők sem tudták. Auto check center M3 bevezető. 25ezer után rosszabb lett mint volt. Törökbálint opel "guru". Úgy cseréli a cim modulokat mint más a fékbetétet. Az Autó ezt leszámítva patika. Tényleg hibátlan és törésmentes kasztni hibátlan motor (tudom ez az amitől a jó isten óvjon mindenkit), 80ezer nél volt a vezérlés cserélve.:) most 120 ezer van benne. Egyszóval nem gányolt trágyadomb. Ha ismertek olyat aki akár csak a probléma okát meg tudja mondani, nagyon hálás lennék. Előre is köszönet mindenkinek.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Egy olyan rádióval kapcsolatos problémával fordulok hozzátok, amire remélhetőleg megoldást tudtok ajánlani. 

A jelenség a következő: Nagykőrösi vagyok, ahol ugye kicsit gyengébb a radio vetel.

Ha felkapcsolom a fényszórót akkor el kezd sisteregni a rádió, ha lekapcsolom akkor elmúlik. Pesten és környékén ez nem tapasztalható.Mar vettem új antennát+talpat, meg új fejegyseget is de sajna nem múlt el. Esteleg valakinek hasonló tapasztalata?

Az autóm: 2004-es Vectra C 1.9cdti 110KW 150HP GTS

 

Válaszolok előre is köszönöm

Üdv Gábor

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok

lenne egy olyan kérdésem. Most cseréltettem váltó felőli főtengely szimeringet, és megint engedi az olajat és még egy hibakódot is kidobott egy villáskulcsot, de ha be indítom el alszik teljesítménycsökkenés nincs előre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

hello. Vectra C, 2 zónás klima, olyan problémám van, hogy a nagy középső gomb már eddig is szarakodott, ugrált a fokozat véletlenszerűen tekerésnél, valamint a nyomógomb funkciója sem működött, de ha egyszer sikerült beállítanom egy adott fokozatra akkor örökre ott maradt, és ment a fűtés rendesen. tegnap viszont teljesen megszűnt a fűtésem, bármilyen fokozatra állítom, a kijelzőn ugyan látom, hogy változik 1 és 7 között az érték, de a ventillátor egyáltalán nem megy. a többi funkció működik a hőfokszabályzás és hátsó ablak fűtés továbbra is vezérelhető.

a kérdés, hogy vajon a vezérlő adta-e meg magát vagy a ventillátor szabályzó egység (vagy mi a neve).

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kis gondom, és tanácstalan vagyok. Van egy Vectra C kombim, 1.8 benzines. Kb egy hónapja indítás után egy kis idő elteltével minden előzmény nélkül kigyulladt a műszerfalon az ESP visszajelzője. Mentem egy pár kilométert, majd leállítottam és a következő indítás után már nem világított. Ezt mostanában elég gyakran eljátssza, és azt vettem észre, hogyha hidegebb van akkor. Van egy autóvillamossági szerelő ismerősöm, elvittem hozzá, rátette számítógépre és valami nyomásproblémát írt az ESP/TC-nél. Tesztelte menet közben, nézte az értékeket és ő úgy látta minden jó. Kitörölte a hibakódot, és ma reggelig semmi. Reggel 0 fok, indítás, elkezdtem gurulni és a lámpa kigyulladt. Leállítottam, újraindítás és újra kigyulladt menet közben. Mi lehet a gondja? A segítségeteket előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 2017. 12. 24. at 13:49, Tóth.beró írta:

Sziasztok!

2006 os opel astra h CD30as rádióval kb. 10másodpercenként pittyeg ràdió működik csak mitől lehet a pittyegés?! Valaki tudna segíteni?! Köszönöm előre is!

Szia!

A pittyegés mellett a kijelzőre is kiír valamit. Vagy azt hogy "Radio Safe", vagy "Program radio". Az első azt jelenti, hogy a rablásvédelem aktív, a második pedig, hogy nincs az autóhoz tanítva megfelelően a rádió. Az autóhoz tartozó CarPass kártyán rajta van az autó biztonsági kódja, azzal és egy Tech2-vel vagy opcom-mal el lehet végezni a beállításokat.

Üdv: Laci

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
On 2017. 12. 24. at 13:49, Tóth.beró írta:

Sziasztok!

2006 os opel astra h CD30as rádióval kb. 10másodpercenként pittyeg ràdió működik csak mitől lehet a pittyegés?! Valaki tudna segíteni?! Köszönöm előre is!

Szia!

Kinullázott állapotban van, fel kell programozni!

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 12. 12. at 9:07, Susztika1 írta:

Sziasztok! Ncdc 2013nál van lehetőség usb bekötésre? Valami CD táras átalakító nem létezik? 

Auxról már hallottam olvastam bár még az sem teljesen tiszta. 

Köszi 

Aux bement megoldható rá valóban! Ebben tudok is segíteni!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Van egy 2004. februári signumom amiben NCDC2015-ös fejegység van de szeretném lecserélni egy késöbbi kiadású verzióra amit betettek vectrába/ signumba.

Vagy cd70, vagy dvd90-es lenne de nem tudom, hogy kompatibilis mert ezek ha jól tudom a következő generációs signumban voltak és ha minden igaz a kijelző is mintha más lenne, talán szélesebb. Tehát a kérdés, hogy betehetők-e és kell-e hozzájuk esetleg valamilyen kód? Az is felmerült bennem, hogy ehhez már az újabb kormány kell-e mert változott a rajtalévő vezérlők formája és ha igen akkor a kábelezés is más lehet?

Köszike500011553_18_640x480x81.jpg500011084_18_card.jpg

Módosítva : RAV3N
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nemsokára lesz egy bontásra ítélt vectra c gts-em amiből szeretnék jó pár alkatrészt értékesíteni. A kérdésem, hogy melyek azok az elektromos dolgok melyeket kivétel előtt le kell resetelni, kódoltatni,stb? Természetesen más alkatrészek is értékesítésre kerülnek de nem szeretnék belefutni olyanba, hogy kiveszek valamilyen elektronikus kütyüt és az onnantól nem használható mert nem lett szakszerűen kikódolva. A másik kérdésem, hogy ha motorcserét akarok végezni váltóval együtt, akkor is kell valamilyen ide-oda kódolás?

Köszi a válaszokat

Módosítva : RAV3N
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Olyan gondom lenne amiben szeretném kérni tapasztalt Vectra-sok segítségét, hogy van egy 2003-as Opel Vectra C autóm, amiben pakolásnál összetört a fűtés vezérlő panelen a 4 állás fokozatú fűtőmotor kapcsoló gomb ( a panel jobb szélén lévő ). Vette, bele egy koplett panelt, azóta azt produkálja, hogy kizárólag csak a 4-es fokozaton indul el a fűtőmotor, az 1-3-ig semmi. Amikor bekapcsolom 1-esre, akkor egy halk kattanás hallható a műszarfal mögül. Azt tanácsolták, hogy vegyek egy a fotón látható fűtőmotor, előtét ellenállást mert az ment tönkre. Vettem egyet, viszont a kérdésem az lenne, hogy ez holt található, könnyen cserélhető, vagy kizárólag autó szerelő tudja kicserélni !?  Előre is köszönöm ! Sajnos nem tudok fotót csatolni az ellenállásról, ide bemásolom a linket ha segít a zöld színű volna az : https://www.google.hu/search?q=opel+vectra+c+előtét+ellenállás&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=F-tmd9xnM06ftM%3A%2COjSjT1AnEmbaOM%2C_&usg=__bhPcAgqx7rETgCYhsIo2XS2UlDU%3D&sa=X&ved=0ahUKEwi4rYjd1O7YAhVHFuwKHQALCVEQ9QEIMDAB#imgrc=F-tmd9xnM06ftM:

 

 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.