Jump to content
forumadmin

Elektronikák, elektromos kérdések

Recommended Posts

Somi    72
On 2017. 06. 23. at 10:43, Adam1 írta:

Amúgy most újítottam be egy C Vectrával :) Ez előző B Vectrámat többször darabokra szedtem, és összeraktam, a végén már rutinból ment minden. Ez azért egy kicsit más, azt már most látom.

Amúgy hogy lehet kiszedni a vezérlőt helyéről? Annyira nem vészes még, de szerintem az a kis mikrokapcsoló kezdi megadni magát.

Még egy kisebb hibája van az autónak. A légbefúvó rostélyok közül a két jobb oldalinak az alsó kis rácsa nem mozog, azaz nem lehet teljesen elzárni a befújt levegőt. Szerintem ragasztással könnyedén meg lehetne szüntetni a hibát, viszont ahhoz ki kéne imádkozni onnan valahogy. Ezeket hogy lehet kivenni?

Ha gondolod Budapesten tudok segiteni a klima panel javitásban, illetve szellőzőm is van, ki tudom cserélni!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Adam1    196

Elég messze lakom pesttől, de köszönöm a felajánlást, ha arrafelé járok, lehet, hogy igénybe veszem!

Ez a legközelebb aug 20 környékén lesz, előtte lévő pár napban! Így előre láthatólag alkalmas lehet az időpont?

Mennyi időt vesz igénybe a panel javítása? Mikrokapcsolót kell rajta cserélni?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Somi    72
On 2017. 07. 03. at 20:26, Adam1 írta:

Elég messze lakom pesttől, de köszönöm a felajánlást, ha arrafelé járok, lehet, hogy igénybe veszem!

Ez a legközelebb aug 20 környékén lesz, előtte lévő pár napban! Így előre láthatólag alkalmas lehet az időpont?

Mennyi időt vesz igénybe a panel javítása? Mikrokapcsolót kell rajta cserélni?

Irj üzenetet és megbeszéljük a részleteket!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Adam1    196

Közben már megjavítottam mind a 4 szellőző rostélyt, és a klíma vezérlő javítása is meglesz lassacskán :)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Invaited    1

Hali,

Első lökhárítóhoz nem tud valaki jobb oldali koptatólemezt?  C vectra 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Dbgabor    0

Sziasztok. Nekem is csak problémám van mint sokatoknak. Bár én nem konkrét megoldást keresek "csak" egy opel elektronikai zsenit legyen akárhol az országban. 2008as C Vectra 2.2 direct z22yh motorkodú az autóm. A hiba jelenség/ek: felvillan az ESP lámpa ok nélkül, elkezd villogni kb. az összes kijelző menet közben, eközben leakadnak a mutatók, a legrosszab hogy elmegy a szervó rásegítés menet közben majd visszajön, vagy beteszem a kulcsot villognak a műszerek elforditom és semmi,  pár másodperc múlva megpróbálom és beindul. Ahol eddig nem tudták megoldani: két opel márka szervíz Budapesten. Ebből az egyik nem is akart vele küzdeni  (leráztak). A másik ismerős kapcsolat miatt küzdött vele de ők sem tudták. Auto check center M3 bevezető. 25ezer után rosszabb lett mint volt. Törökbálint opel "guru". Úgy cseréli a cim modulokat mint más a fékbetétet. Az Autó ezt leszámítva patika. Tényleg hibátlan és törésmentes kasztni hibátlan motor (tudom ez az amitől a jó isten óvjon mindenkit), 80ezer nél volt a vezérlés cserélve.:) most 120 ezer van benne. Egyszóval nem gányolt trágyadomb. Ha ismertek olyat aki akár csak a probléma okát meg tudja mondani, nagyon hálás lennék. Előre is köszönet mindenkinek.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Gaspargyula    0
On 2012. 10. 11. at 8:11, Somi írta:

Ugyanez van nekem is mostanában! Ha sikerül megcsinálni majd beszámolok!

Sziasztok! Nalam is ez van! Mi a megoldas? Sikerult rajonni?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Gab3s2    0

Sziasztok! Egy olyan rádióval kapcsolatos problémával fordulok hozzátok, amire remélhetőleg megoldást tudtok ajánlani. 

A jelenség a következő: Nagykőrösi vagyok, ahol ugye kicsit gyengébb a radio vetel.

Ha felkapcsolom a fényszórót akkor el kezd sisteregni a rádió, ha lekapcsolom akkor elmúlik. Pesten és környékén ez nem tapasztalható.Mar vettem új antennát+talpat, meg új fejegyseget is de sajna nem múlt el. Esteleg valakinek hasonló tapasztalata?

Az autóm: 2004-es Vectra C 1.9cdti 110KW 150HP GTS

Válaszolok előre is köszönöm

Üdv Gábor

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
ez13vaav    0
On ‎2006‎.‎01‎.‎23‎. at 11:45, forumadmin írta:

...

Sziasztok.

Most tervezek vásárolni egy 2005 -ös c vectrat 2.2benzin. A kérdésem az lenne hogy nem lehet benne kikapcsolni a kiporgésgátlót

utólag beszerelhető? Mennyire macerás? Ki tudna benne segíteni?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés