Jump to content
forumadmin

Elektronikák, elektromos kérdések

Recommended Posts

On 2017. 06. 23. at 10:43, Adam1 írta:

Amúgy most újítottam be egy C Vectrával :) Ez előző B Vectrámat többször darabokra szedtem, és összeraktam, a végén már rutinból ment minden. Ez azért egy kicsit más, azt már most látom.

Amúgy hogy lehet kiszedni a vezérlőt helyéről? Annyira nem vészes még, de szerintem az a kis mikrokapcsoló kezdi megadni magát.

Még egy kisebb hibája van az autónak. A légbefúvó rostélyok közül a két jobb oldalinak az alsó kis rácsa nem mozog, azaz nem lehet teljesen elzárni a befújt levegőt. Szerintem ragasztással könnyedén meg lehetne szüntetni a hibát, viszont ahhoz ki kéne imádkozni onnan valahogy. Ezeket hogy lehet kivenni?

Ha gondolod Budapesten tudok segiteni a klima panel javitásban, illetve szellőzőm is van, ki tudom cserélni!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Elég messze lakom pesttől, de köszönöm a felajánlást, ha arrafelé járok, lehet, hogy igénybe veszem!

Ez a legközelebb aug 20 környékén lesz, előtte lévő pár napban! Így előre láthatólag alkalmas lehet az időpont?

Mennyi időt vesz igénybe a panel javítása? Mikrokapcsolót kell rajta cserélni?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
On 2017. 07. 03. at 20:26, Adam1 írta:

Elég messze lakom pesttől, de köszönöm a felajánlást, ha arrafelé járok, lehet, hogy igénybe veszem!

Ez a legközelebb aug 20 környékén lesz, előtte lévő pár napban! Így előre láthatólag alkalmas lehet az időpont?

Mennyi időt vesz igénybe a panel javítása? Mikrokapcsolót kell rajta cserélni?

Irj üzenetet és megbeszéljük a részleteket!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Közben már megjavítottam mind a 4 szellőző rostélyt, és a klíma vezérlő javítása is meglesz lassacskán :)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Hali,

Első lökhárítóhoz nem tud valaki jobb oldali koptatólemezt?  C vectra 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok. Nekem is csak problémám van mint sokatoknak. Bár én nem konkrét megoldást keresek "csak" egy opel elektronikai zsenit legyen akárhol az országban. 2008as C Vectra 2.2 direct z22yh motorkodú az autóm. A hiba jelenség/ek: felvillan az ESP lámpa ok nélkül, elkezd villogni kb. az összes kijelző menet közben, eközben leakadnak a mutatók, a legrosszab hogy elmegy a szervó rásegítés menet közben majd visszajön, vagy beteszem a kulcsot villognak a műszerek elforditom és semmi,  pár másodperc múlva megpróbálom és beindul. Ahol eddig nem tudták megoldani: két opel márka szervíz Budapesten. Ebből az egyik nem is akart vele küzdeni  (leráztak). A másik ismerős kapcsolat miatt küzdött vele de ők sem tudták. Auto check center M3 bevezető. 25ezer után rosszabb lett mint volt. Törökbálint opel "guru". Úgy cseréli a cim modulokat mint más a fékbetétet. Az Autó ezt leszámítva patika. Tényleg hibátlan és törésmentes kasztni hibátlan motor (tudom ez az amitől a jó isten óvjon mindenkit), 80ezer nél volt a vezérlés cserélve.:) most 120 ezer van benne. Egyszóval nem gányolt trágyadomb. Ha ismertek olyat aki akár csak a probléma okát meg tudja mondani, nagyon hálás lennék. Előre is köszönet mindenkinek.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
On 2012. 10. 11. at 8:11, Somi írta:

Ugyanez van nekem is mostanában! Ha sikerül megcsinálni majd beszámolok!

Sziasztok! Nalam is ez van! Mi a megoldas? Sikerult rajonni?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok! Egy olyan rádióval kapcsolatos problémával fordulok hozzátok, amire remélhetőleg megoldást tudtok ajánlani. 

A jelenség a következő: Nagykőrösi vagyok, ahol ugye kicsit gyengébb a radio vetel.

Ha felkapcsolom a fényszórót akkor el kezd sisteregni a rádió, ha lekapcsolom akkor elmúlik. Pesten és környékén ez nem tapasztalható.Mar vettem új antennát+talpat, meg új fejegyseget is de sajna nem múlt el. Esteleg valakinek hasonló tapasztalata?

Az autóm: 2004-es Vectra C 1.9cdti 110KW 150HP GTS

Válaszolok előre is köszönöm

Üdv Gábor

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
On ‎2006‎.‎01‎.‎23‎. at 11:45, forumadmin írta:

...

Sziasztok.

Most tervezek vásárolni egy 2005 -ös c vectrat 2.2benzin. A kérdésem az lenne hogy nem lehet benne kikapcsolni a kiporgésgátlót

utólag beszerelhető? Mennyire macerás? Ki tudna benne segíteni?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok

lenne egy olyan kérdésem. Most cseréltettem váltó felőli főtengely szimeringet, és megint engedi az olajat és még egy hibakódot is kidobott egy villáskulcsot, de ha be indítom el alszik teljesítménycsökkenés nincs előre is köszönöm

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Üdv mindenkinek van egy 2008-as c vectrám kombi lehet programozni az autót hogy kísérő fénynek elől a helyzetjelző világítson?Azt tudom hogy a tompítottat lehet de én a helyzetjelzőt szeretném mert ledes az izzó ami benne van.Válaszokat előre is köszi.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés