Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Benzines motorral kapcsolatos problémák, kérdések


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok!

2003-as signum 2.2 direct, 260ezer km van jelenleg benne.A vezérlés láncos és nem tudom milyen sűrűn kell cserélni.Szakszervíz szerint gyárilag nincs megadva, mondván nem nyúlik. Hangja nincs, de nem szeretném ha szétverne nekem mindent.Mik a tapasztalatok, mikor érdemes cserélni, kell e egyáltalán, van e halható előjele, milyen anyagi

vonzata van?Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Az én autóm ugya ez a tipus! Ugyanezzel a jelenseggel kuzdott!

Soha nem volt hibakodod? Nekem eleinte volt! Tokeletlen eges!

A katalizator volt szethullva! Tuti, hogy nalad is ez van! Az elso lambdaszondat tekerjed ki, es inditsd el az autot, hogy ott ki tudjon menni a fustgaz!

Hello,

a vezérműlánc megnyúlása okozott mindent, ezért ment el a vezérlésem... 160.000 Ft (a keresgélés is beleszámolva) és újra működik. Ennyi.

120.000 km-nél megnyúljon a vezérműlánc?!

Rönót többet nem veszek, de opelt sem.

Módosítva : sas34
Link to comment
Megosztás:

Köszönöm az infót, nem tudom érdemes e addig várni míg lesz egy kis lánc hangja. Jó pár oldallal ezelőtt valaki feltöltött egy videót amiben már szinte dízel hangja volt, az enyém nagyon szépen jár. Nyáron vettem 230 ezerrel, főként pályán megyek tempomat 130-al (8,1 liter), nem hajtom lehet így még sokat kibír. Cél kb 400 ezerig szeretném használni, van akinek ennyit futott a 2.2 direct? Autómata váltója vaj puhán vált, nem rángat, szépen teszi a dolgát egyenlőre. Mennyire tartós szerkezet? Kocsit amúgy nagyon szeretjük, majd gázosan 3.2 lesz az utód ha még marad normális példány addigra.

Link to comment
Megosztás:

A durva az, hogy az enyémnek sem volt semmi hangja sem. De tényleg semmi. Egyik pillanatról a másikra történt a dolog. Ezt így értsd: az egyik pillanatban megvolt mind a 155 LE, 2 másodperccel később pedig (nem túlzás) kb. 10 LE. Ennyi volt. A szerelő azt mondta, hogy 15.000 km-ként olajcsere, nincs mese.

Link to comment
Megosztás:

A durva az, hogy az enyémnek sem volt semmi hangja sem. De tényleg semmi. Egyik pillanatról a másikra történt a dolog. Ezt így értsd: az egyik pillanatban megvolt mind a 155 LE, 2 másodperccel később pedig (nem túlzás) kb. 10 LE. Ennyi volt. A szerelő azt mondta, hogy 15.000 km-ként olajcsere, nincs mese.

Hello!

Na es hogy all az auto javitasod? Kiderult mi a problema?

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Na es hogy all az auto javitasod? Kiderult mi a problema?

Hello,

igen, péntek du. telefonáltak, hogy a vezérlés kuka, meg van nyúlva a lánc és rossz az olajfeszítő is. Megnyúlott a vezérműlánc (120.000 km-nél !!!) és ezért elment a teljes vezérlés...

Megrendelték bele hétfőn a gyári vezérlés-szettet, tegnap estére összerakták és ma hoztam el. 160.000 Ft és mintha mi sem történt volna. Most jól működik.

Link to comment
Megosztás:

Hello,

igen, péntek du. telefonáltak, hogy a vezérlés kuka, meg van nyúlva a lánc és rossz az olajfeszítő is. Megnyúlott a vezérműlánc (120.000 km-nél !!!) és ezért elment a teljes vezérlés...

Megrendelték bele hétfőn a gyári vezérlés-szettet, tegnap estére összerakták és ma hoztam el. 160.000 Ft és mintha mi sem történt volna. Most jól működik.

Szuper!

Es eddig milyen idokozonkent volt az olajcsere? Vagy azt nem tudni?

Link to comment
Megosztás:

Hello,

nem tudom másnál is előfordul hogy a kesztyűtartó kinyitódik? Nyáron nem csinálta most a hidegbe kezdte el, lehet kicsit rideg a műanyag, ha már bemelegszik az utastér nem csinálja. Valakinek valami ötlete van esetleg hogyan tudnám orvosolni?

Link to comment
Megosztás:

Mennyi a fogyasztásotok városban - 2.2 direkt automata? Nekem most felugrott közel 13-ra...

Helló,

1 éve van meg a kombi automata 2.2 direktünk, vegyes fogyasztásunk 10.3 körül van, kb. 1/3 vidék, 2/3 várossal. Ha figyelem, általában 10 alá nem tudok lemenni a fogyasztással városban normális forgalmi körülmények között, dugós időszakban simán 12-13-(14)-re jön ki.

A "felugrottat" úgy érted, hogy amióta hidegebb van lett több a fogyasztás? Egyébként nekünk 5 sebességes az automata - van ebből 6 sebességes 2.2 direkt motor mellé (dízelesben láttam csak 6 sebességes aut-t)? (2006-os a mi modellünk). Üdv: Gergő

Link to comment
Megosztás:

Helló,

1 éve van meg a kombi automata 2.2 direktünk, vegyes fogyasztásunk 10.3 körül van, kb. 1/3 vidék, 2/3 várossal. Ha figyelem, általában 10 alá nem tudok lemenni a fogyasztással városban normális forgalmi körülmények között, dugós időszakban simán 12-13-(14)-re jön ki.

A "felugrottat" úgy érted, hogy amióta hidegebb van lett több a fogyasztás? Egyébként nekünk 5 sebességes az automata - van ebből 6 sebességes 2.2 direkt motor mellé (dízelesben láttam csak 6 sebességes aut-t)? (2006-os a mi modellünk). Üdv: Gergő

Szia,

igen, mióta hidegebb és "dugósabb" idő van, azóta ment fel a fogyasztás is... Az enyém is 5 sebességes, szintén 2006-os.

Link to comment
Megosztás:

Hello,

nem tudom másnál is előfordul hogy a kesztyűtartó kinyitódik? Nyáron nem csinálta most a hidegbe kezdte el, lehet kicsit rideg a műanyag, ha már bemelegszik az utastér nem csinálja. Valakinek valami ötlete van esetleg hogyan tudnám orvosolni?

Nekem is minden döccenőnél kinyílik, pedig kulccsal be van zárva elvileg...:)

Én kiszedtem a 2 kilós szervízkönyv+Opel könyvet.

Most jó.

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet,

új vagyok a fórumon, egy Z22YH Vectra C 2.2 direct Automata "boldog" tulajdonosa.

Második hónapja nincs autóm, a hibajelenség annyi, hogy egyszerűen elszállt az erő az autóból. Eddig cserélve lett a magasnyomású szivattyú, üzemanyag szivattyú, nyomásszabályozó szelep, gyertyák. A katalizátor tiszta, a légtömegmérő jó. Már a második szervízben van az autó, hibakód nincs és sajnos egyelőre megoldás sincs a problémára. Alacsony fordulaton nagy gázra nálam is jelentkezik a horkoló/morgó hang.

Van esetleg valakinek tippje, hogy milyen irányba kellene keresgélni a hibát?

Előre is köszönöm.

az automata váltóval semmi gondod?

Nekem szervizmódba kapcsolt hidegben, azaz 5.-ben indult el...

Link to comment
Megosztás:

az automata váltóval semmi gondod?

Nekem szervizmódba kapcsolt hidegben, azaz 5.-ben indult el...

Egyelőre semmi. Azon kívül már minden cserélve volt. (magasnyomású szivattyú, nyomásszabályozó szelep, üzemanyagszivattyú, komplett vezérlés). Remélem, nem is lesz, mert akkor felgyújtom.

Link to comment
Megosztás:

Igen! Viberen elersz!

+44 74 50 42 44 76

Ha nincs, akkor mondok skypeot, vagy Facemassengert, vagy persze hivhatsz direktbe is! :)

Szia!

Nekem is az volt, látszólag tiszta volt a katalizátor, de magasabb fordulaton visszafojtott annyira, hogy nem ment semennyire.

Ki lett ütve, s azóta megy mint állat!

Módosítva : DJana
Link to comment
Megosztás:

Szép napot!

Kipakoltam a szervizkönyvet és láss csodát azóta bírja a kesztyűtartó!

Tegnap amikor indultam "kocsi benne szervizkulcs" piktogram fogadott,indítás után eltűnt majd a tempomat mellett jelent meg ez foto.jpg

könyv szerint kipufogó rendszerrel kapcsolatos hiba.

Valakinek volt már ilyen? Lambda szonda esetleg, ha igen az milyen költséggel járhat?

A kocsi ugyan úgy megy, nem fogyaszt többet sem, kb 3000 km kéne mennem a hónapban mielőtt tudnék vele foglalkozni, gond lehet belőle?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Új vagyok a fórumon, most vásároltam egy Zafira B 2.2 Direct 2005-ös évjárat, 150000 km. A motor típusa Z22YH. Az autónak idáig semmi baja nincs ( bár most hogy olvasom a hozzászólásokat, nekem is feltűnt hogy alacsony fordulatszámon kicsit nagyobb gázadásnál egy pillanatra el kezd morogni, de ahogy begyorsul rögtön megszűnik). Viszont egyre több helyen olvasom hogy ez a fajta motor milyen problémás pl: vezérműlánc. A kérdésem az lenne hogy van-e esetleg ezzel kapcsolatba valakinek tapasztalata, esetleg hogy mi az amit ennyi km-nél esedékes lenne lecserlni. A szervizkönyve nagyon rendbe van 147000-nél volt az utolsó szerviz, de sajnos a mai világban semmi nem biztos....A válaszokat előre is köszönöm!

Módosítva : neo77
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Új vagyok a fórumon, most vásároltam egy Zafira B 2.2 Direct 95-ös évjárat, 150000 km. A motor típusa Z22YH. Az autónak idáig semmi baja nincs ( bár most hogy olvasom a hozzászólásokat, nekem is feltűnt hogy alacsony fordulatszámon kicsit nagyobb gázadásnál egy pillanatra el kezd morogni, de ahogy begyorsul rögtön megszűnik). Viszont egyre több helyen olvasom hogy ez a fajta motor milyen problémás pl: vezérműlánc. A kérdésem az lenne hogy van-e esetleg ezzel kapcsolatba valakinek tapasztalata, esetleg hogy mi az amit ennyi km-nél esedékes lenne lecserlni. A szervizkönyve nagyon rendbe van 147000-nél volt az utolsó szerviz, de sajnos a mai világban semmi nem biztos....A válaszokat előre is köszönöm!

Igy elso nekifutasra: Biztos, hogy 95-os evjarat az az auto?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Új vagyok a fórumon, most vásároltam egy Zafira B 2.2 Direct 2005-ös évjárat, 150000 km. A motor típusa Z22YH. Az autónak idáig semmi baja nincs ( bár most hogy olvasom a hozzászólásokat, nekem is feltűnt hogy alacsony fordulatszámon kicsit nagyobb gázadásnál egy pillanatra el kezd morogni, de ahogy begyorsul rögtön megszűnik). Viszont egyre több helyen olvasom hogy ez a fajta motor milyen problémás pl: vezérműlánc. A kérdésem az lenne hogy van-e esetleg ezzel kapcsolatba valakinek tapasztalata, esetleg hogy mi az amit ennyi km-nél esedékes lenne lecserlni. A szervizkönyve nagyon rendbe van 147000-nél volt az utolsó szerviz, de sajnos a mai világban semmi nem biztos....A válaszokat előre is köszönöm!

Nekem eddig katalizator gondom volt, teljesen ossze borult, ez miatt aztan a vegen mar uresben sem porgott fel!

A lancot nekem a gyari szervizben azt mondtak, nem kell cserelni, csak ha gond van vele! Egyenlore nincs gond!

Az olajcsereket pontosan be kell tartani, en max 15e km-t megyek vele!

Az enyem automata Vectra, 2004 oktoberi, Londonban elunk, igy jobb kormanyos es nem Opel :)

Most eppen a futo ventillator megy csak 4, fokozatban, ha lesz egy kis idom, megcsinalom.

Jah, meg a tempomat kapcsolo szorakozik eleg gyakran, hogy csak tobbszori probalkozasra sikerul, ha sikerul...

Elvileg az is tisztithato!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.