Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Benzines motorral kapcsolatos problémák, kérdések


forumadmin

Recommended Posts

Szia,

 

Köszönöm szépen. Abban tudsz még segíteni, hogy a szerviz, (INSP) feliratot, be lehet e állítani, hogy mikor jelezzen újra vagy mit lehet vele kezdeni? 

 

 

 

 

 

T Invaited!

 

"... javasoltok ..."

Az aktuális gyártóművi követelmény a GM dexos2.

 

dexos2-t teljesítő és Mo-on kapható motorolajok:

 

Mobil 1 ESP 0W-40 olajwebshop.hu
Mobil Super 3000 XE 5W-30 olajdokk.hu

Castrol Edge Titanium Fst 0W-40 castrolmintabolt.hu
Castrol Edge Titanium Fst 0W-30 olajshop.hu

Castrol Edge Titanium Fst 5W-40 olajshop.hu

Castrol Edge Titanium Fst 5W-30 C3 castrolmintabolt.hu

Castrol Edge Titanium Fst Turbo Diesel 5W-40 the-filtershop.com
Castrol Magnatec 5W-40 C3 olaj24.hu
Total Quartz Ineo Mc3 5W-30 totalolaj.hu

Elf Evolution Full-Tech Msx 5W-30 bardiauto.hu

Elf Evolution Full-Tech Lsx 5W-40 bardiauto.hu
Eni i-Sint Ms 5W-30 olajshop.hu
Shell Helix Ultra AG 5W-30 shellshop.hu
Statoil LazerWay G 5W-30 webautoshop.hu
Mol Dynamic Gold 5W-30 kenoanyagfutar.hu
Motul Specific dexos2 5W-30 motul-bolt.hu
Omv Bixxol special C3 5W-30 premiumolaj.hu
Q8 Formula Special G Long Life 5W-30 formula3000.hu
Eneos Premium Hyper 5W-40 szilkerauto.hu

Eneos Premium Hyper 5W-30 szilkerauto.hu

Gulf Formula Gmd 5W-30 gulf.hu

Fuchs Titan Gt1 Pro Flex 5W-30 olajborze.hu

Comma Syner-Z 5W-30 gepex.hu

Liqui Moly Top Tec 4600 5W-30 kicsikocsiautosbolt.hu

Genuine GM Motor Oil dexos2 5W-30 autoteka2000.hu

Valvoline SynPower Mst 5W-30 sgconsult.hu

Mannol O.e.m. Opel 5W.30 the-filtershop.com

Megol Motorenoel Efficiency 5W-30 goldolaj.hu

Ravenol Longlife LSG SAE 5W-30 sct-hungary.hu
Rowe Hightec Synt Rs 5W-30 Hc-Fe west-autoteka.hu

Midland Axxept 5W-30 midland.hu

Vat Oil SynGold 5W-30 olaj24.hu

 

 

Link to comment
Megosztás:

Szia,

 

Köszönöm szépen. Abban tudsz még segíteni, hogy a szerviz, (INSP) feliratot, be lehet e állítani, hogy mikor jelezzen újra vagy mit lehet vele kezdeni? 

 

Resetelni lehet. A szerviz intervallum 30ekm.

 

Gyújtás nélkül nyomd be és tartsd benyomva a napi számláló nullázó gombot.

Add rá a gyújtást és továbbra is tartsd benyomva a napi számláló gombot.

Rövidesen el kezd villogni a kilóméterórán az InSP felirat, majd kis idő múlva négy kis vízszintes vonás  “—-”  jelenik meg a helyén.

Továbbra is tartsd a nullázó gombot addig, amíg a kis vízszintes vonalak helyett újra megjelennek km értékek. Ekkor elengedheted.

 

 

Link to comment
Megosztás:

Szia,

 

Köszönöm szépen a segítséget!

Amúgy ez a 30e km ez fix? Vagy be lehet olya állítani azt, hogy mondjuk 10e km után jelezzen? Mert én 10e után szoktam olajat és szűrőket cserélni. Szerintetek ez butaság és elég a 30e? 

 

Valamint nem tud véletlenül valaki jobb oldali koptató lemezt az első lökhárító alá? Elhagytam autópályán és 15.000 FT az új :) Egy bontóban sem találok.

 

Köszönöm még egyszer az eddig segítséget. 

Resetelni lehet. A szerviz intervallum 30ekm.

 

Gyújtás nélkül nyomd be és tartsd benyomva a napi számláló nullázó gombot.

Add rá a gyújtást és továbbra is tartsd benyomva a napi számláló gombot.

Rövidesen el kezd villogni a kilóméterórán az InSP felirat, majd kis idő múlva négy kis vízszintes vonás  “—-”  jelenik meg a helyén.

Továbbra is tartsd a nullázó gombot addig, amíg a kis vízszintes vonalak helyett újra megjelennek km értékek. Ekkor elengedheted.

 

 

 

Link to comment
Megosztás:

Szia,

 

Köszönöm szépen a segítséget!

Amúgy ez a 30e km ez fix? Vagy be lehet olya állítani azt, hogy mondjuk 10e km után jelezzen? Mert én 10e után szoktam olajat és szűrőket cserélni. Szerintetek ez butaság és elég a 30e? 

 

Valamint nem tud véletlenül valaki jobb oldali koptató lemezt az első lökhárító alá? Elhagytam autópályán és 15.000 FT az új :) Egy bontóban sem találok.

 

Köszönöm még egyszer az eddig segítséget. 

 

Úgy tudom fix. Nem lehet állítani az intervallumot.

Szerintem jól teszed, ha nem várod ki a 30e-et. (én sem várom). Nálam 12000-nél majdnem 1l üzemanyag volt az olajban. Mennyi lett volna 30e-után. Rossz belegondolni. (az én autóm dízel részecskeszűrővel)

Link to comment
Megosztás:

MInden autómban eddig 10e km után cseréltem az olajat szűrőket. Nekem 1.8benzin C Vectram van, teljesen meg vagyok elégedve a motorból leengedett olajjal. Csak ez a koptató lemez idegesít. De nem akarok újat venni, mert azzal beismerem, hogy elbuktam és nem tudok bontottat szerezni :) 

Úgy tudom fix. Nem lehet állítani az intervallumot.

Szerintem jól teszed, ha nem várod ki a 30e-et. (én sem várom). Nálam 12000-nél majdnem 1l üzemanyag volt az olajban. Mennyi lett volna 30e-után. Rossz belegondolni. (az én autóm dízel részecskeszűrővel)

 

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Üdv.mindenkinek!Olyan problémám lenne:Van egy Vectra C 1.8benzin 2003-as autóm.Hibátlan volt amíg el nem kezdet zörögni a vízpumpa.Elvittem szerelőhöz cserélt pumpát meg vezérlést.Közben kicserélték a felső és az alsó ford.szám jeladókat.(Sérült vezeték miatt).Utánna nem igen akart menni a gép hol indult hol nem.Elvittem villamosság szerelő műhelybe.Két hétig próbálták szerelni.Immót kiszedték,jeladókat cserélgették.Utánna másik szerelőhöz vittem.Állított a vezérlésen.Most ott tartunk az autó megy csak nem forog 4000-nél többet.Valamitől leszabályoz.Mindenki értetlenül néz mert állítólag minden jó rajta.Több jeladóval is ez a jelenség.Kompresszió egyformán jó a hengerekben.A vezérlés most tökéletesen áll.De mégis csak 4000-ig pörög.Több mint egy hónapig csinálták össz.120000-ért.Van egy szupi városi autóm.Ha van valakinek ötlete vagy tapasztalata kérem segítsen!!A válaszokat előre is köszönöm. BUÉK!mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Természetesen én is egy problémával fordulnék a márka társaimhoz...

Egy 2.2 benzin Z22SE vasról van szó.

A hiba az, hogy kb fél órás üzemidő után, a visszaváltások utáni kigyorsításnál, rántást produkál az autó. Majd kezdi álló helyzetben (például lámpáknál) kezdi elveszíteni az alapjáratot, amelyet aztán akár lefulladás is követhet... Újraindításnál ezt követően bekapcsol a szerviz üzemmód és nem tudom adagolni a gázt, hanem automatán, magának állítja be a fordulatszámot a vezérlő egység...

Leállítást követően (pár perc elteltével) a szerviz lámpa továbbra is világít, de a gáz pedál újra használható és alapjárat is normális...
Sőt ha egy napot áll, akkor a szerviz lámpa magától kialszik... Aztán a következő használatkor ugyanez történik. Ha kis távokra használom az autót,akkor nem következik be a hiba... 

A hibaüzenetek amiket mutat:
-szívócső nyomásérzékelő hiba
-motoros fojtószelep hiba
-fals levegő érzékelő hiba

Valakinek esetleg bármilyen ötlete, hogy melyik irányból közelítsem meg a problémát. Próbálok tájékozódni mielőtt alkatrész vásárlásba kezdenék :)

Előre is köszönöm a segítséget!

Természetesen ha a probléma megoldódott, megosztom veletek a csodát! :)

Link to comment
Megosztás:

12 minutes ago, NyZslt írta:

Üdv.

Természetesen én is egy problémával fordulnék a márka társaimhoz...

Egy 2.2 benzin Z22SE vasról van szó.

A hiba az, hogy kb fél órás üzemidő után, a visszaváltások utáni kigyorsításnál, rántást produkál az autó. Majd kezdi álló helyzetben (például lámpáknál) kezdi elveszíteni az alapjáratot, amelyet aztán akár lefulladás is követhet... Újraindításnál ezt követően bekapcsol a szerviz üzemmód és nem tudom adagolni a gázt, hanem automatán, magának állítja be a fordulatszámot a vezérlő egység...

Leállítást követően (pár perc elteltével) a szerviz lámpa továbbra is világít, de a gáz pedál újra használható és alapjárat is normális...
Sőt ha egy napot áll, akkor a szerviz lámpa magától kialszik... Aztán a következő használatkor ugyanez történik. Ha kis távokra használom az autót,akkor nem következik be a hiba... 

A hibaüzenetek amiket mutat:
-szívócső nyomásérzékelő hiba
-motoros fojtószelep hiba
-fals levegő érzékelő hiba

Valakinek esetleg bármilyen ötlete, hogy melyik irányból közelítsem meg a problémát. Próbálok tájékozódni mielőtt alkatrész vásárlásba kezdenék :)

Előre is köszönöm a segítséget!

Természetesen ha a probléma megoldódott, megosztom veletek a csodát! :)

Első körben kapd le a szívócsövet. A fojtószelep szeret a kartergáztól és az egr-ből jövő kipufogógáztól elkoszolódni. Ha nem látszik különösebben tisztának, akkor vedd le, és tisztítsd meg az egészet. A helyén nem lehet jól. Visszahúzásnál 10Nm-el húzd a csavarokat. 
Ha ez esetleg rendben van, akkor fals levegő után kutass. Egr becsatlakozó cső, szívócső, stb...
Ha ez is ok, akkor lehet hogy a fojtószelep adta meg magát. Ha nem vagy messze tudok adni kipróbálásra egyet, ami biztos jó.

Itt esetleg találsz még hasznosat.
 

Link to comment
Megosztás:

1 hour ago, Tápiószecső írta:

Első körben kapd le a szívócsövet. A fojtószelep szeret a kartergáztól és az egr-ből jövő kipufogógáztól elkoszolódni. Ha nem látszik különösebben tisztának, akkor vedd le, és tisztítsd meg az egészet. A helyén nem lehet jól. Visszahúzásnál 10Nm-el húzd a csavarokat. 
Ha ez esetleg rendben van, akkor fals levegő után kutass. Egr becsatlakozó cső, szívócső, stb...
Ha ez is ok, akkor lehet hogy a fojtószelep adta meg magát. Ha nem vagy messze tudok adni kipróbálásra egyet, ami biztos jó.

Itt esetleg találsz még hasznosat.
 

Én helyileg Nyíregyházán vagyok megtalálható!

Az általad javasoltakat tolmácsolom a szerelőnek. Remélem csak valami hasonló kontakt probléma lesz...

Nagyon szépen köszönöm! Ha fejleménye lesz visszajelzek!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Üdvözlet

Olyan problémám van hogy z16xep motor terhelés megszünésekor elkezd rángatni. Gyorsitásnál, motorféknél semmi gond. Tempomat használatánál mikor enyhe lejtőt kap az autó nagyon érezhető. És melegen nehezen indul. 

Esetleg valakinek valami ötlete, vagy volt már hasonló gondja? Ez a két dolog összefüggésben lehet vagy két különálló probléma?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

olyan problémával fordulok hozzátok, hogy van egy B Zafirám, 2.2 direct, Z22YH, 2005/07 és pár napja az egyik kanyarba hip-hop elszállt a kormányszervóm. Miután hazaevickéltem, néhányszor beindítottam, a szervó egy fordulatig működött és leállt megint. :megnéztem a tartályt olaj van benne, nem is koszos. amikor beindítottam a kocsit és egy pár pillanatig működött, kormányzásnál ide-oda rángatózott a szivattyú és leállt. A probléma itt nem ér véget mert pár próbálkozás után különböző lámpák is kigyulladtak: ESP, guminyomás visszajelző, a villásautó meg a motordiagnosztika pedig fel fel villant, sőt a végén már a töltés jelző is villogott miközbe a fordulatszám mérő ingadozott 900 alatt. A szervó már indításnál se működik. Járt már esetleg valaki így vagy bármi ötlet?

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Kedves Fórumtársak,

Most vásároltunk egy 2006-os Zafira B 2.2 Direct Automata gépkocsit a családnak, Z22YH motorkóddal.

Hidegindításnál produkálja a dízel csörgő hangot, mikor N-ből D-be tesszük a váltót, indulás után szépen teszi a dolgát.

Továbbá egyszer indítás után lefulladt és attól kezdve gyújtásnál égve marad a Kulcsos-autó és a Motordiagnosztika visszajelző, amik beindítás után pár másodperccel elalszanak.

Visszaolvastam a fórumot ebben a témában és ha jól értettem, akkor a csörgő hang a vezérműlánc feszítő szett, a visszajelzők pedig vagy nagynyomású pumpa vagy nyomásszabályzó problémára utalnak.

2010-ben 88.000 km-nél volt javítva a komplett vezérlés, most 194.000 km van benne.

Azt még nem tudom, hogy a gyári Siemens vagy már cserélt Continental szivattyú van-e benne, továbbá azt sem hogy cserélték-e már garanciában a nyomásszabályzót, amit ha jól tudom akkor visszahívás keretében lehetett cseréltetni.

Szeretném Opel márkaszervizben rendbe tenni a kocsit, addig nem járnék vele hogy elkerüljem a nagyobb vezérlés problémát. Valaki tudna ajánlani megbízható és korrekt áron dolgozó márkaszervizt Budapesten vagy Budaörs környékén? (Esetleg olyat, ahol neki is javítottak hasonló hibákkal gépkocsit)

Ha esetleg irányárakat is tudtok küldeni, az remek lenne. (Itt a fórumon nyomásszabályzó pumpára 33.500 Ft, vezérműlánc feszítő-szett-re 37.000 Ft, nagynyomású pumpára 150.000 Ft körüli árakat találtam) Ha nem muszáj első körben a nagynyomású pumpát nem cserélném.

Budaörsön nemrégiben váltott a Fábián Peugeot-ról Opel-ra, így nem tudom, hogy mekkora tapasztalattal rendelkeznek ezen a téren. Esetleg szívesen veszek Opel Fábiánnal kapcsolatos tapasztalatokat is.

Előre is köszönöm a segítő tanácsokat!

Üdvözlettel

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok.

Olyanproblémán lenne van egy z22yh motor kódu Signumom.Alapjáraton a motor nem jár rendesen,ugy 2000 fordulaton összeszedi magát (előjön az ereje).Majd ha kinyomom a kuplungot leáll.Kérdés :Mi lehet a gond?Olvastam itt a nyomásszabályzó szelepről,hogy általában az adja be a derekát.Ha erről van szó tudnátok típus vagy gyártási számot írni ami alapján meg tudom rendelni?Köszönöm sszépen előre is a segítséget.Kívánok további szép napot nektek

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.