Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

87-es Opel Kadett "E" műszerfal kérdés


Guest

Recommended Posts

Miután elolvastam ezt kicsit elbizonytalanodtam... Lehet hogy rosszul emlékszem, és 9V-ról működik a cucc? Esetleh keresd itt a fórumon Opel_16V-t neki is vannak ilyen jellegű tapasztalatai.

Ezen felül ha nem akarsz szívni, keresd fel a XIII ker. Alig utcában található Haudek autóműszer javító műhelyt. Szerintem a helyszínen ki is veszik a műszeregységed, meg helyre is pofozzák, és mindezt általában elfogadható áron. Az összes bowdenes km órás Opelnél kicsit macerás kivenni a műszeregységet (asszem ki kell szerelni a biztosíték táblát, és onnan kell felnyúlni hogy levedd a bowdent az óráról, legalábbis a Vectra/Calibra esetén ez az eljárás.)

Link to comment
Megosztás:

TCA700Y-nak hívják, és 10V-os stab IC. De nem jellemző a halála, ha meg mégis, akkor teljesen elmúlik, és nem más értéket ad.
Na akkor csak nem lettem okosabb... én még mindíg azt hangoztatom hogy valami kondi szokta beadni az unalmast mert el kezd kiszáradni (tehát valoszínűleg elkó) persze ezt csak halottam... :?
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kadett GSI digit műszerfalat szedett már szét valaki? Az a gondom, hogy a napi számlálót nem tudom nullázni, ráadásul van hogy a akad a számláló. Gondoltam szétszedném megnézni mi lehet a gond, de előtte azért érdeklődnék, hogy szét lehet-e egyáltalán szedni, és van-e rá esélyem, hogy megoldjam a gondot?

Köszi

Lacy

Link to comment
Megosztás:

  • 3 years later...
Ez a neve. :lol:

Nemtom mi a problémád?

Ki ne cseréljem helyette?

Vagy menjek el a benzinkútra és vegyek neki?

Az oké, hogy ez a neve! :lol:

Nincs problémám, csak mint írtam, ez elég tág, hogy rizsszem izzó... konkrétan a kadettéba milyen kell?

Köszi nem kell kicserélned....venned sem kell,és nem is kell a válasz már, mert más fórumon megtaláltam... :lol:

Bocsi, hogy meg lett kérdezve... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az oké, hogy ez a neve! :lol:

Nincs problémám, csak mint írtam, ez elég tág, hogy rizsszem izzó... konkrétan a kadettéba milyen kell?

Köszi nem kell kicserélned....venned sem kell,és nem is kell a válasz már, mert más fórumon megtaláltam... :lol:

Bocsi, hogy meg lett kérdezve... :lol:

Köszi Csabi!!!4 :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 years later...

Sziasztok! Segítségeteket kérném, hogy lehet kipróbálni egy gsi digit műszerfalat, hogy egyáltalán működik, anélkül, hogy beépíteném?

Egy angol fórumon olvastam, hogy az x8 és x9 csatlakozók +12V(fekete) és föld lábait (barna) össze kell kötni, és áramot kell neki adni. Ez igaz lehet?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.