Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

II. Hungarian Blitz Weekend 2006


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 519
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

idénre át kell tervezni a szlalom pályát :blink:

.....

Köszönjük az észrevételt, a programok és helyszínét változásást továbbra is fenntartjuk.

Amint tudunk érdemben nyilatkozni, megteszük.

Kérem, akinek van ötlete azt szívesen veszük. Minél több helyet vizságál meg a főszervező, annál jobb pályát találhatunk.

Link to comment
Megosztás:

A táblák lábai között vajon elfér az autó? :blink:

Megnéztem a tavalyi BW DVD-t, és azt gondolom, neked nem kéne feltenni ezt a kérdést. B)

Majd ha nem a Patyi navigátoraként állsz a dobogón, visszatérünk a dologra :D

Egyébként Atommanó szívesen megmutatja, hogy kell egy ilyen pályán astrát vezetni. :D

szlalom, RWD, 3000 ccm, automata váltó, 1675+130kg rulez!

Egyébként több lehetőség után is kutatunk a térségben. Főleg olyat keresünk, ami nincs ennyire szem előtt (főleg a rend éber őreire gondolok).

Link to comment
Megosztás:

"Egyébként Atommanó szívesen megmutatja, hogy kell egy ilyen pályán astrát vezetni. "

Már nekem is van kézifék a gépsasban. :D

A környéken amúgy nem igazán ismerek ilyen nagyobb aszfaltos-betonos területet, pedig

elég jól ismerem a déli partot somogyi gyerkőc lévén. B) Vagy kisajátítjuk majd az éppen

készülő pályaszakaszt az M7-ből. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ilyenfajta programra engedély megkérése felejtős??? bár gondolom mentő, meg mindenféle biztosnaági előírást akkor be kéne tartani... B) :blink:

Sajnos,ha jól emléxem mentő és tűzoltó is kell,meg egy csomó biztonsági ember,aki a tömegre felügyel!

Anno kecskeméti gokartpályát akartuk kibérelni a klub számára,de nagyon sokba lett volna legálisan létrehozni egy örültködést,szal itt sem lenne szerintem kevés! :D

Nincs klubtagunk a közvetlen közelben? :D Hátha tudnak valami helyet erre!

Link to comment
Megosztás:

Sajnos,ha jól emléxem mentő és tűzoltó is kell...

Mindkettő van a klubban, sőt úgy néz ki, rendőrautónk is van :blink: (na jó, kell rá lőni egy villogót, azt sajnos nem adták el)

Amúgy épp tárgyalgatok egy ismerőssel a Zala megyei kapitányságon, ő talán tud valamit segíteni... Csak kérte, hogy időben szóljunk, mit szeretnénk, és sajnos ő nem igazán jár pesten mostanában B)

Link to comment
Megosztás:

Köszönjük az észrevételt, a programok és helyszínét változásást továbbra is fenntartjuk.

Amint tudunk érdemben nyilatkozni, megteszük.

Kérem, akinek van ötlete azt szívesen veszük. Minél több helyet vizságál meg a főszervező, annál jobb pályát találhatunk.

Én szoktam sokat nyaralni a környéken, de szerintem a legjobb Siófok után Balatonlelle. Nagyonnagy a strand, és van minden a városban.

Ott is van a TEMPO áruház előtt jó nagy parkoló és ott asszem még nincs tábla. Amúgy Lelle Szemestől kb. 10 km-re van.

Link to comment
Megosztás:

Én szoktam sokat nyaralni a környéken, de szerintem a legjobb Siófok után Balatonlelle. Nagyonnagy a strand, és van minden a városban.

Ott is van a TEMPO áruház előtt jó nagy parkoló és ott asszem még nincs tábla. Amúgy Lelle Szemestől kb. 10 km-re van.

siofok meg szeplak eleg jo kis hely nagy stranddal es ez a ket hely jo kozel van egymashoz. hatha ott van egy kis hely. mas: erdekelne hogy abszolut , kezdo , miss dasy szindromas soforok is indulhatnak a szlalomon? ha masert nem legalabb a lassu vezetes oktatasa vegett, es itt sajna magamra gondolok. sose probaltam meg :blink: , akar szorakoztato szamnak is bevallalnam B) , hogy kell jelentkezni?es ha mar ritt tartunk szerintem a biztonsag erdekeben nekem egy repuloteret bereljetek :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
es ha mar ritt tartunk szerintem a biztonsag erdekeben nekem egy repuloteret bereljetek :)

Van reptér a környéken - pl. Sármellék... de itt folyamatos "forgalom" van, nem hiszem, hogy bérelhető lenne.

A többi, ami kisebb, és magánkézben van, az meg sima füves mező, ami tökéletes, hogy egy kisrepülő, sárkány, stb fel-le szálljon (itt készültek a képek az Astráról), de nekünk szlalomhoz nem az igazi :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Van reptér a környéken - pl. Sármellék... de itt folyamatos "forgalom" van, nem hiszem, hogy bérelhető lenne.

A többi, ami kisebb, és magánkézben van, az meg sima füves mező, ami tökéletes, hogy egy kisrepülő, sárkány, stb fel-le szálljon (itt készültek a képek az Astráról), de nekünk szlalomhoz nem az igazi :)

Max lezárjuk az egyik környékbeli utcát! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.