Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Optikai tuning


uhuhu

Recommended Posts

Nem rossz, nekem letisztítva, matricák nélkül, minden színrefújva, jönne be igazán.

Mindennek oka van :) a következō egy GSi dupla vég lesz, hogy a saját kivágásába visszaköltözzön, aztán megy tovább a spórolás. Sajnos elég sokat kéne fújni, hogy jó is legyen, úgyhogy egyelōre marad a matt fekete struktúr. Ilyen legalább úgysincs. :D
Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 4 months later...

Most, hogy megvan, nekem is :D

Az első idomokra szándékosan nem került fel a díszléc? Mivel az első lökhárítónál nem lehet továbbvinni én nem raktam volna fel egyáltalán, és a hátsót is teljesen fényeztem volna. Egyébként nagyon jó. ;)

Ha nem titok mennyibe volt a fényezés? Ha az, akkor privibe írd már meg. :)

Link to comment
Megosztás:

Az első idomokra szándékosan nem került fel a díszléc? Mivel az első lökhárítónál nem lehet továbbvinni én nem raktam volna fel egyáltalán, és a hátsót is teljesen fényeztem volna. Egyébként nagyon jó. ;)

Ha nem titok mennyibe volt a fényezés? Ha az, akkor privibe írd már meg. :)

Egész télen nem volt rajta, és nagyon bután nézett ki az egybe-lemezfelület. Kellett rá valami hosszanti vonal, mert magasabbnak nézett ki még attól is amilyen. Akkor meg már a lökösbe és a hátsó panelben is körbe kellett vinni, de az engem.is zavart, hogy az elsőben nem tudom körbevinni. :D A sárvédőkön is van már, csak itt még nem találtam hozzá meg az alsó vasakat, anélkül meg kicsi volt a ragasztható felület és lehullott. Sokba. K.rvasokba. Én sem akarom tudni, nem is nagyon adtam össze, mert félek hogy akkor felgyújtom. :lol: ma voltam kipufogósnál egyébként, megkapta a gyári gsi véget a helyére. :)
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.