Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán autók a weben


uhuhu

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • 6 years later...

Sziasztok.

Használt autók vannak bőven. Sőt. Van olyan ami tényleg meg érné a pénzt érte, De tudjuk, hogy idehaza nem nagyon kapkodnak értük. Főleg az Opelokért nem..

Kb. 3 hete? feltettem egy képet. Sztem kicsit drága volt. És a kép sem volt valami szuper. A másik fele meg , hogy nem volt részletezve ,hogy mit is adok el. és miket adok még hozzá.

Gondolkodtam írja e valamit. Persze nem rosszra gondoltam.

Így azt írtam: most mit is mondhatnék.. No komment... .

Na ezt úgy félre értette a tulaj,hogy szinte sírva fakadt, hogy mennyi pénz és idő stb van benne.

Persze bocsánatot kértem tőle és elmondtam neki az álláspontomat is. NEM FIKÁZTAM A KADETTET!!!!!!

Majd Apukával is leveleztem, Ő meg is értette a dolgot. Majd nyilvános levelezés volt és azt hittem le van rendezve a félre értett dolog. (Persze volt klubtagunk is bele szolt és Ő értette a jelzőt rá!! )

Azt hiszem, ha valaki bocsánatot kér, majd elmagyarázza a dolgot, mert nem akartam regényt írni. Felfogja a kis hölgy,,, de még tartott egy hétig a duzzogása..

Az öreg autóba fordított idő- Pénz - sok idegesség sosem térül meg. Főleg ,ha egy Opel ről beszélünk. Idehaza nagyon nem keresett autó. Vagy az olcsókat elviszik és azzal kínlódnak. Felpolírozza, gletteli és azt hiszi ennyi egy felújítás. aztán nevetséges áron, szinte duplájáért vagy többért adja. MERT NEKI TETTSZIK A Gányolása. :-( :-( ... ( címeket adom ,ha kell) :-O :-O

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
  • 1 year later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.