Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

De nyári időjárásnál ;)

Abszolúte 1-tértek...

Szerintem az összes család ott lett volna, ha nem ilyen influenzás, és hideg időben van. :)

Mi is már kifelé jövünk a dögrovásból, de nem szívesen vittem volna még szabadba hosszabb időre a gyerekeket...

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen mindenkinek aki eljött,hogy jelenlétével emelte a minitalálkozó fényét.

Nagyon jól éreztem magam. :)

Őszintén megvallva rosszabbra számítottam de jó volt kellemesen csalódni.

Végre volt egy találkozónk ahol elrugaszkodtunk az autótól mint téma.

Sokat beszélgettünk viccelődtünk de a lényeg szerintem,hogy kint voltunk a frisslevegőn a szabadban.

És,hogy mindezt barátokkal együtt. Így volt pont jó.

Remélem senki nem fázott meg a turázás során.Bízom benne,hogy a legközelebbi régiótalálkozón már jobb idő lesz.

Tervben van egy egy város meglátogatása,megismerése.

Megyünk majd: Esztergomba,Veszprémbe,Székesfehérvárra és majd idővel sorravesszük régiónk jelentősebb városait nevezetességeit.

Legalábbis ezek a tervek.

Reméljük,hogy a pénztárcánk is majd ezt akarja ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen mindenkinek aki eljött,hogy jelenlétével emelte a minitalálkozó fényét.

Nagyon jól éreztem magam. :)

Őszintén megvallva rosszabbra számítottam de jó volt kellemesen csalódni.

Végre volt egy találkozónk ahol elrugaszkodtunk az autótól mint téma.

Sokat beszélgettünk viccelődtünk de a lényeg szerintem,hogy kint voltunk a frisslevegőn a szabadban.

És,hogy mindezt barátokkal együtt. Így volt pont jó.

Remélem senki nem fázott meg a turázás során.Bízom benne,hogy a legközelebbi régiótalálkozón már jobb idő lesz.

Tervben van egy egy város meglátogatása,megismerése.

Megyünk majd: Esztergomba,Veszprémbe,Székesfehérvárra és majd idővel sorravesszük régiónk jelentősebb városait nevezetességeit.

Legalábbis ezek a tervek.

Reméljük,hogy a pénztárcánk is majd ezt akarja ;)

Mindenben egyetértek, én is nagyon jól éreztem magam a találkozón és tényleg jó úticél lenne legközelebb mindegyik felsorolt történelmileg is jelentős város.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jó volt a tali valóban. Megérte átvergődni magunkat 33 védőkörzet alá tartozó csirkenáthás falun, százmilliárdésfél Kátyún és nemmellesleg 967 lépcsőfokon a kilátó tetejére. Köszönjük a szervezőknek. Részemről támogatom Rulezkémet a hasonló megmozdulásokon való aktív részvételben. Asszem a Rapidot is majd Mantára cseréljük hamarosan. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.