Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Sziasztok, kedves Astrások!

Új vagyok a fórumon és a fórum keresőjét használva, ebbe a topicba lyukadtam ki a CAR400-as fejegység hibámmal kapcsolatban.

Érdekelne, hogy van-e olyan szerelő akit (akár a fórumról is) ismertek és foglalkozik gyári fejegységek javításával? Van, ugyanis, egy CAR400-as egységem, ami süket-néma, bekapcsolni sem lehet (gyári 4 jegyű kód megvan hozzá). Olvastam itt, hogy kikopott potméter is lehet akár a probléma. Lehet/érdemes foglakozni a javításával? A helyi - békéscsabai - műhelyek nem rendelkeznek olyan felszerelézessel, amivel a kijelző nélküli készülékeket lehet javítani, legalábbis, ezt mondták... viszont, hamár van multikormány vérlőm, jó lenne használni, mert a csereként szolgáló CAR300-as egység erre nem képes.

 

Előre is köszi a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

3 perce, Geopake írta:

Nekem évek óta van.Még a boombassticban vettem.Rossz úton lerázkódik.

Ennek (számomra) az lenne a funkciója, hogy nem látszik tőle a rádió. Nem kívánják meg a tolvajok annyira. Tehát nem menet közben lenne haszna. :)

Igazából sajnos a levehető előlap se annyira megoldás, mert azt meg a kesztyűtartóban keresik. Ha megtalálja, ha nem, az üveget benyomja érte...

Arra gondoltam, mint igazi kókány megoldás, hogy leflexelni a car 300 elejét, és azt használni álelőlapnak, az úgyse kéne senkinek :D

Link to comment
Megosztás:

Just now, outsider írta:

Ennek (számomra) az lenne a funkciója, hogy nem látszik tőle a rádió. Nem kívánják meg a tolvajok annyira. Tehát nem menet közben lenne haszna. :)

Igazából sajnos a levehető előlap se annyira megoldás, mert azt meg a kesztyűtartóban keresik. Ha megtalálja, ha nem, az üveget benyomja érte...

Arra gondoltam, mint igazi kókány megoldás, hogy leflexelni a car 300 elejét, és azt használni álelőlapnak, az úgyse kéne senkinek :D

Arra jó ha álló helyzetben használod.Én nem mindig kapcsom be a rádiót,akkor rajta van menet közben is.Úgy leesik néha.Főleg  melóba menet a Keresztúri úton:)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Még létezik az autórádió-lopás intézménye? Azt hittem már rég kihalt szakma, amióta dömpingáron lehet egész használható fejegységeket venni szinte minden sarkon... Vagy legalábbis ezzel nyugtattam magam amikor a tabletet beépítettem az autóba: sose szoktam levenni a rádió előlapját, és a tabletet most már nem is tudom kivenni, de itt a lakótelepen vagy egy tucat az enyémnél jobban felszerelt prémiumautó parkol gyári navival/multimédiával, ha azokat nem bántják, akkor talán az enyémet se fogják. Eddig bejött, bár azért ha 3-4 napig nem használom az autót, akkor elviszem egy biztonságosabb helyre parkolni.

Link to comment
Megosztás:

4 órája, tgabika76 írta:

Még létezik az autórádió-lopás intézménye? Azt hittem már rég kihalt szakma, amióta dömpingáron lehet egész használható fejegységeket venni szinte minden sarkon... Vagy legalábbis ezzel nyugtattam magam amikor a tabletet beépítettem az autóba: sose szoktam levenni a rádió előlapját, és a tabletet most már nem is tudom kivenni, de itt a lakótelepen vagy egy tucat az enyémnél jobban felszerelt prémiumautó parkol gyári navival/multimédiával, ha azokat nem bántják, akkor talán az enyémet se fogják. Eddig bejött, bár azért ha 3-4 napig nem használom az autót, akkor elviszem egy biztonságosabb helyre parkolni.

Mostanában én sem hallottam róla hogy ellopták valakinek az autórádióját. Lehet jön egy suhanc és poénból elviszi.Ha kell neki pénz fűre bármire képes lehet :) Nekem a polírozó gépemet vitte el valaki a sufniból,ami a ház mögött van.Bemásztak a hátsó üres telekről.Elöl van 3 kutya néha 4 is.

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 04. 30. at 6:22, tgabika76 írta:

Még létezik az autórádió-lopás intézménye? Azt hittem már rég kihalt szakma, amióta dömpingáron lehet egész használható fejegységeket venni szinte minden sarkon... Vagy legalábbis ezzel nyugtattam magam amikor a tabletet beépítettem az autóba: sose szoktam levenni a rádió előlapját, és a tabletet most már nem is tudom kivenni, de itt a lakótelepen vagy egy tucat az enyémnél jobban felszerelt prémiumautó parkol gyári navival/multimédiával, ha azokat nem bántják, akkor talán az enyémet se fogják. Eddig bejött, bár azért ha 3-4 napig nem használom az autót, akkor elviszem egy biztonságosabb helyre parkolni.

Lakótársam suzukiját 3 hete törték fel egy cd-s lg fejegységért. 5000 forintot ha ér. Nem hogy lehúzta a csatlakozókat hanem elvágta az összeset. Na azóta estére leveszem az előlapot és hozom fel a lakásba pedig debrecen belvárosában vagyunk.

A kiérkező rendőrök azt mondták aznap reggel ez volt az ötödik ugyanilyen eset amihez hívták őket 4 utcán belül.

Módosítva : trassher
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 05. 01. at 22:00, trassher írta:

Lakótársam suzukiját 3 hete törték fel egy cd-s lg fejegységért. 5000 forintot ha ér. Nem hogy lehúzta a csatlakozókat hanem elvágta az összeset. Na azóta estére leveszem az előlapot és hozom fel a lakásba pedig debrecen belvárosában vagyunk.

A kiérkező rendőrök azt mondták aznap reggel ez volt az ötödik ugyanilyen eset amihez hívták őket 4 utcán belül.

Frankó, én a Tócóskertben lakom, de csak akkor veszem le az előlapot, ha a külső körúton sikerül megállnom, akkor is csak elrakom :D De amúgy benne van ha a ház mellett állok meg.

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, PorcioNorbi írta:

Frankó, én a Tócóskertben lakom, de csak akkor veszem le az előlapot, ha a külső körúton sikerül megállnom, akkor is csak elrakom :D De amúgy benne van ha a ház mellett állok meg.

Én laktam a Csemetén, a Borbíró téren és a Görgey-n. A Görgey-n akarták egyszer felnyomni az előző gépet, de nem jött össze szerencsére.

Link to comment
Megosztás:

On 2005. február 5. at 23:31, GPont írta:

Általánosságokat fogok csak mondani, mert ha nem tetszik, amibe beleugrasztalak, az én anyukám fog csuklani!

Szóval: ha a tervezők már úgyis előre rakták a székedet, fejleszd az elejét! Egy jobb minőségű hangszórószett csodákat művel! Nem tudom anyagiakban meddíg akarsz elmenni, de egy erősítő annyit jelent a hangzásban (nem hangerőben), mint egy eggyel jobb hangszórószett. A következő lépés lehet akár az ajtók zajcsillapítása, amit nagyon elhanyagolnak, de szintén akkora javulást eredményez, mintha egy nagyobb kategóriájú hangszórószettet vettél volna. Aztán, ha idáig eljutsz, már nincs megállás a lejtőn! :):wink:

Ajánlom nézegetni a http://www.autohifibolt.hu-t, van választék, meg hasznos tanácsok is!

Ha nem haragszol meg, én megfordítanám a sorrendet:

Először mindenképpen az ajtót kellene szigetelni alukasírozott betűméret lemezzel, mert a zavaró zajok 90%-a a nem kívánt fémes rezgések miatt van. Az ajtópanelből egy kvázi zárt ládát kell csinálni, minden lyukat, szerelő nyílást be kell "falazni". Első ajtókon a hangyszóró mögötti ajtólemezt akár 2 rétegben is érdemes befedni.

Az eredmény megdöbbentő lesz! Valószínű, hogy hangszóró cserére nem is lesz szükség. 

Én a saját offos autómon a Soudal Soudaband legnagyobb tekercsét használtam el, ami 10mX30cm méretű. Egy ilyen tekercs kb 12000Ft, ami ár/érték aranyban magasan a legjobb eredményt hozza.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Előre is elnézést kérek ha a fórumon régebben már megválaszolásra került volna a kérdés de sok bogarászás után sem találtam sajnos választ.

A kérdés:

  1. Normál kormányt kiegészítve a multis kezelőszervekkel lehetséges-e multissá tenni?
  2. Fizikailag van-e akadálya vagy csak simán beillesztem a két sornyi gombsort a gyári kialakított helyre és illeszkedik?
  3. Átvezető szalagot vagy egyéb dolgot cserélnem kell-e az oszlopon?

Az egyetlen amivel tisztában vagyok, hogy a fejhez gyártó specifikus átalakító kell.

Válaszotokat előre is köszönöm.

Üdv : Lacika555

Link to comment
Megosztás:

6 perce, lacika555 írta:

Sziasztok!

Előre is elnézést kérek ha a fórumon régebben már megválaszolásra került volna a kérdés de sok bogarászás után sem találtam sajnos választ.

A kérdés:

  1. Normál kormányt kiegészítve a multis kezelőszervekkel lehetséges-e multissá tenni?
  2. Fizikailag van-e akadálya vagy csak simán beillesztem a két sornyi gombsort a gyári kialakított helyre és illeszkedik?
  3. Átvezető szalagot vagy egyéb dolgot cserélnem kell-e az oszlopon?

Az egyetlen amivel tisztában vagyok, hogy a fejhez gyártó specifikus átalakító kell.

Válaszotokat előre is köszönöm.

Üdv : Lacika555

Csak olyan szerelhető be ami gyári multis kormány ez lehet bőr vagy sima és kell hozzá az átvezető szalag ,a sima kormány nem át alakítható,mert nem olyan a kiképzése.

A más fej egység esetén táv irányítható legyen. A fejhez gyártó specifikus átalakító kell. De ha pl saját GM CDR 500- as van akkor csak kormány és átvezetőszalag csere.privátban egy email és küldök több infot.

Link to comment
Megosztás:

32 perce, astra 1 írta:

Csak olyan szerelhető be ami gyári multis kormány ez lehet bőr vagy sima és kell hozzá az átvezető szalag ,a sima kormány nem át alakítható,mert nem olyan a kiképzése.

A más fej egység esetén táv irányítható legyen. A fejhez gyártó specifikus átalakító kell. De ha pl saját GM CDR 500- as van akkor csak kormány és átvezetőszalag csere.privátban egy email és küldök több infot.

Köszönöm a választ.

Link to comment
Megosztás:

4 órája, astra 1 írta:

Csak olyan szerelhető be ami gyári multis kormány ez lehet bőr vagy sima és kell hozzá az átvezető szalag ,a sima kormány nem át alakítható,mert nem olyan a kiképzése.

A más fej egység esetén táv irányítható legyen. A fejhez gyártó specifikus átalakító kell. De ha pl saját GM CDR 500- as van akkor csak kormány és átvezetőszalag csere.privátban egy email és küldök több infot.

Egy kis barkáccsal a nem multis kormány is átalakítható! A gomboknak ki van könnyítve a helye, hasonlóan mint a ködlámpáé. Ki kell vágni. A gombok rögzítése pedig megvan a kormányon belül. Átvezető viszont valóban másik kell.

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 05. 09. at 13:50, outsider írta:

Na. Pioneer MVH 180UI lett belőle...

Az asszony próbált lebeszélni, hogy jó nekünk a 10E Ft-os noname is, de nem hagytam magam :-)

Jókat olvastam róla.

ID3 címke kiírás, ajándék 4GB pendrive, Android kompatibilis, előlapi telefon töltés, előlapi AUX-in...

Mindent tud, ami nekem kell... :)

Na. Beszerelték.

Tök jó, örülök hogy nem noname rádiót vettem.

Sokkal jobban szól mint a Car300 :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap próbaként rendeltem egy ilyet:

https://www.ebay.com/itm/400992904879 

Mivel a CAR300 egység számomra kevesebb, mint saját igényem, úgy gondoltam, berakom az előző autómból megmaradt Blaupunkt SantaCruz Mp36-os egységet. Ehhez, viszont kell az ISO átalakító, mert a gyári csati nem passzol a Blau hátsójába. Egyébként őszintén nem értem, miért ilyenek a gyári csatlakozók...mi a poén abban, hogy nem ISO szabványosak? Ha a felhasználónak nem megfelelő a gyári fejegység minősége, tudása, úgyis le fogja cserélni, a nem szabványos csati nem lesz akadály, viszont, ennyi erővel gyárilag is lehetne szabványos. Ha meg elégedett a gyári cuccal, akkor se lenne a gyárnak vesztenivalója az ISO csatlakozóval.

De, lényeg a lényeg, szerintetek a linkelt kábel jó lesz az ut. Fejegységhez?

Link to comment
Megosztás:

5 órája, bepi81 írta:

Tegnap próbaként rendeltem egy ilyet:

https://www.ebay.com/itm/400992904879 

Mivel a CAR300 egység számomra kevesebb, mint saját igényem, úgy gondoltam, berakom az előző autómból megmaradt Blaupunkt SantaCruz Mp36-os egységet. Ehhez, viszont kell az ISO átalakító, mert a gyári csati nem passzol a Blau hátsójába. Egyébként őszintén nem értem, miért ilyenek a gyári csatlakozók...mi a poén abban, hogy nem ISO szabványosak? Ha a felhasználónak nem megfelelő a gyári fejegység minősége, tudása, úgyis le fogja cserélni, a nem szabványos csati nem lesz akadály, viszont, ennyi erővel gyárilag is lehetne szabványos. Ha meg elégedett a gyári cuccal, akkor se lenne a gyárnak vesztenivalója az ISO csatlakozóval.

De, lényeg a lényeg, szerintetek a linkelt kábel jó lesz az ut. Fejegységhez?

Csak halkan megjegyzem neked, hogy a gyári csati is ISO szabványú. Annyi a plusz, hogy benne van a kormány táv is.

Link to comment
Megosztás:

Valami biztosan nem stimmel a gyári csatival, mert a CAR300-as (és 400-as) csatija nem azonos kialakítású a Blaupunkt fejegysegével. Többször próbáltam, de nem lehetett belenyomni a gyári kábelt.

Anno, amikor saját G Astránk volt, abba is kellett egy ut. ISO csati utólag, amikor a VDO telefonos gyári egységet szintén erre a Blaupunkt fejegységre cseréltük. Szóval, kétlem, hogy a gyári csatlakozó ISO lenne...

Link to comment
Megosztás:

9 perce, bepi81 írta:

Valami biztosan nem stimmel a gyári csatival, mert a CAR300-as (és 400-as) csatija nem azonos kialakítású a Blaupunkt fejegysegével. Többször próbáltam, de nem lehetett belenyomni a gyári kábelt.

Anno, amikor saját G Astránk volt, abba is kellett egy ut. ISO csati utólag, amikor a VDO telefonos gyári egységet szintén erre a Blaupunkt fejegységre cseréltük. Szóval, kétlem, hogy a gyári csatlakozó ISO lenne...

Kivetted a Car300 keretjét? Lehet hülye kérdés... :)
De a Car300 dokkolható kerettel van. A keretbe van bedugdosva az ISO cstlakozó, meg a konzolkijelző dugója.

Ha a keretből kihúzodatod a csatlakozókat, az más rendes ISO (bocs ha ez már megvolt :cool:)

Nekem amikor vettem, egy Sony Xplode volt benne, ISO-s.

A mostani Pioneer is ISO csatis, simán belement, talán egy antenna átalakító kellett csak...
Ezt beszereltettem műhelyben a garancia miatt...

Link to comment
Megosztás:

42 perce, bepi81 írta:

Valami biztosan nem stimmel a gyári csatival, mert a CAR300-as (és 400-as) csatija nem azonos kialakítású a Blaupunkt fejegysegével. Többször próbáltam, de nem lehetett belenyomni a gyári kábelt.

Anno, amikor saját G Astránk volt, abba is kellett egy ut. ISO csati utólag, amikor a VDO telefonos gyári egységet szintén erre a Blaupunkt fejegységre cseréltük. Szóval, kétlem, hogy a gyári csatlakozó ISO lenne...

Ránéztem az általad kiválasztott fejegységre. Az is ISO csatis. AZ autó gyári csatija 3 részből áll. Az alsó a táp, a középső a hangszórók csatlakozója, a fölső pedig az egyebek (kormány táv, cd- vez. stb). Ezt le kell választani az alsó kettőről és akkor a csati be fog menni a blauba. Egy tapétavágó késsel vagy egy fűrészlappal szét tudod választani egymástól. Látni fogod hol kell, nagyon egyértelmű! Ezután kapni fogsz tulajdonképpen két külön csatlakozót. Amit leválasztottál azt csak félre kell hajtani nem lesz rá szükség.

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

6 órája, gezoli írta:

Ránéztem az általad kiválasztott fejegységre. Az is ISO csatis. AZ autó gyári csatija 3 részből áll. Az alsó a táp, a középső a hangszórók csatlakozója, a fölső pedig az egyebek (kormány táv, cd- vez. stb). Ezt le kell választani az alsó kettőről és akkor a csati be fog menni a blauba. Egy tapétavágó késsel vagy egy fűrészlappal szét tudod választani egymástól. Látni fogod hol kell, nagyon egyértelmű! Ezután kapni fogsz tulajdonképpen két külön csatlakozót. Amit leválasztottál azt csak félre kell hajtani nem lesz rá szükség.

 

Most leteszem a nagy esküt, ha igazad lesz, megkövetlek!

köszönom előre is az ötletet, mindenképpen kipróbálom.:icon13:

 

Ja, még egy fontos kérdés: az autóban van egy Nokia CK100, vagy CK-7W (hirtelen nem tudom melyik) kihangosító. Ez valszeg a felső csati sorban van bekötve, gondolom. Ezt meg kellene hagynom, mert a kihangosítót használom. 

A gond az, hogy a felső sora nem passzol a gyári csatlkozónak a Blau hátuljába. Igazad volt, az alsó kettő valóban megfelelő, én fogalmaztam rosszul.

No, de lényeg a kihangosító. Az hogyan tudna jelen esetben megmaradni?

Módosítva : bepi81
Link to comment
Megosztás:

8 órája, outsider írta:

Kivetted a Car300 keretjét? Lehet hülye kérdés... :)
De a Car300 dokkolható kerettel van. A keretbe van bedugdosva az ISO cstlakozó, meg a konzolkijelző dugója.

Ha a keretből kihúzodatod a csatlakozókat, az más rendes ISO (bocs ha ez már megvolt :cool:)

Nekem amikor vettem, egy Sony Xplode volt benne, ISO-s.

A mostani Pioneer is ISO csatis, simán belement, talán egy antenna átalakító kellett csak...
Ezt beszereltettem műhelyben a garancia miatt...

Igen-igen, épp az előbb ugrott be, hogy csak a felső csatit nem sikerült bedugni, az alsó kettő jó lett volna. Most az lesz, hogy szétvágom a hármas csatlakozó egységet és megpróbálom úgy beüzemelni. Nem ez a szakmám, és gyakorlattal is hijján vagyok, de érdeklődő amatőrként szívesen tanulok. :-)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.