Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

FBalazs

Recommended Posts

Bejáratás folyamatban...

Most még egy erősítő megy, kb.30% teljesítménnyel... de 30 percnél már tovább bírta.

Feszültségeket megmértük, kötések-csatlakozások rendben, elvileg nagy gáz nem lehet.

Amúgy min. hangerőn kb. 10A-t vesz fel az erőlködők darabja :unsure:

Link to comment
Megosztás:

betonfödém? :)

:unsure: Nem lenne rossz.... De nekem a karosszéria mozdul ahogy van, nem csak a lemez, (csavarodik az a sz@r, rossz úton is nyiszorog a hátsó ajtó, mert mozog minden), úgyhogy gondolkodtam valami keresztrudakkal kialakított merevítésen, pl. 4-es vagy 6-os vasból... mint az andráskereszt - na az talán megfogná a kasztnit. Csak kicsit riaszt, hogy, hogy nézne ki... persze úgyis be kell kárpitozni majd a tetőt is...

Link to comment
Megosztás:

1 erősítő possz...

Maradt még egy, így most ezzel próbálkozunk :P

Csak kibírja vasárnapig :wub:

Vazzz, ez azért gáz.... láttam tegnap, hogy a jobb oldali nem adott életjeleket... most már lassan kérd vissza a pénzt, szerintem - ez nem állapot!

Link to comment
Megosztás:

Ezt én nem értem! Minek a tető! Cabrio fííííling! B)

Szabálykönyv szerint Cabrio nem engedélyezett :P

Elég durva megkötések vannak, sajnos... Esély még lenne is, 2 erőlködővel, de így, hogy csak "csökkentett" üzem van, azért még bízom olyan light 140dB-ben :wub:

Feltéve, hogy ez bírja a mérésig...

Én 5 perc erejéig hallottam dubörögni...szépen szól(t)... :P

Aztán kijött a működtető füst - ahogy ez az általad használni kívánt eszközöknél lenni szokott :lol:

Pedig ez még relatív fiatal volt...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Hello!

Balázs a kerdesem a következő! mint mondtam hogy igazabol nincs kedvem egyenlőre kicserélni a fejegységemet te mit ajánlasz hogyan kössem rá az erősitőt van valami át alakitó ami rc jelet csinál a Hangszorokimeneből tudom ez egy elég szar megoldás de egyenlőre a keret erre elegendő! Meg ha majd esetleg el tudod jutani nekem az a dukumentációt ami az elő hangszorok cseréjéről szol akkor megoldanám a digitalizálását is!

Köszi

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.