Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

FBalazs

Recommended Posts

On 2016. 08. 30. at 22:53, rimoldi írta:

Sziasztok!

A következő problémával fordulok hozzátok:

Én is aux bemenetet szeretnék a rádiómba. Ez egy CD30 mp3 rádió, de a burkolaton levő rajz szerint nincsen rajta aux bemenet. Úgy tudtam, hogy a CD30 mp3 rádiók tudják az aux-ot. Vajon így is van esély a megoldásra, vagy vehetek egy másikat?
 

Üdv: Zsolt
 

Szia!

Beszéltünk már telefonon, sajnos nem elég az alkatrészeket bepótolni a nem auxos készülékbe, valamint a kódindexet átirni, próbáltam de nem jelent meg a menüben!

Elképzelhető, hogy másik szoftver kell hozzá, akárcsak a cd70nél, sajnos egyelőre csak a fejegység csere a megoldás!

Link to comment
Megosztás:

3 órája, Somi írta:

Szia!

Beszéltünk már telefonon, sajnos nem elég az alkatrészeket bepótolni a nem auxos készülékbe, valamint a kódindexet átirni, próbáltam de nem jelent meg a menüben!

Elképzelhető, hogy másik szoftver kell hozzá, akárcsak a cd70nél, sajnos egyelőre csak a fejegység csere a megoldás!

Köszönöm, már belenyugodtam a cserébe, úgyhogy először is el kell adnom a fejegységet. Amint aktuális lesz kereslek. 

Üdv! 

Link to comment
Megosztás:

Teljesen kezdő vagyok a témában és egy kis segítséget kérnék.

Opel Astra H-s autót vásároltam a közelmúltban CD 30-assal és legnagyobb örömömre van a kézifék mellett egy aux csatlakozó. A kérdés, hogy hogyan tudom ezt életre kelteni, hogy a telefonomról tudjak zenét hallgatni? Vásároltam egy audió kábelt:

http://www.tok-shop.hu/termek/audio-kabel-2-x-35-jack-14-meter-kek

Átváltottam external source-ra, elindítottam a zenét a telefonomon és nem különösebben történik semmi.

Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, concware írta:

Teljesen kezdő vagyok a témában és egy kis segítséget kérnék.

Opel Astra H-s autót vásároltam a közelmúltban CD 30-assal és legnagyobb örömömre van a kézifék mellett egy aux csatlakozó. A kérdés, hogy hogyan tudom ezt életre kelteni, hogy a telefonomról tudjak zenét hallgatni? Vásároltam egy audió kábelt:

http://www.tok-shop.hu/termek/audio-kabel-2-x-35-jack-14-meter-kek

Átváltottam external source-ra, elindítottam a zenét a telefonomon és nem különösebben történik semmi.

Előre is köszönöm!

Nézd meg a Sound beállításokban, hogy az External hangerő nincs-e levéve. Ha az rendben akkor csak fel kell programozni.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
18 órája, Laci781 írta:

Sziasztok. szeretnék egy alap hifit az astrámba amibe egy cd30 mp3-as rádióm van. hogyan tudom az erősítő rca kábelét összehoznia rádióval?

 

Alapból nincs kimenet, jelszint átalakítót veszel hozzá, rákötöd a hangszóró kimenetekre, és lesz egy pár rca-d.

Link to comment
Megosztás:

13 órája, Laci781 írta:

sziasztok.Még egy kérdésem lenne.

CD30 mp3 gyári fejegységnél, hová, hogyan kötöm be a remote vezérlőszálat?

Gyári fejegységen sehova tudtommal, de méregesd ki hátha van bekapcsolás után valamelyiken 12V.

Gyárinál vagy gyújtásra teszed vagy külön kapcsolóra.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, nem tudom jó helyre irok-e. Egy CD30 mp3 radioról lenne szó (opel h astraba), 2 problémám lenne, az első: ki kellene kódolni (vagy esetleg, csak nem tudom melyik az eeprom-ot átforrasztani), a második propléma, hogy nem müködik a cd része. Ha valaki tudna megfelelő, objektív véleményt írni, nagyon hálás maradnék, köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, mezoadmin írta:

Sziasztok, nem tudom jó helyre irok-e. Egy CD30 mp3 radioról lenne szó (opel h astraba), 2 problémám lenne, az első: ki kellene kódolni (vagy esetleg, csak nem tudom melyik az eeprom-ot átforrasztani), a második propléma, hogy nem müködik a cd része. Ha valaki tudna megfelelő, objektív véleményt írni, nagyon hálás maradnék, köszönöm.

szia

kódolásban tudok segiteni, melyik fajta cd30 6 vagy 9 gombos változat?

 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.