Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AGR szelep lezárás


bszemethy

Recommended Posts

hello!

Én is lezártam az AGR szelepemet, és nálam is jelentkezik, a motorfék üzemben a sárga lámpa.
Knight klubtársunk utánajárt a dolognak, az X14XE (valószinű az X16XEL is) motorfék üzemben, csinál egy AGR tesztet. A lezárás után ez a teszt nem sikerül, ezért az AGR szelep vezérlését kikapcsolja és kigyújtja a sárga lámpát.
Nekem a jelenség csak nyáron (15C felett) jött elő, hirtelengáz után motorfék üzemben, és csak
2000 és 3000 fordulat között, meleg motornál.

Ha valaki tud gyógyirt a problémára, ne tartsa vissza magát!

Link to comment
Megosztás:

Érdekes módon nálam a régi motorvezérlővel nem jelentkezett ez a probléma, az újabbal viszont

igen (X16XEL). Sejtem hogy mi lehet a megoldása... valszeg egy kis vákumérzékelő szelepen át

"érzi", hogy nincs nyitva az AGR, mert ilyenkor nem megy át a szívócsőben levő depresszió a

kipufogó oldalra. Majd ha lesz kis időm, kiokoskodom a megoldást. :)

(a régi vezérlő piros-sárga csatis, az újabb piros-fehér)

Link to comment
Megosztás:

Érdekes módon nálam a régi motorvezérlővel nem jelentkezett ez a probléma, az újabbal viszont

igen (X16XEL). Sejtem hogy mi lehet a megoldása... valszeg egy kis vákumérzékelő szelepen át

"érzi", hogy nincs nyitva az AGR, mert ilyenkor nem megy át a szívócsőben levő depresszió a

kipufogó oldalra. Majd ha lesz kis időm, kiokoskodom a megoldást. :)

(a régi vezérlő piros-sárga csatis, az újabb piros-fehér)

Aztán ne felejtsd el nyilvánossá tenni a felfedezésedet!!! :( Amúgy valszeg az lesz, amit mondtál, amint tud állni a verda néhány napot, kiszedem újra az AGR-t, aztán fabrikálok hozzá egy kis lezáró lemezt.Majd olyan helyre viszem ZK.-ra, ahol úgymond rugalmasak! :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Érdekes módon nálam a régi motorvezérlővel nem jelentkezett ez a probléma, az újabbal viszont

igen (X16XEL). Sejtem hogy mi lehet a megoldása... valszeg egy kis vákumérzékelő szelepen át

"érzi", hogy nincs nyitva az AGR, mert ilyenkor nem megy át a szívócsőben levő depresszió a

kipufogó oldalra. Majd ha lesz kis időm, kiokoskodom a megoldást. :)

(a régi vezérlő piros-sárga csatis, az újabb piros-fehér)

Roli szerint egy kis furat (~1 mm) megoldja a problémát...

Nekem az eredeti elektronikával nem jelentkezik a sárga lámpa motorféknél,

pedig fullra van zárva az AGR...

Link to comment
Megosztás:

Hi

Mostanában majd kocsikázom kicsit többet, úgyhogy próbaképp valszeg lezárom most majd kicsit hosszabb időre én is, de úgy emlékszem, hogy azt olvastam, hogy a MAP szenzor értékeit nézi a tesztelés során (azt pedig szerintem nem lehet kikötni) - de lehet, hogy rosszul emlékszem.

Link to comment
Megosztás:

Nos hirtelen felindulásból le is zártam ma újra :)

Kocsikáztam egy kicsit: ma nem jelentkezett a lámpicsek - normál síkterepes használatnál. A múltkori tesztkörben volt egy hosszú lejtős rész - ott kezdett pilácsolni a hosszú motorféküzemben. Úgyhogy most egyelőre hagyom így.

Amúgy szerszám ki-bepakolással mindennel együtt 10 perc sem volt a dolog :) - 1.4 rulz :(

Link to comment
Megosztás:

Íme némi tapasztalat vasárnap óta:

Kétszer idéztem elő sárga pilácsot: mindkettő sima egyenes terepen motorfék: az egyik 130-ról 5-ben a másik 70 körül 4-ben (ez város). Viszont utána kopp ugyanúgy viselkedett az autó mint előtte.

Tehát szerintem tuti, hogy igaz az amit a TIS ír: azaz ennek a hibakódnak (0400) az a hatása, hogy EGR off :)

Ezzel együtt azért szúrja a dolog a szemem kicsit, meg amúgy sztem nem megy sokkal jobban a gép, jobban veszi a fordulatot motorfék utáni gázralépéskor, de kb. ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Íme némi tapasztalat vasárnap óta:

Kétszer idéztem elő sárga pilácsot: mindkettő sima egyenes terepen motorfék: az egyik 130-ról 5-ben a másik 70 körül 4-ben (ez város). Viszont utána kopp ugyanúgy viselkedett az autó mint előtte.

Tehát szerintem tuti, hogy igaz az amit a TIS ír: azaz ennek a hibakódnak (0400) az a hatása, hogy EGR off :)

Ezzel együtt azért szúrja a dolog a szemem kicsit, meg amúgy sztem nem megy sokkal jobban a gép, jobban veszi a fordulatot motorfék utáni gázralépéskor, de kb. ennyi.

Megjegyezném, hogy a Csergőben az AGR, klubtagknak már 21e.ft-ért elérhető! :)

Link to comment
Megosztás:

Megjegyezném, hogy a Csergőben az AGR, klubtagknak már 21e.ft-ért elérhető! :)

No ácsi :)

Nekem önszántából 2004 novemberében pilácsolt utoljára az AGR miatt és akkor 1205-ös kóddal. Szerelőm kitisztította meg kifújatta azóta no problem (mondjuk az is igaz, hogy azóta kb. 13e-t mentem csak vele).

Azért zártam csak le, hogy kipróbáljam, hogy így milyen, meg mert tudom, hogy előbb utóbb valszeg majd újra előjönne.

Mindenestre azóta 'dinamikusabban' vezetem (nomeg van már fordulatszámmérőm és igyekszem nem terhelni 2k alatt) és ez sztem sokat számít.

Most amúgy eléggé toltam neki meg volt sok város és rövidtáv és mégis 7.36 volt a fogyim. Szal jó moci ez az Ecotec :(

Link to comment
Megosztás:

No ácsi :)

Most amúgy eléggé toltam neki meg volt sok város és marhasok rövidtáv és mégis 7.36 volt a fogyim. Szal jó moci ez az Ecotec :)

Én is kiszedtem, kitisztítottam, (tattam) visszaraktam, és azóta jó, bár nekem a 1405-ös hibakóddal jött ki.

Vegyes, főleg inkább város, némi eszetlenkedés, és 7.8L.Most töltöttem bele olajat is, mert kezdett kicsit hangosabb lenni, és sztem is jó motor ezaz ECOTEC.

Viszont ém is kipróbálom ezt a lezárósdit, hátha csak később kell intézkednem klubbos kedvezmény ügyben, a Csergőben! :(

Link to comment
Megosztás:

Tegnap visszaraktam a gyári lemezt - meguntam a sok sárga lámpicseket. Városban is rendszeresen előjött motorféküzemben. Viszont amit Gyurka írt (pici 1mm-es furat) nagyon elgondolkoztató, mivel akkor a nyomás tényleg változni fog sok gáz viszont nem megy vissza, valamikor kipróbálom majd szerintem. Így egy hét lezárás után a visszarakott gyári lemezzel tegnap eléggé érződött, hogy megjelentek újra a pici rángatások.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Gyanus, hogy nekem meg az AGR csinál tesztüzemmódban egy kontrollt hidegindításnál, így a fordulat akkor felkúszik olyan 2000rpm környékére, és utána nagyon lassan megy vissza 1400 környékére, és olyankor iszonyat kerregő hang jön ki a motortérből.Szal nem tudom.Itt az ideje, hogy lezárjam, vagy pedig csökkentsem az átáramoltatott kipuffgáz mennyiségét.Csak annyira GÁÁÁZ helyen van az én motorkámon! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Gyanus, hogy nekem meg az AGR csinál tesztüzemmódban egy kontrollt hidegindításnál, így a fordulat akkor felkúszik olyan 2000rpm környékére, és utána nagyon lassan megy vissza 1400 környékére, és olyankor iszonyat kerregő hang jön ki a motortérből.Szal nem tudom.Itt az ideje, hogy lezárjam, vagy pedig csökkentsem az átáramoltatott kipuffgáz mennyiségét.Csak annyira GÁÁÁZ helyen van az én motorkámon! :huh:

Az nem az AGR lesz. Ha az nyit, akkor esne a fordszámod, dadogna a motor.

De egyébként is úgy tudom, AGR-t nem nyit hidegen a vezérlés.

Az alapjárati mocid kéne inkább megnézni, azzal lesz a gond.

Link to comment
Megosztás:

Így igaz. De ha lezárás előtt is volt hiba, akkor esélyes. :huh:

Amint visszarakom a gyári lemezt nem ad hibakódot (az utóbbi időben legalább 3x szedtem ki meg vissza és soha nem volt baja a gyári lemezzel)

Nomeg mindig a 0400-at nyarvogja, ami a tesztre utal, ja és kizárólag motorféknél jön elő.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.