Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AGR szelep lezárás


bszemethy

Recommended Posts

Sziasztok!
Nálam ez a hibajelenség áll fenn (X16XEL):
Indítás után nem világít a motorhiba lámpa, majd az első pár száz mérer megtétele alatt torpanás, rángatás tapasztalható. Ezután kivillan a hibajelző, ezzel egyidejűleg megszűnik a rángatás, egyenletesen húz, viszont a motor teljesítménye kissé rosszabb a korábbi, hibamentes állapotáhoh képest. A következő újraindítás után ugyanez ismétlődik.
Volt szerelőnél a kocsi, aki kiolvasta a hibakódot és egyértelműem egr hibát tárolt. Kitisztította a szelepet, de kb. 20 km múlva ismét kivillant a check engine.
Szerintetek mi okozhatja a hibát? Arra gondoltam, esetneg nyitott, vagy részben nyitott állapotban ragadt be az egr, az ecu észleli a hibát, majd kompenzálja a szabályozást (hibalámpa kivillanása után nem rángat).

Link to comment
Megosztás:

1 óra, hening írta:

Nem tudom mi a *aszt kell itt tisztogatni tizen-huszon éves EGR szelepeket, amikor 15-17 ezerből veszel egy ugy-t. Nekem is az van benne, és nincs vele gondom.

És mióta vann bennt?Én 2-t vettem,az egyik kb.8 ezer km-t bírt,a másik még annyit se(lefalazva!!):(

Amikor a 2.megszorult beáztattam az 1.utángyártottat műszerolajba próbaképpen,működött, azzal adtam el az autót 3 hónapja,múlthéten beszéltem a vevővel az autóról kérdezett de nem mondta hogy lett volna sárga lámpa...:)

Link to comment
Megosztás:

6 órája, zsolt5566 írta:

Én sem tudom mit csináljak lefalzva is elkezdet sárgalámpázni el se alszik még nem inditok ujra ,utána megint birja egy pár km ig.

Sárga lámpázik mivel megmozgatja aztán nem történik semmi és azt hiszi hogy rossz. Vagy  alapból rossz az elektromos része.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem falazd le (de vadul, mert a sörösdobozt át tudja égetni) azért a hat M@tolcs`ért meg szerezz bele egy elektronikát, ami meggyőzi az ECU-t, hogy minden rendben.

Sajnos a bontós cucc jó eséllyel olyan lesz mint most a Tied, még ha most ugyan működik is, akkor is minimum 14 éves.

(Nem ettől fog ránkszakadni az ózonlyuk, hanem az előttünk menő BKV-s, kukás, szippantós, stb.. napi használatra tákolt csodáktól. A minap az ülés mozgott már induláskor a helyi kék buszon, ha nálam lógna biztos átengednének engem is a műszakin.... :))

Link to comment
Megosztás:

  • 5 weeks later...
9 órája, zsolt5566 írta:

sziasztok vettem egy bontotat egr szelepet müködö autobol tuti hogy jo de a szerelő igyis allata akarja hadni a lemezt.azt mondja ha levan falazva es jo a szelep nem szabad sarga lámpazni.

A mostani levan falazva mégis sárga

Lampazik.mit csinaljak szerintetek.

 

Van egy egész topic ( igaz már le van zárva) ami ezzel foglalkozik, szerintem megtalálod benne a probléma okát. Röviden a motorvezérlő teszteli a szelepet ha lezárod kukának hiszi és reklamál érte..bővebben:http://www.opelforum.hu/topic/1227-agr-szelep-lezárás/

Link to comment
Megosztás:

  • 3 years later...

Sziasztok! Nekem 70e km van az EGR szelepben és most kezdett rakoncátlankodni. A hibaüzit nem tudtam itthon kivillogtatni mert hibás az ECU és egyáltalán nem világít a kontroll lámpa gyájtásnál sem. A szelep ki lett takarítva az alapjárat is szépen visszaállt, valószínűleg picit nyitva maradt és úgy szorult meg.
A kérdésem az lenne, ha most csak egyszerűen lehúzom a csatlakozót az nem lenne gáz? A hibaüzit úgyse látom mert ugye a lámpa nem világít...
Műszaki előtt meg visszadugnám.

 

Link to comment
Megosztás:

2 órája, sniper írta:

Sziasztok! Nekem 70e km van az EGR szelepben és most kezdett rakoncátlankodni. A hibaüzit nem tudtam itthon kivillogtatni mert hibás az ECU és egyáltalán nem világít a kontroll lámpa gyájtásnál sem. A szelep ki lett takarítva az alapjárat is szépen visszaállt, valószínűleg picit nyitva maradt és úgy szorult meg.
A kérdésem az lenne, ha most csak egyszerűen lehúzom a csatlakozót az nem lenne gáz? A hibaüzit úgyse látom mert ugye a lámpa nem világít...
Műszaki előtt meg visszadugnám.

 

Alapból nem lenne gáz, de neked az kell hogy ne jusson kipufogó gáz vissza a motorba tehát csak akkor jó így ha zárt állapotban van akkor amikor lehúzod a csatit. De elvileg műszakin is keresik majd a motorkontrol lámpát gyujtáson. 

Link to comment
Megosztás:

3 órája, zotya975 írta:

Alapból nem lenne gáz, de neked az kell hogy ne jusson kipufogó gáz vissza a motorba tehát csak akkor jó így ha zárt állapotban van akkor amikor lehúzod a csatit. De elvileg műszakin is keresik majd a motorkontrol lámpát gyujtáson. 

Áll motornál gondolom zárva van nem?

A lámpát hiába keresik majd, arra biztosan nem költök h működjön, akkor kulcscsere meg minden bizbasz... ebbe nem megyek bele egy lámpa miatt.

Link to comment
Megosztás:

15 órája, sniper írta:

Áll motornál gondolom zárva van nem?

A lámpát hiába keresik majd, arra biztosan nem költök h működjön, akkor kulcscsere meg minden bizbasz... ebbe nem megyek bele egy lámpa miatt.

Alapból zárva kellene hogy legyen, de azt írtad megszorult, ellenőrizni kell hogy milyen állapotban. 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.