Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa D - Általános -


bazs

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Hát nemtudom olyan mintha vagy 4-5 féle kocsiból lenne össze gyúrva. Nekem tetszik főleg szürkében! A piros 5ajtós változat oldalról nekem olyan mintha egy seat altea lenne kicsiben de csak a piros színben érdekes módon :S

Pirosban még a hátulja hasonlit a már említet mitsu colthoz. Volt még az SX4-es orr v. lámpa. Pl: a hátsótengelytől hátrafelé a kerék fölött az a kis"idom" féleség bennem nagyon fiat stilós hatást kelt. A lökös lehet kétféle, hisz a C corsa-t is kétfajta lökhárítóval adták ki (elöl-hátul).

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
jó cikk.

bár nekem kicsinek tűnik. talán ha nem láttam volna még GTC-t,akkor jobb lenne a megítélésem :P

olyan zömök,és pici,na.öt ajtós is ilyen karosszéria lesz? vagy ez a corsa gtc? :wub:

a corsa alapvetően egy kisautó :P

amúgy ez a háromajtós corsa a'la "GTC" (muhaha), ez meg az ötajtós: http://totalcar.hu/magazin/hirek/?main:2006.06.02.&268020

gp_fs.jpg

Link to comment
Megosztás:

a corsa alapvetően egy kisautó :wub:

amúgy ez a háromajtós corsa a'la "GTC" (muhaha), ez meg az ötajtós: http://totalcar.hu/magazin/hirek/?main:2006.06.02.&268020

http://index.hu/cikkepek/totalcar/magazin/...gdata/gp_fs.jpg

kisautó persze,csak ez a bumfordi forma a kis méretekkel talán még kisebbnek látszik,de lehet csak az én szememben. :P

de nagyon tetszik 3 és 5 ajtós változatban is (5 ajtósban mintha nagyobb lenne :P )

az a fránya kép... B) Mackosajt

Link to comment
Megosztás:

Jellemző! :P :P B) Amúgy asszem az éppen újonan belépő 1.6-os turbót fogja megkapni, talán 180LE-vel?? :wub: :lol:

na csak ne degradálgassuk azt a turbós mocit! :D 190 LE feletti lesz, állítólag pontosan 200 LE. azt is hallottam, hogy a "sport" változat lesz a 180 LE-s Z16LET-tel szerelve (esetleg egy kicsit lejjebb vive a LE-t). akkor ez lesz a Z16LEL, a 200 lovas paripa meg a Z16LEH. már a Z20LET pöckölgetéséből kiindulva.

Link to comment
Megosztás:

na csak ne degradálgassuk azt a turbós mocit! :wub: 190 LE feletti lesz, állítólag pontosan 200 LE. azt is hallottam, hogy a "sport" változat lesz a 180 LE-s Z16LET-tel szerelve (esetleg egy kicsit lejjebb vive a LE-t). akkor ez lesz a Z16LEL, a 200 lovas paripa meg a Z16LEH. már a Z20LET pöckölgetéséből kiindulva.

De vajh' ezek a kihegyezett mocikák mennyire lehetnek majd tartósak?Nyilván használófüggő is, de nemtudom.Elég kevés másik márka állt rá a kisccm-es turbós mocik száriagyártására.

Ilyesmire gondolok, mint a off vw 1.4TFSI, ill. a Fiat Punto 1.4 turbóra................

Pedig igény tutkóra lenne rá.

Link to comment
Megosztás:

De vajh' ezek a kihegyezett mocikák mennyire lehetnek majd tartósak?Nyilván használófüggő is, de nemtudom.Elég kevés másik márka állt rá a kisccm-es turbós mocik száriagyártására.

Ilyesmire gondolok, mint a off vw 1.4TFSI, ill. a Fiat Punto 1.4 turbóra................

Pedig igény tutkóra lenne rá.

szerintem mindenki rá áll rövidesen. ez a jövő. kis moci, nagy erő. sztem akkor lesz igazán életképes ez a vonal, ha kétlakira alakítáják a gépeket, döcög üzemmódban nem megy a turbó, sima 1,6-os, 7-8 liter fogyasztással, izom üzemmódban 200 lovas vaddisznó, persze ehhez igazított zabálékonysággal.

Link to comment
Megosztás:

szerintem mindenki rá áll rövidesen. ez a jövő. kis moci, nagy erő. sztem akkor lesz igazán életképes ez a vonal, ha kétlakira alakítáják a gépeket, döcög üzemmódban nem megy a turbó, sima 1,6-os, 7-8 liter fogyasztással, izom üzemmódban 200 lovas vaddisznó, persze ehhez igazított zabálékonysággal.

Akkor ezt MOST kellene átültetni a gyakorlatba is........ de izibe! :wub:

Link to comment
Megosztás:

Akkor ezt MOST kellene átültetni a gyakorlatba is........ de izibe! :wub:

okés, azt a néhány évtizednyi, és pár milliárd dollárnyi fejlesztői munkát, ami még hátra van, akkor Te fizeted? ezek a gépek most jelentek meg, és legalább 2 generációnak (minimum 8 év) le kell mennie, hogy beinduljon a nagyszériázás. a dízeleknél is megfigyelhető volt, mostanra futotta ki magát a turbósítási projekt, ami ugye nem tagnap indult. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.