Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa D - Általános -


bazs

Recommended Posts

Lehet,hogy megköveztek érte,de nekem kivülről 7/10,a beltér meg egyenesen siralmas ebben is,úgyanúgy mint a H astrában vagy C vekiben!Szörnyű!Mint egy rossz délkoreai rémálom!

Szerintem röhej,hogy a 21.sz-ban egy müszerfalon csak ennyit kap valaki!Semmi előrelépés!

Majd élőben megszakértjük :wub:

Link to comment
Megosztás:

Majd élőben megszakértjük :P

Ültél velem múlt szombaton a svédacélban,tudom nem egy kategória,de az apró figyelmesség nekem többet ér bárminél,ha az autó belteréről van szó!

Sajnos európa középső részén nem tudnak(vagy nem akarnak? :wub: ) olyan belsőt tervezni egy autónak,hogy arra az ember azt mondja: itt gondoltak a végfelhasználóra is,nem csak a gyárthatóságra!

Link to comment
Megosztás:

Lehet,hogy megköveztek érte,de nekem kivülről 7/10,a beltér meg egyenesen siralmas ebben is,úgyanúgy mint a H astrában vagy C vekiben!Szörnyű!Mint egy rossz délkoreai rémálom!

Szerintem röhej,hogy a 21.sz-ban egy müszerfalon csak ennyit kap valaki!Semmi előrelépés!

Maximálisan egyetértek veled,nekem se tetszik a belseje.Képek alapján olyan müanyag hatása van az egésznek.Még nem láttam élőben,de így azt látom hogy Bazs puntója ennél sokkal szebb belül.

Link to comment
Megosztás:

Én tegnap ültem egy Corsa D-ben!

Kivülről még szoktalan... mondhatnám, hogy picit fura...

De belülről szerintem NAGGGYOON COOL! :wub:

Nekem tetszett!

És jóval nagyobb hatást kelt, mint a C Corsa!

Az ezüst középkonzol elég komolyan néz ki! Igen sportos!

A lakfekete az pedig elegáns, csak nagyon látszódik rajta még az újlenyomat is!

Link to comment
Megosztás:

Érdekes, a légkondi és a belső keringtetés gombjai olyan kicsinek tűnnek és mivel egymás mellett vannak, sztem könnyen elvéthetők, vagy akár véletlen egyszerre benyomhatók. A hátsó ablakfűtés meg tőlük messzebb jobbra egy különálló, viszonylag nagyobb gomb, amit picit talán ritkábban használ az ember az előbbieknél... Lehet, hogy meg lehet szokni, és jól használhatók, csak elsőre egy picit fura ez így nekem. H Astrában is így van?

Link to comment
Megosztás:

Talán az lehet az oka, hogy a belsőkeringetést és a légkondit gyakrabban használod párhuzamosan, mint bármelyiket a hátsóablak fűtéssel!

Ez így van. Nem is ez a fura, hanem hogy olyan picik a gombok, és sztem könnyen elvéthetők vagy véletlen egyszerre benyomhatók. Én pl nem mindig szoktam egyszerre használni a két funkciót (bár tény, hogy szoktam párhuzamosan is: város, dugó, szmog, meleg). Szoktam külön csak belső keringtetést vagy csak légkondit benyomni. Ilyenkor talán előnyösebb, ha kicsit nagyobbak és jobban elkülönülnek a gombok nagyujjú emberekre tekintettel :wub:. De az is lehet, hogy könnyen meg lehet szokni az elrendezést (végülis a gombkettős megfelelő szélét könnyű eltalálni).

Link to comment
Megosztás:

fotón nekem se jön be a gép, de élőben lehet, hogy mást mutat. a Corsa C pl. fotón bejött, mikor meg 2000-ben bele ültem egy ilyen első darabba, majdnem kiugrottam, olyan csúfnak éreztem kívül/belül. egy 1 literes, full alap gép volt. aztán végül mégis vettem egy GSi-t, ami meg kívül/belül 10/10-es. az ár nagyon sokat számít, induló kocsiba ne számíts ilyesmi extrákra, hiszen így is tele kell rakni előírások miatt régen komoly extrának számító cuccokkal.

a másik, hogy sztem a 125 lovas cdti-ben biztos tárcsa fékek lesznek hátul. ha nem, akkor az azért gáz lenne.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is megvolt a "próbaköröm" a Corsával...

Háát, cserélni nem fogok, viszont öcsémék rendelnek egyet. (1.4 Twinport, Enjoy, pár extrával - kb. 3.2M alku után)

Formára nem rossz, sikerült átvenni az Astrából a hatalmas holttereket :wub:

Ami meglepett, hogy pl. a lökhárítón a "díszlécek" csak látvány miatt vannak. Astrában külön "alkatrész", külön cserélhető, itt viszont egybe van öntve a lökhárítóval...

Belső térnél sajnos visszatértek a zörgős-kopós műanyag burkolatokhoz, ami valamivel gyengébb minőségnek tűnik, mint az előző generációs autóknál (már most mozgott elég szépen...)

Az ülések jól tartanak, talán az ülés párna rövidebb a megszokottnál, viszont a combtámaszre, oldaltartásra nem lehet panasz.

A tolatást itt is szokni kell, hátra nézni nem nagyon ajánlott, inkább tanuld meg használni a tükröket...

Amúgy az Astrát hasonló felszerletségi szinttel 2-3k-val drágábban mérik...

byezzz...

Link to comment
Megosztás:

És még mindíg nincs se GSI se OPC az árlapon....

Ja a www.thecmons.com oldalt lattatok már.

Nem akartam elhinni hogy az Opel képes egy ilyen komoly - szerintem kiváló - reklámhadjáratra.

A konditeremben meg itt ott már láttam a figurákat, de nem tudtam mi lesz. Végre. Talán ez feldobja az eladásokat itthon is, hogy a komoly GM gépek is megvásárolhatóak legyenek kis hazánkban.

Link to comment
Megosztás:

Mikor én 3 éve a C Corsát vettem még kb.300 ezer ft volt a különbség az 1.0 és az1.2 -es ára között.

Mostmár hála a jó istennek ez csak,ha jól számolom olyan 150 ezer,ha most vennék akkor bizti az erősebb 1,2-t venném.Amúgy amire mi használjuk a kis ezrest(oviba vinni a gyereket,munkába+vásárolni járni)arra tökéletes.Én megszerettem nagyon! :wub:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.