Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Póló, sapi és egyéb régiós tárgyak


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 138
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Póló:

Hosszas tanácskozás után megszületettek a lehetséges minták:

1. Nyuszifül: eleje, hátulja

2. I_S: eleje, hátulja

3. SzaboT: eleje, hátulja

4. Sörös Sanyi: eleje, hátulja

5. Vascona: eleje, hátulja

6. Lujdzsi: eleje, hátulja

7. Kiccsikó: eleje, hátulja

8. CORSikA: eleje, hátulja

9. Ember2: eleje, hátulja

10. Benzingőz: eleje, hátulja

11. Mackosajt: eleje, hátulja

Szabot Enikőjének(Tomi külön kérése): eleje, hátulja

Mivel Ember2-nek mi adjuk ajándékba a pólót, így mindenkinek a saját pólója 1500 Ft-ra jön ki, melyben benne van az említett póló is. Minden további póló egyelőre 1350 Ft.

Méretek:

Nyuszi XL

I_S XL

SzaboT XL

S.Sanyi M

Vascona XL

Lujdzsi XL

Kiccsikó XL

CORSikA M

Ember2 XL

Mackósajt XL

Ha valaki szeretne olyat pluszban, amin nincs rajta a nickneve, az is megoldható. :)

Ha a méretek változnának, szóljatok.

Link to comment
Megosztás:

Holnapra készen lesznek a pólók! És ahogy beszéltük a hátunkon lesz nagyobb a jel!

Ha tehát valaki esetleg holnap délután 4 után át tudja venni, az jó lenne. :)

Nyuszi ill. Tomi! a Sanyiét is odaadom valamelyikőtöknek, hogy már pénteken felvehesse. :) Az árát meg majd vele rendezem... vagy nekem mindegy, ha veletek. Aztán meg majd ti vele. :(

A többiek, akik Soltvadkertre szombaton jönnek, azokét én majd elviszem.

Roliét meg lehet Sanyinak majd odaadom, Lujdzsiét meg majd neki.

Link to comment
Megosztás:

"Készen" vannak a pólók!

Annyi a bibi, hogy holnap lesz 1 meccsem a sráccal, mert 1 póló valahogy kimaradt a szatyorból(pont Ember2-é), meg nekem M-est csinált! :) :)

Szóval ha valaki esetleg péntekig ill. szombatig nem tudja kivárni, akkor le tudom fotózni és felrakni a képtárba. :(

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok!

Összehaverkodtam egy sráccal itt Tiszaújvárosban, akinek nyomdász cége van. Itt csinálnak matricákat is. Mivel én mostanában alig ülök gép előtt, ezért ha valaki(k) megszerkesztik a cimkéket, akkor én elintézem az elkészítést. A Nyuszi autóján lévő MOTE (az O-ban villám) matricát vállalom, mert az már kész. :unsure: Ha csak szimpla http://debrecen.opelclub.hu matrica kell, akkor azt is vállalom. A szélvédő méret az kb azonos, csak az egyéni oldal és hátsó ablak méretek kellenek.

Előzetes becslés alapján egy szélvédő matrica (teljes hosszra) olyan 1000-1100Ft. Darabszám és méret alapján tud pontos árat mondani.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Megkérném a kedves régiótársakat, hogy a Debreceni Opel Club matricára vonatkozó terveiteket juttassátok el hozzám, hogy minél hamarabb megkezdhessük a legyártatását.

Valamint a pólóra is vannak ötleteim, csak még megvalósítót nem találtunk :wub: Ez ügyben is egyeztetni kellene majd

én tegnap amikor felvetettem ezt a témát,mondtam,hogy megkérdezem 1-2 helyen..

csak akkor el kellene dönteni a pontos méretét,feliratát,stb...

Link to comment
Megosztás:

itt vmi félreértés van :P , én csak a fazonjára értettem, hogy javaslom azt amit muattunk, a szín lehet vitaalap :lol: meg a póló is, csak gondoltam nektek is jobb ez a fazon.... B)

de akkor ötletek áradataát várom, sőt...követelem :wub:

szerintem előbb mindenki mondja el,hogy neki amit mutattam,tetszett-e,ha nem miért,stb.

én személy szerint nem szeretnék pólót,egy ilyen galléros cucc sokkal jobb benyomást kelt sztem.

de ez csak az én véleményem :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.