Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Póló, sapi és egyéb régiós tárgyak


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 138
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Okkersárga? Az ugye a napraforgó színe... (és másé is! :P)

Ui.: nem komoly ajánlat! :wub:

De a kékben benne vagyok. Nem is igazán a szín érdekel, bármilyen debreceni pólóban büszkén feszítek (kivéve a rózsaszín brrrrr...), de az anyaga legyen már nívósabb. A múltkori kétszer volt rajtam, és a hasamnál máris ki van lyukadva.

Link to comment
Megosztás:

délután, ha felkeltem lehet benézek... nem ígérek semmit.

Na, én hívtam őket. Terv kell, ha lehet, akkor vektoros (bacca meg, meg kell tanulni a Corel-t), mert amúgy át kell tervezniük, az meg nem feltétlen úgy fog kinézni, mint amit mi elképzelünk.

Van pólójuk, de hozott anyagra is dolgoznak.

Terv nélkül ennyi. Ha megvan a terv, akkor mail-ben lehet árajánlatot kérni.

Link to comment
Megosztás:

Újabb hír. Beszéltem haverral, aki otthon van a Corel-ben. Vasárnap este megrajzoljuk (ő rajzol, én magyarázok) a képet.

Szal akkor csak hátulra legyen egy Nagytemplom, fölötte OPELCLUB, alatta DEBRECEN feliratokkal, amik félkörívesek? Vagy legyen elől is egy Opel embléma?

Mekkorák legyenek a méretek?

Link to comment
Megosztás:

Többiek?

Ha nick, akkor olyan legyen a kinézete, mint a fórumon? Gondolom, de inkább kérdezek...

részemről rendben,bár nem tudom miért ragaszkodtok ennyire a nagytemplomhoz. sztem opel-embléma,és körben az opelclub és debrecen felirat. meg usernév vhova :wub:

mert itt nem konkrétan debrecenről mint városról,hanem debreceni réigóról van szó :P

de végülis mindegy :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.