Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Póló, sapi és egyéb régiós tárgyak


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 138
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 1 month later...

A régiós matricára vonatkozó elképzeléseiket most hétvégén szeretném látni.Mert jövőhéten készítenénk belőle egy mintát.És ha megfelel, akkor tömeggyártás.

Első gondolatom: debrecen.opelklub.hu hasonló méretben, és stílusban mint a klubos, illetev kicsiben.Vagy lehetne az Opel Klub Debrecen is, de akkor nem találnak ránk. Szóval jó lenne ha mondanátok valamit, mert az idő telik....

Link to comment
Megosztás:

A régiót népszerűsítő, vagy csak az egyszerűbb beazonosítást lehetővé tévő pólók, egyebek. :lol:

Hali!

Én is beszállnék ebbe. Sőt a gyártását ezeknek az ajándékoknak vállalom szivesen!

Mi is foglalkozunk ilyennel. Honlapunk: http://www.fantaziastudio.com

Ha érdekel a dolog, várom válaszod. Nagyobb mennyiségű rendelés esetén jelentős árengedményt tudunk biztosítani.

Üdv.

Anita.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Én is beszállnék ebbe. Sőt a gyártását ezeknek az ajándékoknak vállalom szivesen!

Mi is foglalkozunk ilyennel. Honlapunk: http://www.fantaziastudio.com

Ha érdekel a dolog, várom válaszod. Nagyobb mennyiségű rendelés esetén jelentős árengedményt tudunk biztosítani.

Üdv.

Anita.

Mindenképpen,ezért is szóltam neked :lol: Majd írok egy mailt a konkrét elképzelésekről, és tárgyalhatiunk

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
akkor 2-eske! És ha lehet esetleg kicsiben nekem is!

ui: abban nem gondolkoztok, hogy a fórumos nick-eket is esetleg matrinyázni?

azért még várjuk meg a többieket is,több aktív tag nem mondott még semmit :unsure:

nicket én személy szerint nem támogatom,nem akarom teleragasztgatni az autót :huh:

Link to comment
Megosztás:

Első gondolatom: debrecen.opelklub.hu hasonló méretben, és stílusban mint a klubos, illetev kicsiben.Vagy lehetne az Opel Klub Debrecen is, de akkor nem találnak ránk. Szóval jó lenne ha mondanátok valamit, mert az idő telik....
Amúgymeg csak beírják googliba, áés kidobja rögtön (gondolom)

nekem nem jelenik meg az a kép, vagy amit választani lehet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.