Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

MVOK Találkozók


rtomi

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Tisztelt klubtagok!

A Márciusi klubnapot egy tavaszi kirándulással szeretnénk egybekötni 2008 Március 15.-én!

A kirándulás célja a ráckevei Savoyai Kastélypark megtekintése és egy jó hangulatú tavaszi összeröffenés. Itt gyönyörű környezetben töltenénk el a napot egy közös veterános konvolyozás után. :-)

Indulás Március 15.-én 9 óra 45-kor a Klub székhelye elől. Budapest XVIII.-ker Zádor u. 6.

Ebéd a Kastélyszállóban lenne. Képek: www.savoyai.hu

Kérek minden klubtagot,hogy aki részt kíván venni a kiránduláson az legkésőbb Február 29-ig jelentkezzen

Karaszi Gábor klubvezetőnél.(Pontos létszám megadásával.) E-mail: karaszig@hu.inter.net vagy Telefon: 20/965-0175

Reméljük minél többen leszünk és jó hangulatban fog telni a nap.

Üdvözlettel MVOK vezetősége.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Kedves Veterán Autós Barátaink!

Nagy szeretettel invitállak Benneteket Villányba a tüzes vörösborok hazájába az idei tavasz legütősebb veteránautós megmozdulására.

Május 1-2-3-án a III. Villányi BorZsongás Fesztivál kísérő rendezvényeként megrendezésre kerülő veterán autós és motoros találkozó lesz rendezvényünk kiemelt eseménye.

Szeretnénk, ha minél többen eljönnétek és megtisztelnétek bennünket részvételetekkel rendezvényünkön.

Minden veterán autóval, valamin motorkerékpárral érkező kedves barátunkat a szombati napon egy pohár Villányi borra, valamint egy ebédre szeretettel meghívunk a fesztivál területén kialakított bor- és pálinka udvarba.

Ennek csupán annyi feltétele van, hogy regisztráljatok nevetek és gépkocsitok ill. motorkerékpárotok típusának megjelölésével, az info@borzsongas.hu e-mail címre.

A részletes programot megtaláljátok a fesztivál hivatalos honlapján: www.borzsongas.hu

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

Baráti üdvözlettel,

Pauli Zoltán

Szervező

Info: 06 20 317 6165

www.borzsongas.hu

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...

Hali.

Én is voltam ott, lett vagy 200 kép nekem.

Majd mazsolázgatok és feltöltök pár szépet.

Nekem kicsit kevésnek tűnt a felhozatal vagy a belépő volt drága......

Ha van valakinek valami külön kérése, hogy miről rakjak fel képet,

mondja. :)

a kakukktojás sztem a szürke, ami hasonlit a kékre :D

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...

Üdv mindenkinek.

2010.04,17.- Szombaton 10 órakor találkozunk a kerepesi és a Kersztúri utnál lévő Benzin kút mögött. OMV.

Innen indulunk egy körútra!! Elmegyünk a ( sokadalom.hu ) összejövetelre is. A Margit híd és az árpád híd alsó rakpart.

Ez egy pont gyűjtő menet lesz . majd megyünk a Oldtimer EXPO ra. Pontszerzés lényege,hogy olcsóbb vagyis ingyenes is lehet a belépő.

Márc.15. Szombat!! Egésznapos buli. XXII.ker 70.-es útról Dózs György ut. végéig. TT ipar telep.

Július.26.- Aug-1. (gondolom tudjátok) Zamárdi II.

..

Jó kikapcsolódást, benzingőz örültek. :) .. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.