Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszériaápolás


Boldizsar

Recommended Posts

On 2016. 05. 23. at 9:54, Janó32 írta:

Horpadt fémnél? Szinte biztosan nem... Ha ennyire egyszerű lenne a dolog, akkor nem lenne külön iparág a horpadásjavítás (fényezés nélkül)... Ezeket a cégeket ismerem, láttam a munkáikat, zseniális. 

http://www.lanczosauto.hu/index.php?modul=menupontok&kod=20

http://www.lene.hu/horpadas-jegkar.html

 

Ez vajon javítható ilyen módszerrel? Bejelöltem a képen,hol van a horpadás.

http://www.kepfeltoltes.hu/view/160524/882441824005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Geopake írta:

Ez vajon javítható ilyen módszerrel? Bejelöltem a képen,hol van a horpadás.

http://www.kepfeltoltes.hu/view/160524/882441824005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Ez közel van a peremezéshez/lemezek visszahajtáshoz. Ez a kihúzásos módszerrel szerintem nem nagyon menne (mint nekem ami a tetőívnél van), ezeken a helyeken annyira merev a lemez hogy nem lehet csak úgy visszahúzni (visszarántani), ezt belülről kell kinyomni, ehhez viszont belülről könnyű hozzáférni (nem kell sokat bontani) és utána visszanyomni majd egyengetni/finomítani. Ez fényezés nélkül tökéletesen eltüntethető véleményem szerint, kb 10-15 ideális esetben... Ahol a lemez nem annyira merev, ott ki tudják húzni, de van amikor csak megbontás után belülről egyengetik vissza (a Tiéd szerintem az utóbbi lenne).

 

 

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

10 perce, Janó32 írta:

Ez közel van a peremezéshez/lemezek visszahajtáshoz. Ez a kihúzásos módszerrel szerintem nem nagyon menne (mint nekem ami a tetőívnél van), ezeken a helyeken annyira merev a lemez hogy nem lehet csak úgy visszahúzni (visszarántani), ezt belülről kell kinyomni, ehhez viszont belülről könnyű hozzáférni (nem kell sokat bontani) és utána visszanyomni majd egyengetni/finomítani. Ez fényezés nélkül tökéletesen eltüntethető véleményem szerint, kb 10-15 ideális esetben... Ahol a lemez nem annyira merev, ott ki tudják húzni, de van amikor csak megbontás után belülről egyengetik vissza (a Tiéd szerintem az utóbbi lenne).

 

 

Eléggé a szélén van az baj.Mögötte van a merevítés.Találtam a közelbe egy horpadásjavítással foglakozó szakit pár km-re lakok tőle. Majd elviszem hozzá kukkolja meg.Ha meg nem tud vele mit kezdeni,akkor így marad,vagy ha lesz akcióba hibátlan akkor kicserélem:)

http://www.horpadasjavitasfenyezesnelkul.hu/

 

 

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozom!

A bodzabogyó érésekor igen impozáns látvány tud nyújtani a fehér kasznin elhelyezett rubintvörös non-figuratív dekoráció. Vagy amit a nagytestű madarak képesek művelni - sokszor elgondolkodtam azon, hogy kerül az autó fölé egy strucc vagy túzok/pulyka...:confused:
A dolog komoly része az ürülék kémhatása (savas/lúgos) ami viszont károsíthatja a fényezést, főleg ha sokáig rajta marad. Régebben gyengébb minőségű autófestékek (Neolux, aki még tudja mi az) bizony megérezték.

Az esővíz meg tényleg jó, csak éppen a por amit szállít kergeti az őrületbe a jármű tulajdonosát, főleg ha az előző napját az autó mosásával, csinosításával töltötte.

Link to comment
Megosztás:

11 órája, OpelAtti írta:

20160522_152100_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

 

Srácok, erre a csúnyaságra valami ötlet?

Hát ha mondjuk a sima szilikonos kezeléstől nem jön vissza az eredeti kinézete (fényezésre ne kerüljön szilikon, ellenben a műanyagot többször áthúzva hatásos lehet), akkor még tennék egy próbát a kimondottan külső fekete műanyag elemekhez készített ápolószerekkel (mintha rémlene valami Turtle Black Shine cucc), azok anyagukban feketék, elég jól megfogják a fényezést is ha hagyod ráégni/rászáradni... 

Link to comment
Megosztás:

A Classic II Astrán szürke a gyári alvázvédő, ugye?

A cinkspray jó rozsda ellen?

A Dinitrol spray rücsiei jó minőségűek?

A műanyag dobok a kerékjárati íveknél kiszedhetőek a kerekek levétele nélkül? 

ha valaki ezeket leszedte, ill. a küszöböket is, megírhatná, hogy mire figyeljek oda, a patentok biztosan törni fognak.

Módosítva : ginola
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Csak érdeklődnék, hogy van valami módszer, amivel átmenetileg el lehet érni, hogy az apró, nem mély karcok kevésbé látszódjanak?

Csak azért kérdezem, mert nemrég vásáróltam egy használt autót és hetekkel később (esők, mosás és útpor után) újabbbakat veszek észre. Némyelyik csak bizonyos fényviszonyok között látszik, de vásárláskor ezek jelentős része valahogy nem tűnt fel.

Számomra nem borzasztó a helyzet, csak érdekes és kíváncsi vagyok. És nem túl sok tapasztalattal autók terén.

Link to comment
Megosztás:

20 perce, RokaRudi írta:

Sziasztok!

Csak érdeklődnék, hogy van valami módszer, amivel átmenetileg el lehet érni, hogy az apró, nem mély karcok kevésbé látszódjanak?

Csak azért kérdezem, mert nemrég vásáróltam egy használt autót és hetekkel később (esők, mosás és útpor után) újabbbakat veszek észre. Némyelyik csak bizonyos fényviszonyok között látszik, de vásárláskor ezek jelentős része valahogy nem tűnt fel.

Számomra nem borzasztó a helyzet, csak érdekes és kíváncsi vagyok. És nem túl sok tapasztalattal autók terén.

Waxolás kiszedi a karcok mélyéről a koszt és akkor kevésbé látszik.

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 05. 26. at 21:49, ginola írta:

A Classic II Astrán szürke a gyári alvázvédő, ugye?

A cinkspray jó rozsda ellen?

A Dinitrol spray rücsiei jó minőségűek?

A műanyag dobok a kerékjárati íveknél kiszedhetőek a kerekek levétele nélkül? 

ha valaki ezeket leszedte, ill. a küszöböket is, megírhatná, hogy mire figyeljek oda, a patentok biztosan törni fognak.

Én vagy 3 hete csináltam meg a szokásos vezeklésemet. Jobban jársz ha leveszed a kerekeket, könnyebb dolgod lesz. Cirka 1 nap alatt, ha gyors vagy fél nap alatt minden megoldható. Krokodil emelő, 2-4 db bak. Így amíg az egyik oldal szárad a másiakt tudod bontani, mosni. Patentek nem törnek, az alsó küszöbvédő patentjeit NE NYOMD BE TELJESEN csak egy negyedet és úgy próbáld kivenni őket. Mindent kiszedtem, kisikáltam körömkefével, kiszárítottam, és befújtam kátrány spray-vel ( MOTIP). 2 flakonnal nyomtam el a 4 kerékjáratba KEVÉS VOLT! Ettől többet tegyél bele, ne sajnáld. Javaslom, hogy a száradás ideje alatt pihentesd a kocsit. Én vagy 2-3 éve csináltam ezt a varázslatot először, így most sem ért meglepetés. Egy kis helyen rohad a küszöb hátul, de még elég kezdeti stádiumban csíptem el. Az is a hátsó kerékjárati ívnél lévő kis háromszög alakú műanyag elemnél folyt ÁT. Most kipucoltam, és visszarakás után odalöktem neki egy adag szilikont, meg a széleinél is kikentem, így talán nem folyik oda még1x.

A patentokra ha figyelsz nem lesz gond, ha mégis törik, általában csak azok amiknek a közepe nem benyomható, azokat sima autósboltban vehetővel pótolhatod. Ilyen hernyószerűt vegyél, azt könnyű ki be szerelni, és egész jól bírják.

Én ha legközelebb csinálom, tuti, hogy 5-6 flakonnál kevesebbet nem fogok befújni, az lesz a biztos. Persze így a "gyáritól" eltérő színű a kerékdob belülről, de nem hiszem, hogy ez zavaró lenne.

 

MATT kilincsek:

Egyszer kaptam egy folyékony löttyöt, arra azt mondta a koma, hogy Dinitrol. Azt felkentem a kilincsekre, mintha újak lettek volna. Szerintem valami féle hígító lehetett. De vagy 2 hónapig is jól nézett ki tőle.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

az előző kérdéshez egy kis update. Voltam egy lakkozónál aki annyit mondott, hogy gyanta és nagy bátorság lenne a kocsit megvenni. Ezek után visszavittem a kereskedőnek az autót mondtam, hogy így nem vállalom be az autót. Ezek után a saját lakkozójával megcsináltatot egy-két foltot. Hogyha a foltot megcsiszolta és polírozta akkor teljesen eltűnt a folt, ha csak polírozta akkor meghalványult. Tehát valószínű a hiba csak a felső részben van, amit egy alapos polír megold, igaz? Másik kérdés, a kereskedő beszélt valami konzerváló szerről, ami jobban megvédi az autót, ez mi pontosan? 

Képek a foltokról: https://drive.google.com/folderview?id=0B4KkvubFvSC9Q3BRTVFNMXFCcVk&usp=sharing

Link to comment
Megosztás:

10 órája, jeki írta:

Sziasztok,

az előző kérdéshez egy kis update. Voltam egy lakkozónál aki annyit mondott, hogy gyanta és nagy bátorság lenne a kocsit megvenni. Ezek után visszavittem a kereskedőnek az autót mondtam, hogy így nem vállalom be az autót. Ezek után a saját lakkozójával megcsináltatot egy-két foltot. Hogyha a foltot megcsiszolta és polírozta akkor teljesen eltűnt a folt, ha csak polírozta akkor meghalványult. Tehát valószínű a hiba csak a felső részben van, amit egy alapos polír megold, igaz? Másik kérdés, a kereskedő beszélt valami konzerváló szerről, ami jobban megvédi az autót, ez mi pontosan? 

Képek a foltokról: https://drive.google.com/folderview?id=0B4KkvubFvSC9Q3BRTVFNMXFCcVk&usp=sharing

Le kell fóliáztatni az egész autót,akkor nem látszik a folt.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
58 perce, grofbandi írta:

Sziasztok! Van itt valakinek sötétzöld autója? Maradt több mint egy fél flakon Simoniz színes pasztám. Nagyon jó anyag, és nehéz beszerezni. Odaadom ha jár erre az illető, pénzt nem kérek érte, sajnálnám ha beszáradna.

 

Az enyém az! De jó messze lakunk egymástól,amúgy én turtle wax-ot használok nagyon meg vagyok vele elégedve,csak nagyon sok munka felpolírozni kézzel.

2014-07-02-098_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

1 óra, grofbandi írta:

Sziasztok! Van itt valakinek sötétzöld autója? Maradt több mint egy fél flakon Simoniz színes pasztám. Nagyon jó anyag, és nehéz beszerezni. Odaadom ha jár erre az illető, pénzt nem kérek érte, sajnálnám ha beszáradna.

 

Nekem ugyanilyen van bordóba.Még a Vectrához vettem.Most fater piros kocsijához használom:) 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.