Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 422
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én most nagyon gondolkodom, hogy lecserélem az astrát... egy másikra! Fehér, 2003-as nagyon szép, csak 1.7 diesel... félek, hogy kevésbé lesz erős és pörgős, mint a mostani.

Én nemrég cseréltem le! 1,7 CDTI re a 1,6-os zafit. Csak 80 ló de a nyomaték 170, szerintem igen jó.

Nagyon jól 5,5-6 a fogyi.

Az opelpróbán egy 1,7DTL merivát nyüstőltem 700km-en az csak 75 ló volt de igen ment. Nyomtam neki nem pályán mégis 5,7 lett.

Nálam mostmár a diesel a nyerő!

Amúgy sziasztok klubtársak!

Link to comment
Megosztás:

Én nemrég cseréltem le! 1,7 CDTI re a 1,6-os zafit. Csak 80 ló de a nyomaték 170, szerintem igen jó.

Nagyon jól 5,5-6 a fogyi.

Az opelpróbán egy 1,7DTL merivát nyüstőltem 700km-en az csak 75 ló volt de igen ment. Nyomtam neki nem pályán mégis 5,7 lett.

Nálam mostmár a diesel a nyerő!

Amúgy sziasztok klubtársak!

75LE-vel ment a Meriva??? Na ne!!! Valamit szedhettél előtte.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Régebben olvastam az opel fórumon, hogy G Astránál, Tech 2-vel ki lehet iktatni a gyári kijelzőről azt a funkciót, hogy a nem gyári rádió használatakor ne tűnjön el a dátum.( Mert most ha bekapcsolom a rádiót, eltűnik a kijelzőről a dátum.) A környékünkön lévő szervizekben (Opel Ózd és Barcika) azt mondták, hogy ilyet nem lehet megcsinálni a Tech 2 nevezetű műszerrel. Azt mondták, hogy vágjam el azt a bizonyos kék-fehér vezetéket. Tud valaki ebben a témában segíteni?

Link to comment
Megosztás:

Én nemrég cseréltem le! 1,7 CDTI re a 1,6-os zafit. Csak 80 ló de a nyomaték 170, szerintem igen jó.

Nagyon jól 5,5-6 a fogyi.

Az opelpróbán egy 1,7DTL merivát nyüstőltem 700km-en az csak 75 ló volt de igen ment. Nyomtam neki nem pályán mégis 5,7 lett.

Nálam mostmár a diesel a nyerő!

Amúgy sziasztok klubtársak!

Üdv a dieselesek között !

"Nálam mostmár a diesel a nyerő!"

Hát igen , én eddig is ezen a véleményen voltam. De nem is olyan régen vettünk egy 1000-es suzukit.

Gondoltam 2. autónak tökéletes lesz. Az öröm nem tartott sokáig , csak a 2. tankolásig.

Az eredmény 10 liter feletti fogyi 100 km-en... :)

Amint lesz bónusz a suzira utilaput kötök a kerekeire.. :)

Az bizti a dieselnek nyomhatod, akkor sem eszi a duplályát (pedig a suzinak nem is nyomtam... :lol: )

Az Astra kicsit megpiszkálva, városban sem eszik 6.2-nél többet... :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Régebben olvastam az opel fórumon, hogy G Astránál, Tech 2-vel ki lehet iktatni a gyári kijelzőről azt a funkciót, hogy a nem gyári rádió használatakor ne tűnjön el a dátum.( Mert most ha bekapcsolom a rádiót, eltűnik a kijelzőről a dátum.) A környékünkön lévő szervizekben (Opel Ózd és Barcika) azt mondták, hogy ilyet nem lehet megcsinálni a Tech 2 nevezetű műszerrel. Azt mondták, hogy vágjam el azt a bizonyos kék-fehér vezetéket. Tud valaki ebben a témában segíteni?

Nekem sincs gyári rádió. Dátum mégis van.

Bár így vettem!

De nem is olyan régen vettünk egy 1000-es suzukit.

Gondoltam 2. autónak tökéletes lesz. Az öröm nem tartott sokáig , csak a 2. tankolásig.

Az eredmény 10 liter feletti fogyi 100 km-en... :lol:

Vezettem egy ideig céges buzuki swiftet 1,3-ast, ahogy illik.

4 éves volt, max országút, (nem pálya) 5,5 lityi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Régebben olvastam az opel fórumon, hogy G Astránál, Tech 2-vel ki lehet iktatni a gyári kijelzőről azt a funkciót, hogy a nem gyári rádió használatakor ne tűnjön el a dátum.( Mert most ha bekapcsolom a rádiót, eltűnik a kijelzőről a dátum.) A környékünkön lévő szervizekben (Opel Ózd és Barcika) azt mondták, hogy ilyet nem lehet megcsinálni a Tech 2 nevezetű műszerrel. Azt mondták, hogy vágjam el azt a bizonyos kék-fehér vezetéket. Tud valaki ebben a témában segíteni?

igy van. kiprogramozható tech 2 vel...

át kell állitani a kijelzőt nincs rádio ra...

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Üdv!

nemtom jó helyen járok-e, de szeretnék választ kapni a kérdésemre:

most vettem nemrég az astra G-met, 6 éves, garantáltan 46000 km van benne, ismerőstől vettem. az a gondom hogy ingadozik az alapjárat, még üzemmelegen is, és a minap még olyat is csinált hogy elkezdett gerjedni az alapjárat és ilyen gurgulázó hangot hallatott a motor. nincs valami sejtésetek hogy mitől lehet ez?

Előre is köszi a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Én pedig azt kérdezném, hogy nincs-e zárható tanksapka az Astrához? Illetve jól gondolom-e, hogy amin nincs kp, ott kulccsal zárható a sapka? Asszem beszerzek egyet. Olyan bizonytalan pici kallantyú fogja, ráadásul nekem el is áll, és nem mindig zárja be a központi. Ez néha nyugtalanít.....

Link to comment
Megosztás:

Én pedig azt kérdezném, hogy nincs-e zárható tanksapka az Astrához? Illetve jól gondolom-e, hogy amin nincs kp, ott kulccsal zárható a sapka? Asszem beszerzek egyet. Olyan bizonytalan pici kallantyú fogja, ráadásul nekem el is áll, és nem mindig zárja be a központi. Ez néha nyugtalanít.....

Nálam is eláll.... Mosóban néha ki is nyílik, de a központi zárja rendesen...

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Kaptam a Klubos e-mailre egy ilyen levelet.

Gondoltam hátha érdekel valakit.

Sziasztok!

A héten olvasgattam az egyik Tuning&Stereo magazint (régebben ez volt a neve) és találtam egy Astra G-t. Pöpec egy verda!!! Úgy gondoltam, hogy inkább lerajzolom. Le is rajzoltam, egy A3-as rajzlapra, majdnem beterítve azt. Az alkotásom 7 órát vett igénybe és BAROMI JÓL SIKERŰLT!!! Úgy gondoltam, hogy inkább eladnám, egy olyan embernek, akinek ilyen autója van. Az árát még pontosan nem határoztam meg, de úgy gondolom a kép magáért beszél.

Ha bárkit érdekel hívjon:

Nagy János, 0620 222 99 89

e-mail: csirkejani@freemail.hu

Link to comment
Megosztás:

Kaptam a Klubos e-mailre egy ilyen levelet.

Gondoltam hátha érdekel valakit.

Sziasztok!

A héten olvasgattam az egyik Tuning&Stereo magazint (régebben ez volt a neve) és találtam egy Astra G-t. Pöpec egy verda!!! Úgy gondoltam, hogy inkább lerajzolom. Le is rajzoltam, egy A3-as rajzlapra, majdnem beterítve azt. Az alkotásom 7 órát vett igénybe és BAROMI JÓL SIKERŰLT!!! Úgy gondoltam, hogy inkább eladnám, egy olyan embernek, akinek ilyen autója van. Az árát még pontosan nem határoztam meg, de úgy gondolom a kép magáért beszél.

Ha bárkit érdekel hívjon:

Nagy János, 0620 222 99 89

e-mail: csirkejani@freemail.hu

Ez a levél is magáért beszél gondolom... :huh:

(jó, mondjuk ha 6 éves a srác, akkor oké... :unsure: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.