Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozó


ENDYKA

Recommended Posts

  • Hozzászólások 208
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Lassan esedékes lenne 1 talit szervezni...persze valami meleg helyen(előre szólok nem fétreérteni!!) :lol:

Most nézem, hogy már lemaradtam a topiknyitással... :lol: Szal igen, vmikor össze kéne jönni egy jó kis G Astra talira! Sajna nem volt időm körülnézni még a helyet illetően, sem a Szentendrei úti Auchan közeli vendéglátóegység, sem a sogaskerekű végállomásnál lévő cukrászda ügyében sem. De most hétvégén vasárnap körülnézek picit, hol lehetne vmi kis összeröffenést tartani. Mondjuk jövő hétvége környéke lenne megcélozva...

Jövő hétvége is inkább vasárnap lenne talán jó nekem... De most hétvégén mindenképp körülnézek, mi a helyzet a helyszínekkel kapcsolatban...

Link to comment
Megosztás:

Na megnéztem a két helyszínt. A Szentendrei úti Auchannál lévő új Nagyi Palacsintázó tűnik nekem ideálisnak. Éjjel nappal nyitva, finom palacsinták, jól megközelíthető, parkolni meg elég jól lehet az Auchan parkolóban. A fogaskerekű végállomásnál lévő cukrászdát nem nagyon találtam, helyette egy Kőbüfé nevű étterem-szerűség van végülis normális árakkal. Nem teljesen ideális parkolási lehetőségek, egyszer majd megnézhetjük ezt is.

Szal jövő Vasárnap monjuk 15:00 Szentendrei úti Nagyi Palacsintázója kinek jó?

Link to comment
Megosztás:

Na megnéztem a két helyszínt. A Szentendrei úti Auchannál lévő új Nagyi Palacsintázó tűnik nekem ideálisnak. Éjjel nappal nyitva, finom palacsinták, jól megközelíthető, parkolni meg elég jól lehet az Auchan parkolóban. A fogaskerekű végállomásnál lévő cukrászdát nem nagyon találtam, helyette egy Kőbüfé nevű étterem-szerűség van végülis normális árakkal. Nem teljesen ideális parkolási lehetőségek, egyszer majd megnézhetjük ezt is.

Szal jövő Vasárnap monjuk 15:00 Szentendrei úti Nagyi Palacsintázója kinek jó?

öööö... mert a cuki nem a fogas végállomásánál van, hanem eggyel előbb, ott, ahol a normafához menve keresztezi az út a fogaskerekűt... "Szép kilátás" vagy ilyesmi a neve, de tényleg nagyon jó cukrászda. Békebeli.

Link to comment
Megosztás:

öööö... mert a cuki nem a fogas végállomásánál van, hanem eggyel előbb, ott, ahol a normafához menve keresztezi az út a fogaskerekűt... "Szép kilátás" vagy ilyesmi a neve, de tényleg nagyon jó cukrászda. Békebeli.

Jaaaaa.... Na mindegy. Majd megnézem legközelebb azt is. Sztem most maradjon a Nagyi... :lol: Vagy szted mindenképp érdemes lenne megnézni ezt a cukit? Lehet, vmelyik este "felugrom" megnézem... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaaaaa.... Na mindegy. Majd megnézem legközelebb azt is. Sztem most maradjon a Nagyi... :lol: Vagy szted mindenképp érdemes lenne megnézni ezt a cukit? Lehet, vmelyik este "felugrom" megnézem... :lol:

Jó a palacsintázó is...

Az a baj, hogy most nem tok menni, szóval miattam nem köll átvariálni. De azért az a cuki télleg jó!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Múltkor szerveződni láttszott egy astra g tali, de nem lett belőle semmi. :lol:

Szóval lesz még idén ilyesmi? Vagy jön a kemény tél....Ja és egy tanács: ha szervezni akarunk legközelebb egy astra talit talán e-mailben vagy pü-ben is kellene hirdetni mivel nem mindenki látogatja nap mint nap a fórumot....

Ui: Nekem a most hétvége is ok....

Link to comment
Megosztás:

Nekem is okés! A múlkori is jó lett volna, csak nem volt elég érdeklődő!

Többiek?

Nekem is jó a hétvége, megpróbálhatjuk most is, de sztem inkább 2 héttel előtte kell felvetni az ötletet, hogy abból ténylegesen is legyen több ember. De próbáljuk meg akkor mondjuk a most vasárnapot? Nektek az jó?

Link to comment
Megosztás:

Nekem is jó a hétvége, megpróbálhatjuk most is, de sztem inkább 2 héttel előtte kell felvetni az ötletet, hogy abból ténylegesen is legyen több ember. De próbáljuk meg akkor mondjuk a most vasárnapot? Nektek az jó?

Igen! Aztán decemberig szinte egyik sem mert keményen meló lesz.

Link to comment
Megosztás:

Igen, kihagyom.

Marcinak vasárnap lesz a szülinapi "bulija"....

Ma egy éves! :unsure:

Mennyi "gond" van egy gyerekkel! Gratula neki és persze nektek is!!!!! Így természetesen indokolt a hiányzás! :blink:

Ellenben a tavasszal-nyár elején lehetne tartani valamikor egy nagyobb astra talit is! Jó előre elkezdve szervezni, amikor már jó idő lesz egy fél napos-napos valmit összehozni.

Ahogy nézem vasárnap megint nem jön össze semmi.... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ellenben a tavasszal-nyár elején lehetne tartani valamikor egy nagyobb astra talit is! Jó előre elkezdve szervezni, amikor már jó idő lesz egy fél napos-napos valmit összehozni.

gy nézem vasárnap megint nem jön össze semmi.... :unsure:

ez nagyon jó ötlet :blink:

valószinűleg jópár Gastrát össze lehetne szedni

Link to comment
Megosztás:

Én is úgy érzem, hogy csak az évadzáró fog összejönni, de sebaj ott már igen sokan leszünk!! :unsure: :blink:

Az a világraszóló tali meg akár lehetne Albertirsán is...majd leülünk és megdumáljuk. Itt minden évben van Nemzetközi Citröen találkozó, ha gondoljátok akár tarthatnánk velük karöltve. Persze erről még velük is beszélnem kell, de a kapcsolat nagyon jó köztünk, apám főz mindeen évben nekik társadalmi munka keretében..stb ;)

Link to comment
Megosztás:

Én is úgy érzem, hogy csak az évadzáró fog összejönni, de sebaj ott már igen sokan leszünk!! :unsure: :blink:

Az a világraszóló tali meg akár lehetne Albertirsán is...majd leülünk és megdumáljuk. Itt minden évben van Nemzetközi Citröen találkozó, ha gondoljátok akár tarthatnánk velük karöltve. Persze erről még velük is beszélnem kell, de a kapcsolat nagyon jó köztünk, apám főz mindeen évben nekik társadalmi munka keretében..stb ;)

Én is mindjárt küldök PÜ-ket, kinek lenne jó a most vasárnap... Amúgy pedig Albertirsa az nem rossz ötlet! Támogatom!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.