Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fűtés, és klíma


Golby

Recommended Posts

1 perc, zotya975 írta:

A másik variáció, hogy nincs keringés vízpumpa hiba miatt, de akkor forrna a víz. Le kell engedni a folyadékot, lekötni a csöveket és oda-vissza átnyomatni slaggal. Trisóval szokták mosni, én ezt nem mertem mert a vízkő tömít is, esetleg utána ereszthet. ( nekem mondjuk nem volt ekkora dugulásom, csak gyengébb volt a fűtés)De ettől függetlenül még lehet próbálkozni vele. A hűtőfolyadék erősen mérgező, meg édes, kutya-macska szeret belenyalni, szóval óvatosan.

204e km van benne, 4e km-el ezelőtt vezérlés cserénél kapott zsír új vízpumpát, így bízom benne, hogy az rendben van.

Ma melegedett rendesen, mert a nagy hideg alatt betettem egy kartonlapot a hűtő elé, ma meg autókáztam 100km-t és szinte egyfolytában ment a ventillátor.

Úgy "hajintottam" ki a kartonlapot, mint a huzat. Nem forrt fel a vizem, de nem akarom kinyírni a motort.

4 éve van meg az autó, a fűtés sosem volt igazi, mindig "csak" langyos volt, de most már az sem. Ma beszéltem egy szerelővel, megkérem, hogy pucolja át a rendszert, hátha segít.

Link to comment
Megosztás:

1 óra, zotya975 írta:

Nem klímás a kocsi? Mert akkor van fűtéscsap is, ha nincs akkor állandóan kering a víz a radiátorban, és mindegyiknek melegnek kell lennie. A termosztát ebbe nem szól bele a radiátor a kis vízkörön van, kap folyadékot zárt és nyitott termosztátnál is.

Nem biztos. Enyémben sincs, de kicsivel későbbi kiadásban már van.

Link to comment
Megosztás:

45 perce, szekfizsolt írta:

204e km van benne, 4e km-el ezelőtt vezérlés cserénél kapott zsír új vízpumpát, így bízom benne, hogy az rendben van.

Ma melegedett rendesen, mert a nagy hideg alatt betettem egy kartonlapot a hűtő elé, ma meg autókáztam 100km-t és szinte egyfolytában ment a ventillátor.

Úgy "hajintottam" ki a kartonlapot, mint a huzat. Nem forrt fel a vizem, de nem akarom kinyírni a motort.

4 éve van meg az autó, a fűtés sosem volt igazi, mindig "csak" langyos volt, de most már az sem. Ma beszéltem egy szerelővel, megkérem, hogy pucolja át a rendszert, hátha segít.

Akkor el van dugulva. Le kell venni a két fűtéscsövet és rátenni másik kettőt. Kerti csappal meg kell nyomatni, de érdemes a folyásiránnyal ellenkezőleg. Azután feltölteni fagyállóval a radiátort, vissza a két cső rá, majd légteleníteni a rendszert, pótolni a hiányzó vizet.

Link to comment
Megosztás:

2 perce, zotya975 írta:

A radiátor és a klíma hőcserélője egymás felett van, ha nem zárod el a vizet hogyan nyomja a hideget? Más a légelosztó doboz? 

Teljesen más a kettő. Hidegre tekerve ugye nem küld meleget a radiátoron keresztül, csak a klíma hőcserélőn. Amúgy a klíma hőcserélőn keresztül mindig áramlik a levegő. A fűtéscsap csak azért van, hogy javítson a klíma hatásfokán, tehát a radiátor ne melegítse az egész dobozt.

Módosítva : daykiller
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

3 perce, daykiller írta:

Teljesen más a kettő. Hidegre tekerve ugye nem küld meleget a radiátoron keresztül, csak a klíma hőcserélőn. Amúgy a klíma hőcserélőn keresztül mindig áramlik a levegő. A fűtéscsap csak azért van, hogy javítson a klíma hatásfokán, tehát a radiátor ne melegítse az egész dobozt.

Ja értem....

Link to comment
Megosztás:

Jáj...én is ezzel szopizok...Langyos, zubog a víz. Légtelenítés (járó motor, míg nem ventillál) , levett kupakkal, nyomkodva. Egy darabig jó, aztán megint. Persze, hogy a felső gombánál könnyezik, tuti ott szív be levegőt. Mennyire szabad azt húzni? Mert új a hűtő, és pont ott a menet alatt volt végigrepedve a régi. (22e pénz...mint akinek a fogát húzták)
Klímás a szentem, doboz, bowden rendben. A gomba alá kell valami teflon alátét? Mert nincs. Vagy a menetet kell betekerni? :goofy:

Link to comment
Megosztás:

1 óra, pasla09 írta:

Jáj...én is ezzel szopizok...Langyos, zubog a víz. Légtelenítés (járó motor, míg nem ventillál) , levett kupakkal, nyomkodva. Egy darabig jó, aztán megint. Persze, hogy a felső gombánál könnyezik, tuti ott szív be levegőt. Mennyire szabad azt húzni? Mert új a hűtő, és pont ott a menet alatt volt végigrepedve a régi. (22e pénz...mint akinek a fogát húzták)
Klímás a szentem, doboz, bowden rendben. A gomba alá kell valami teflon alátét? Mert nincs. Vagy a menetet kell betekerni? :goofy:

Tekerd ki, és kenj oda valami hőálló pasztát.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

27 perce, daykiller írta:

Amúgy meg van annak tömítése. Kéne adniuk a gombával együtt.

Elméletileg van....de nekem is szivárog ott ha szintre van töltve a kiegyenlítő, meg még egy csomó helyen. Így viszont hogy lejjebb van úgy 3 centivel a szintem nem ereszt sehol. Lelkük van na, tudni kell bánni velük.:hehe:

Link to comment
Megosztás:

4 órája, zotya975 írta:

Elméletileg van....de nekem is szivárog ott ha szintre van töltve a kiegyenlítő, meg még egy csomó helyen. Így viszont hogy lejjebb van úgy 3 centivel a szintem nem ereszt sehol. Lelkük van na, tudni kell bánni velük.:hehe:

Kis sziloval meg szoktam kenni a menetét ha már közel jól légtelenedett és utána nem ereszt. Ott legalábbis :D Nagyon megtépni nem merem mert kúpos, nem volna jó beleszakítani.

De pl a venti gombáján 4x húztam mire abbahagyta a könnyezést. Legutóbb a hűtő tetejére menő vékony csőnél láttam hogy inkontinens, pedig azt legalább 2 éve nem piszkáltam.

Link to comment
Megosztás:

7 órája, Bundee írta:

Kis sziloval meg szoktam kenni a menetét ha már közel jól légtelenedett és utána nem ereszt. Ott legalábbis :D Nagyon megtépni nem merem mert kúpos, nem volna jó beleszakítani.

De pl a venti gombáján 4x húztam mire abbahagyta a könnyezést. Legutóbb a hűtő tetejére menő vékony csőnél láttam hogy inkontinens, pedig azt legalább 2 éve nem piszkáltam.

Pedig abban alapból nincs folyadék a hűtő légtelenedik ott a kiegyenlítő felé. 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
9 órája, kimi1012 írta:

sziasztok olyan problémám akadt hogy a fűtésem 1-s fokozatba jó meleget ad de ha már 2be felrakom már csak langyoskás meg a tartályban a víz se meleg mi lehet a hiba?

A termosztát jó? A mutató kimegy a kékből kábé a mérési tartomány közepén mozog? A tartályban kicsit később melegszik fel a víz, mert nem vesz részt a keringésben. 

Link to comment
Megosztás:

2 órája, kimi1012 írta:

Termosztát nem rég lett cserélve a mutató is ki megy a kékből. Városba jól nyomja a meleget de ha hoszabb távot megyek nagyobb sebességel akk már nem jó.

Középen alapból kevert levegő jön , a hideg csatornát már eltömted? Vissza is esik ilyenkor a mutató? A hideg-meleg választó zsalu az anyósoldali lábtérben rendesen átvált? 

Link to comment
Megosztás:

1 óra, zotya975 írta:

Középen alapból kevert levegő jön , a hideg csatornát már eltömted? Vissza is esik ilyenkor a mutató? A hideg-meleg választó zsalu az anyósoldali lábtérben rendesen átvált? 

tudom a középső zārva van mindig nincs betömve semmivel igen be van állítva rendesen,a mutató megy lassan lefele ha meleget fúlyom.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Segítségeteket kérném egy problémámra. Opel Astra F 1.4  Itt a tél és szokás szerint kis párásodás van az utastérben. Ez mindig is volt, lesz, pollenszűrő csere és 1-2 évig megfelel.

Ám a mai nap azt vettem észre hogy nem bírom letakarítani belülről a párát miközben a fűtés a legmelegebbre volt állítva és ami számomra ijesztő hogy olajos az állaga.

Menet közben a hideget fújattam a szélvédőre és gondoltam hogy melegre átállítom. Pár másodperc múlva az utastérben gőz jelent meg nem is kevés( mint egy szaunában) , pánikszerűen néztem rá a motor vízhő-mérsékletmérőjére ( fel fórt a víz és tódul be az utastérbe? ) de nem mert a víz hőfoka 95 fok körül volt. Fűtést visszatekertem a hideg állásba és a gőz azonnal megszűnt. Honnan szivárog be a fűtéshez olajos víz? Hűtő víz? Pollenszűrő száraz. Sajnos sosem néztem utána hogy működik a fűtése. Ráadásul mostanság vettem észre hogy hetente egy pohárnyi hűtőfolyadék hiányzik a tartályból. Csak remélni tudom hogy nem függ össze és a megoldás egyszerű. Bár sejtem hogy nagy a baj.

Ebben szeretném a segítségeteket kérni.

 

Link to comment
Megosztás:

15 perce, Nofear1974 írta:

Sziasztok

Segítségeteket kérném egy problémámra. Opel Astra F 1.4  Itt a tél és szokás szerint kis párásodás van az utastérben. Ez mindig is volt, lesz, pollenszűrő csere és 1-2 évig megfelel.

Ám a mai nap azt vettem észre hogy nem bírom letakarítani belülről a párát miközben a fűtés a legmelegebbre volt állítva és ami számomra ijesztő hogy olajos az állaga.

Menet közben a hideget fújattam a szélvédőre és gondoltam hogy melegre átállítom. Pár másodperc múlva az utastérben gőz jelent meg nem is kevés( mint egy szaunában) , pánikszerűen néztem rá a motor vízhő-mérsékletmérőjére ( fel fórt a víz és tódul be az utastérbe? ) de nem mert a víz hőfoka 95 fok körül volt. Fűtést visszatekertem a hideg állásba és a gőz azonnal megszűnt. Honnan szivárog be a fűtéshez olajos víz? Hűtő víz? Pollenszűrő száraz. Sajnos sosem néztem utána hogy működik a fűtése. Ráadásul mostanság vettem észre hogy hetente egy pohárnyi hűtőfolyadék hiányzik a tartályból. Csak remélni tudom hogy nem függ össze és a megoldás egyszerű. Bár sejtem hogy nagy a baj.

Ebben szeretném a segítségeteket kérni.

 

Kilyukadt a fűtőradiátor, esetleg ereszt a csatlakozóknál.

Módosítva : HaPetya
Link to comment
Megosztás:

8 perce, Nofear1974 írta:

Ha kilyukad a radiátor vagy ereszt a csatlakozónál, ezek szerint a ventilátor a fűtő alatt van? Vagy ezt egy zárt rendszerben kell elképzelni ? Sajnos nem sok egyértelmű képet találok róla a neten de tovább keresek.

Az utastér szellőztetéséhez a befúvómotor a tűzfalnál van, a pollenszűrő alatt. Innen a levegő egy zsalurendszerbe jut, amit kézzel működtetsz. Fűtés esetén a zsaluk a radiátoron keresztül vezetik a levegőt az utastérbe, a radiátoron a kézi hőfokszabályzótól függetlenül mindig átáramlik a víz.

Szerintem Zotya975-nek van róla képe.

Módosítva : HaPetya
Link to comment
Megosztás:

20 perce, Nofear1974 írta:

Ha kilyukad a radiátor vagy ereszt a csatlakozónál, ezek szerint a ventilátor a fűtő alatt van? Vagy ezt egy zárt rendszerben kell elképzelni ? Sajnos nem sok egyértelmű képet találok róla a neten de tovább keresek.

 

12 perce, HaPetya írta:

Az utastér szellőztetéséhez a befúvómotor a tűzfalnál van, a pollenszűrő alatt. Innen a levegő egy zsalurendszerbe jut, amit kézzel működtetsz. Fűtés esetén a zsaluk a radiátoron keresztül vezetik a levegőt az utastérbe, a radiátoron a kézi hőfokszabályzótól függetlenül mindig átáramlik a víz.

Szerintem Zotya975-nek van róla képe.

A kardánbox és a középkonzol eltávolítása után férni a legjobban hozzá. De ha ereszt akkor a lábtérben a szivacs is vizes, ehhez be lehet nyúlni úgy is hogy a küszöbburkolatot leszedjük

http://p.coldline.hu/2016/08/23/2310224-20160823-FvjJIV.jpg

Valamiért a képfeltöltő oldal nem műkszik, így csak linkelem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.