Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fűtés, és klíma


Golby

Recommended Posts

Just now, nagyonkezdő írta:

Egy cső van bekötve, a másik csak lóg. T.gazdaságos vízkőoldó háztartási gépekhez. Zotya b+ pont Te nem tudod melyik két cső megy a radiátorra. Én innen tanultam-tanulom az opelt tőled, meg a hasonszőrű fórumosoktól.

Jóvan azt hittem az egész rendszert átmostad nem csak a radiátorét. 

Link to comment
Megosztás:

25 perce, nagyonkezdő írta:

Egy cső van bekötve, a másik csak lóg. T.gazdaságos vízkőoldó háztartási gépekhez. Zotya b+ pont Te nem tudod melyik két cső megy a radiátorra. Én innen tanultam-tanulom az opelt tőled, meg a hasonszőrű fórumosoktól.

Remélem az áramlási iránnyal ellentétesen mostad ki.

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Bucii írta:

Sziasztok. szét ment valami a fűtés boxomba. nem tudom melegre kapcsolni. ha kézzel erősrn huzom a kart ahova a bowden megy akkor egy fokkal jobb. hogy tudom szétszedni a boxot? muszerfalat bontani kell hozzá? koszonom elors is. :)

Nézz be az anyósoldali lábtérbe fent középen, ott csatlakozik a bowden az állító zsaluhoz. Amikor tekered a hideg-meleg között a két végállásig mozognia kell a karnak. 

2473536-20170222-Yg8LwN.jpg

Ha a kék gégecső vég lejön a helyéről itt vagy a tekerő mögött akkor nem szokott rendesen állítani. Lehet lerúgta valaki véletlenül. 

Link to comment
Megosztás:

8 órája, Bucii írta:

Ezt sikerult megtalalnom. ha kezzel forgatom a zsalut akkor pici meleg jon. de erezhetoen van egy kis ellenalasa, at sem lehet kapcsolni rendesen. valami belul ugrott szet. allitolag meg lehet bontani muszerfal leszedes nelkul...

Ha kiveszed a kardánboxot elég jól hozzáférni, de igazából a középkonzolt is el kell távolítani hozz hogy teljesen át tudd nézni a zsalukat. A műszerfal maradhat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki elmagyarázná, pontosan hogy is működik a vízhűtés az astránál?

A kiegyenlítő tartályt nézegettem ma. Hidegen járt a motor, és a tartályban a  víz nyugodt volt, nem folyt vissza a kis felső csőből a tartályba a víz. Ez normális? Üzemmeleg állapotban is a tartály vize hideg volt. kb 20 percet járt a motor, meg tettem egy 2 km kört. A fűtőradiátor jobb oldali felső csövét nyomogattam, akkor a vízmozgást láttam a kiegyenlítőben, az alsó csőből nyomódott fel a  víz.

Az érdekel, hogy a szivattyú honnan hová keringeti a vizet. Lehet egy kicsit banális kérdés, de na :D

Rajz esetleg a hűtőkörről van valakinek?

A 4T trabantomban a kiegyenlítőbe folyamatosan visszafolyt a víz egy szűkített csatlakozón, a szűkítés miatt ugye megvolt a víznyomás. 

 

Köszi előre is!

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, joecockroach írta:

Sziasztok!

Valaki elmagyarázná, pontosan hogy is működik a vízhűtés az astránál?

A kiegyenlítő tartályt nézegettem ma. Hidegen járt a motor, és a tartályban a  víz nyugodt volt, nem folyt vissza a kis felső csőből a tartályba a víz. Ez normális? Üzemmeleg állapotban is a tartály vize hideg volt. kb 20 percet járt a motor, meg tettem egy 2 km kört. A fűtőradiátor jobb oldali felső csövét nyomogattam, akkor a vízmozgást láttam a kiegyenlítőben, az alsó csőből nyomódott fel a  víz.

Az érdekel, hogy a szivattyú honnan hová keringeti a vizet. Lehet egy kicsit banális kérdés, de na :D

Rajz esetleg a hűtőkörről van valakinek?

A 4T trabantomban a kiegyenlítőbe folyamatosan visszafolyt a víz egy szűkített csatlakozón, a szűkítés miatt ugye megvolt a víznyomás. 

 

Köszi előre is!

Pofon egyszerű.

Van a víz (legyen inkább hűtőfolyadék). A keringető szivattyú - a kavitáció mértékének csökkentése miatt - a blokkba nyomja be a hf-t, onnan a hengerfejbe áramlik, ahol útja ketté válik. Tud menni a fűtőradiátorba, ahogy azt mindig teszi, illetve a termosztát nyitása után a hűtőradiátorba. Onnan vissza a szivattyú szívó oldalára. Van még egy kis kiegyenlítő cső, ami a hűtőradiátor tetejét és a kiegyenlítő tartályt köti össze.

Kieg.:

A hűtőradiátorból visszajövő hf-t először a blokkba vezetik és azután a hengerfejbe a hőfeszültségek csökkentése miatt. A szivattyú pedig nyomja a blokkba és a hengerfejbe a hf-t, és nem szívja a kavitáció kialakulásának csökkentése miatt.

Módosítva : HaPetya
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

57 perce, HaPetya írta:

Pofon egyszerű.

Van a víz (legyen inkább hűtőfolyadék). A keringető szivattyú - a kavitáció mértékének csökkentése miatt - a blokkba nyomja be a hf-t, onnan a hengerfejbe áramlik, ahol útja ketté válik. Tud menni a fűtőradiátorba, ahogy azt mindig teszi, illetve a termosztát nyitása után a hűtőradiátorba. Onnan vissza a szivattyú szívó oldalára. Van még egy kis kiegyenlítő cső, ami a hűtőradiátor tetejét és a kiegyenlítő tartályt köti össze.

Kieg.:

A hűtőradiátorból visszajövő hf-t először a blokkba vezetik és azután a hengerfejbe a hőfeszültségek csökkentés miatt. A szivattyú pedig nyomja a blokkba és a hengerfejbe a hf-t, és nem szívja a kavitáció kialakulásának csökkentés miatt.

A visszavezető csövön a kiegyenlítőhöz soha nem áramlik folyadék az csak a hűtő légtelenítésére van. Mivel a kiömlő cső az akku felől középen van, levegő ragadna meg felette ha nem lenne ott a vékony cső. Azért a vízpumpának elég jelentős szívása is van, ha csurig töltöd a tartályt és gázt adsz meg lehet figyelni ahogy lehúzza a szintet . Vagy a nyomó oldalon a csöveket fújja kissé fel a fene sem tudja pontosan. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok! Magyarázza már el valaki, hogy kell a rendszert légteleníteni rendesen. Zügybög a folyadék, hidegen. Próbáltam már égnek álló orral, ventilátor kapcsolása után levenni a sapkát, de akkor se. Melegen nem hallom, hidegen idegesít. Gondolom jót se tesz neki, ha levegős. Szemmel láthatóan nem ereszt sehol, a folyadék sem fogy. Köszönöm szépen. ☺️

Módosítva : pasla09
Link to comment
Megosztás:

13 perce, pasla09 írta:

Sziasztok! Magyarázza már el valaki, hogy kell a rendszert légteleníteni rendesen. Zügybög a folyadék, hidegen. Próbáltam már égnek álló orral, ventilátor kapcsolása után levenni a sapkát, de akkor se. Melegen nem hallom, hidegen idegesít. Gondolom jót se tesz neki, ha levegős. Szemmel láthatóan nem ereszt sehol, a folyadék sem fogy. Köszönöm szépen. ☺️

Volt valami mostanában ami miatt leengedted? Egyébként nekem most volt vezérlés csere meg vízpumpa. Nekem ügye (c14NZ) kikell venni a szívósorban a hőgombát és addig tölteni amig ott ki nem folyik elméletileg ennyi lenne. De ez után nekem is csobogott magasabb fordulaton bent lehetett hallani. Idegesített nagyon aztán frláltam egy emelkedőre megvártam míg nyit a termosztát. Majd levettem a sapkát a kiegyenlítőröl pumpáltam a vízcsöveket néha pörgettem 3 ezerig a motort. Ez így ment egy darabig visszaraktam a sapkát azóta kjssol és a fűtés is jobb!

Link to comment
Megosztás:

19 perce, Kispotter írta:

Volt valami mostanában ami miatt leengedted? Egyébként nekem most volt vezérlés csere meg vízpumpa. Nekem ügye (c14NZ) kikell venni a szívósorban a hőgombát és addig tölteni amig ott ki nem folyik elméletileg ennyi lenne. De ez után nekem is csobogott magasabb fordulaton bent lehetett hallani. Idegesített nagyon aztán frláltam egy emelkedőre megvártam míg nyit a termosztát. Majd levettem a sapkát a kiegyenlítőröl pumpáltam a vízcsöveket néha pörgettem 3 ezerig a motort. Ez így ment egy darabig visszaraktam a sapkát azóta kjssol és a fűtés is jobb!

Vákumolni kéne hivatalosan, az mindent kihoz. Dehát kinek van otthon vákuumpumpája.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.