Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • 6 months later...

Szia!

Kérdésem lenne!Vettem egy Alpine UTE-72BT fejetséget!Első szett Alpine SPG-17CS!Erősítő Alpine W640,Mélyláda Alpine SBG-1044BR!Szerinted??Es a kérdésem milyen kábel szettet ajanlanál hozzá?Vagy mekkora tápkábelt?Es szerinted hogyan tudnàm az erősitöt rögzíteni az első ülés alá!!egy 2000 opel tigrám van!!Köszi!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok.amatőr autó hifis vagyok,de ha kell szívesen segítek bárkinek beépíteni a hifit.

Eddig ezekbe építettem:Omega A/B,golf5,Seat ibiza gt,mitsubishi colt,corsa B/C,skoda fabia,saját f Astra.

De minden autóba más más módon kellett a kábeleket elrejteni.szabadidömbe szívesen segítek a 4 éves fiammal.nagy segítség hisz van kitt kerülgetni!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!olyan embert keresnék B.A.Z. Megyében vagy közeli megyében aki ért a nem gyári rádió kormányról vezérlésének beszereléséhez.G astrámba(multikormányos gyárilag) szeretnék berakni egy kenwood lejátszót(a dobozán az van,h kormánytávezérelhető adapter szükséges).+ szeretném,ha megoldható,h a kocsi kijelzőjén kiírja pölö a cd v pendrivról hallgatott szám címét.tud ebben valaki segíteni?kb árat is kérnék..válaszod/válaszokat előre is köszönöm.Aki tud jó autóhifist és normális áron dolgozik írja már meg!U.I: Miskolcon az autohifi stúdiót próbáltam nem sok sikerrel:s

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Sziasztok!

2013-as J-s Astra ST selectionbe hifit szereltettem. Első hangszórók, erősítő, mélyláda. Az index, és egyéb figyelmeztető hangokat a fejegység adja a hangszórókon keresztül. Gyárilag normál, és hangos mód közül lehet választani. A "tuningot" követően sokkal hangosabbak lettek ezek a rendszerhangok, ami elég kellemetlen. Gyári szervizben azt mondták, ezen nem tudnak állítani, sem kikapcsolni. Valaki tudja, hogyan lehetne mérsékelni, esetleg kikapcsolni ezeket a bizonyos hangokat?

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni abban hogy van a Signumomban egy navi70 es fejegység amit szeretnék lecserélni vmi Alpinera de a navi 70 irányitja ügye a guminyomás elenőrzőt,a fenti kijelzőn a fogyasztást, infókat stb..

meg lehet menteni a fenti kijelzőt ha másik fejegységet kap v. meg kell válnom az infóktól is?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 5 months later...

sziasztok.

lehet volt mar irva ,de mint uj tag erdeklodom van valaki aki tud jo helyet ajanlani ahol hifivel kapcsolatban tudnanak segiteni?adott egy j astra cd300 fejegyseggel.szeretnem kicsit jobba tenni a dolgot egy navis fejegyseggel.erre kene ajanlat ill kivitelezes is.valaszokat elore is köszönöm..

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest Opel Kadét

Sziasztok!

Kérdezek:

Egy 98'-as Vectra gyári kazettás rádióját (Philips Car 400) cserélném egy CD-s autórádióra (még nincs kiszemelt áldozat). Az új rádiót is kormányról szeretném vezérelni. Hogyan valósíthatom meg? Köszönöm előre is!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok!

Astra H-ban szeretnék autórádiót cserélni. Két megoldás között gondolkodom, Az egyik variáns beépítő kerettel valamely ismert gyártó 1DIN-es rádiója vagy az Ebay-en kapható olcsóbb Dupla DIN-es All-in rádiók mely 100%-ban illeszkedik a műszerfalhoz.

http://www.ebay.com/itm/7-Car-Stereo-GPS-VAUXHALL-OPEL-ANTARA-CORSA-C-D-Astra-H-Vectra-C-Zafira-Vivaro-/271615620044?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item3f3d8d73cc

vagy

http://www.ebay.com/itm/7060GBP-Car-DVD-GPS-SatNav-Radio-fits-OPEL-VAUXHALL-HOLDEN-ANTARA-ASTRA-CORSA-/161731399139?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item25a7f14de3

Van e valakinek tapasztalata ezekkel a modellekkel? Milyen minőségűek (hang, kijelző, készülék), mennyire megbízhatóak illetve tud e futatni Igo Primo-t?

Nagyon köszönöm, üdv:

Módosítva : estn
Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok. hifi terén elég gyengén muzsikálok a kocsiban is meg tudásilag. ezért szeretnék okosabbaktól tanácsot kérni.

Adott egy F astra kombi. vettem bele egy mac audió szettet.

16 cm-es 2 utas hangszóró szett

165 mm-es mély-középsugárzó

13 mm-es magas-sugárzó

240W max. zenei teljesítmény

60W RMS teljesítmény

40 - 21.000 Hz frekvenciaátvitel

91 dB érzékenység

Impedancia: 4 Ohm

Bekötöttem és nem szolt szépen, vettem egy hangváltót is azt is bekötöttem, csak az alsó hangszoróra menő vezetéket és azt osztottam ketté a csipogóra és a mély középre.  úgysem lett sokkal szebb,kipróbáltam egy sony fejegységgel is meg amit használok  VDO cd 441 xed-el egyikkelsem szól szépen. viszont van egy b-vectra a családban teljesen gyári hangszórók hát sajnos meg sem közelítem azt a szintet, azt a kocsit a sony fejegységgel használjuk de betettem abba is a VDO-t kipróbálni az mindkettővel szépen szól.Enyém viszont elkezd torzítani.nincs olyan szép mélyem mint a vectrában, hiába veszem vissza a mélyet, akkor is torzít. meg amíg nem torzít sem szól olyan szépen.Nem tudom mi lehet a probléma? szigetelés vagy a szett szar?A válaszokat előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

 

G Astrámban gyári hangszóró van a két első ajtóban.

 

Mi az a kategória, amit ezek a gyári hangszórók képviselnek?

 

És mit ajánlanátok, ha számomra a zenehallgatás, a hangok minősége a fontos, nem a hangereje? Csak olyan érdekel, amihez nem kell az autót átalakítani, és a csomagtartóba mélyláda sem opció. Mi az az árkategória, amit ár/érték arányban a legnagyobb ugrást jelenti innen? És ehhez milyen fejegység szükséges?

 

Köszi!

 

 

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok,egy kis segítségre lenne szükségem,az autómba CD50Phone van,nem olvassa a cd-t,csak visít,és kiírja,hogy invalid CD.A lézerfejet megtisztították,de a hiba továbbra is fentál.Néha olvas,de többnyire nem.Hogyan lehetne orvosolni ezt??,vagy AUX-ot kilehet-e vezetni??Előre is köszönöm segítségeteket!!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok adott egy  opel astra G Blaupunkt rádio aksi csere miatt kéri a kódot az meg is van rendben el is fogadja a rádió illetve a kazettás magnó része műkszik de a cd tár is kér egy kódot cd tár adatai:NO :90569379 , GMCDC2W0748026 ,  8631177772 please help 

 

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Előre is elnézést ha butának tűnök a dologhoz!!! :) ...az is vagyok!

2006-os H astra tulaj vagyok és a gyári rádiót kivettem belőle mert szeretnék bele tenni egy másikat. De teljesen meg fogott a vezetékelés, a vezetékek színei! Fogalmam sincs mit hova kellene kötni! Tudom vigyem el egy hifi szervizbe.... de ha lehet szeretném magamnak megoldani. nagy öröm lenn! :)

Nagyon köszönöm ha tudtok nekem segíteni!!!!!

 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

üdv mindenkinek!

 

sajna nem pörög nagyon ez a topik, de hátha van még szakértő aki olvassa és segítene nekem némi útmutatással :)

 

1. fejegységet cserélnék már az újkasznis  vectra c -ben,(2005 utáni) lehetőleg olyat raknék bele ami direktben tud a telefonnal csatlakozni ( mirorlinkel) mondjuk, és a másik sarkalatos pont a kormányról vezérlés....

 

előre is thx 

Módosítva : szabz
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.