Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Tudja valamelyikőtök esetleg, hogy létezik-e olyan kerékagy, ami 22 fogas, de bemegy a nagy kerékcsapágyba (74mm külső átmérő, 39mm belső átmérő, 39mm szélesség)? Nekem kis csapágy volt (64*37*34), sikerült szerezzek két bontott csonkállványt, de ebbe a nagyobbik csapágy való, így az agy sem lesz jó hozzá.

Amennyire utánanéztem, abból az derült ki, hogy 4 féle csapággyal és 2 féle aggyal (22 és 29 fogú) gyárottak F-et.

Link to comment
Megosztás:

4 órája, Greg_hun írta:

Tudja valamelyikőtök esetleg, hogy létezik-e olyan kerékagy, ami 22 fogas, de bemegy a nagy kerékcsapágyba (74mm külső átmérő, 39mm belső átmérő, 39mm szélesség)? Nekem kis csapágy volt (64*37*34), sikerült szerezzek két bontott csonkállványt, de ebbe a nagyobbik csapágy való, így az agy sem lesz jó hozzá.

Amennyire utánanéztem, abból az derült ki, hogy 4 féle csapággyal és 2 féle aggyal (22 és 29 fogú) gyárottak F-et.

Kisblokkos váltóhoz és nagyblokkos gólyalábhoz dízel féltengely kell. ;)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

21 órája, Greg_hun írta:

Tudja valamelyikőtök esetleg, hogy létezik-e olyan kerékagy, ami 22 fogas, de bemegy a nagy kerékcsapágyba (74mm külső átmérő, 39mm belső átmérő, 39mm szélesség)? Nekem kis csapágy volt (64*37*34), sikerült szerezzek két bontott csonkállványt, de ebbe a nagyobbik csapágy való, így az agy sem lesz jó hozzá.

Amennyire utánanéztem, abból az derült ki, hogy 4 féle csapággyal és 2 féle aggyal (22 és 29 fogú) gyárottak F-et.

Én véletlenül olyat kaptam, amikor én is cseréltem. Létezik. Google a barátod.

Például Febi 03975

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szép estét minden kinek tudna nekem valaki tanácsot adni ? Mégpedig abban ,hogy 35 mm es ültetéshez jóe a gyári méretű gázos lengés csillapító vagy már ehhez is rövidebb kell mert tudtommal a 30 mm es ültetéshez még jó a gyári hosszúságú gázos lengés csillapító .

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, astrabandi írta:

Szép estét minden kinek tudna nekem valaki tanácsot adni ? Mégpedig abban ,hogy 35 mm es ültetéshez jóe a gyári méretű gázos lengés csillapító vagy már ehhez is rövidebb kell mert tudtommal a 30 mm es ültetéshez még jó a gyári hosszúságú gázos lengés csillapító .

Hát akkor szerintem nem. 

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, astrabandi írta:

Hát akár hol keresgetem a neten ,hogy számít e az az 5 mm nem találok infót így most dilemmázok .

 

Ugye az a probléma hogy ka közelebb van egymáshoz a teló két befogatása, akkor nagy gödörbe belehajtva teljesen összetolja-e vagy sem. Csak ugye ezt álló autón nem nagyon tudod nézegetni. A  gyári gátlón is van felütközés gátló elől, szóval elég nagy mozgással lehet számolni. Normál úton normál használat mellett valószinűleg nem lenne gond. Csak sose tudod mikor hajtasz akár rejtett kátyúba. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2017. 06. 06. at 9:43, HaPetya írta:

Én véletlenül olyat kaptam, amikor én is cseréltem. Létezik. Google a barátod.

Például Febi 03975

Ezer hálás köszönetem, ez alapján sikerült rendelni agyat és csapágyat is!

On 2017. 06. 06. at 19:57, wookie írta:

Tudtommal nem.
melyik két végére gondolsz?

Miben tér el a dízel féltengely és a nem dízel (kis/nagy blokkos)? A váltófelőli és a csuklófelőli végére gondoltam (a két ricnis vége, hogy írtam :) ), utóbbira gondolom ha 22 fogas, akkor nem megy rá a nagyhoz való csukló (29 fog) és így erre kisblokkos agy. Bár az alapján, hogy létezik 22 fogas 39mm átmérőjű agy, amivel végül is össze tudom hozni, semmin nem lepődnék meg.

Módosítva : Greg_hun
Link to comment
Megosztás:

Az agyaknak még nem néztem utána, de ugye alapvetően van egy 22 fogas agy/féltengely a kisblokkokhoz, meg van a 29-es a nagyblokkhoz, ezeknek ugye a belső(váltó felöli) fogazása is eltér egymástól. Na már most a dízelek nagyblokkos gólyalábat kaptak, viszont kisblokkos váltót, így ennek egyedi féltengelye van.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
35 perce, Greg_hun írta:

A féltengelyanya meghúzási nyomatékát tudja valamelyikőtök esetleg (ami a kerékagyba rögzíti a csukót)?

100Nm, majd lazítsuk meg és húzzuk ismét meg 20Nm-el, ekkor tegyünk merev kulcsot rá és húzzuk tovább negyed fordulattal. Ha ekkor nem tudjuk átdugni a sasszeget akkor lazítsuk vissza amíg kell, és ne túlhúzzuk. Közben a keréknek a földön kell állnia, a váltónak sebességben és valaki nyomja a fékpedált. Olyan szépen el lehet törni a gagyi crovákat ennél a mozdulatnál.:-) Most vettem én is csak a piacon egy fix L szárat.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

8 órája, zotya975 írta:

100Nm, majd lazítsuk meg és húzzuk ismét meg 20Nm-el, ekkor tegyünk merev kulcsot rá és húzzuk tovább negyed fordulattal. Ha ekkor nem tudjuk átdugni a sasszeget akkor lazítsuk vissza amíg kell, és ne túlhúzzuk. Közben a keréknek a földön kell állnia, a váltónak sebességben és valaki nyomja a fékpedált. Olyan szépen el lehet törni a gagyi crovákat ennél a mozdulatnál.:-) Most vettem én is csak a piacon egy fix L szárat.

Köszönöm!

Továbbá köszi mindenkinek aki segített, infót keresett és tippeket adott, hogyan lehet összehozni a bal első futóművet. Elkészült, új külső feltengelycsukló, belső gumiharang, zsírozás, 74mm-es kerékcsapágy és hozzá való 22 fogas agy, új szimmering a váltóba, rozsdátlanított és festett F-hez való rugótányér és csonkállvány, újszerű felütközésgátló gumi + pótolva lett az alsó csillapítógumi is. 4 hét ment rá.  Következik a jobb oldal :) .

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok. Segítségeteket kérném hátsó spirálrugó témákban. Szeretném cserélni a hátsó rugokat mert nagyon elvannak gyöngülve, ül az autó segge! Nézegettem a kínálatot van ezer fajta és méretű, gyárilag milyen magas rúgó való bele és milyen márka mellett érdemes dönteni? Erősítettbe gondolkodom erről van valakinek tapasztalata? Köszönöm előre is!

Link to comment
Megosztás:

A vectra, de a sima, nem a 4x4, az tök más. 

A veci nehezebb alapból, ezért erősebb, de mivel azok is 20+ évesek, pont annyira van összeülve hogy astrához meg jó. 
Nekem a saját vectrám gyári rugói kerültek be az astra alá, azzal pont jó volt. A kombi rugó nagyon kiemeli. 

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 07. 14. at 23:35, ihbastra írta:

Sziasztok. Segítségeteket kérném hátsó spirálrugó témákban. Szeretném cserélni a hátsó rugokat mert nagyon elvannak gyöngülve, ül az autó segge! Nézegettem a kínálatot van ezer fajta és méretű, gyárilag milyen magas rúgó való bele és milyen márka mellett érdemes dönteni? Erősítettbe gondolkodom erről van valakinek tapasztalata? Köszönöm előre is!

 

On 2017. 07. 15. at 20:26, wookie írta:

A vectra, de a sima, nem a 4x4, az tök más. 

A veci nehezebb alapból, ezért erősebb, de mivel azok is 20+ évesek, pont annyira van összeülve hogy astrához meg jó. 
Nekem a saját vectrám gyári rugói kerültek be az astra alá, azzal pont jó volt. A kombi rugó nagyon kiemeli. 

Csatlakozok wookie véleményéhez.

Az enyémben A Vectra GT rugók vannak. Ha beül hátra is két ember, az istennek sem ül le... Nagyon jól tartja.

Módosítva : pszilaj
  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.