Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Ja, és ha nem valami gagyi alura rakod (pl. Alessio...), akkor a felni is

bírni fogja sokáig. Nekem Stilauto van, ami nagyon strapabíró, de

találsz még a 30000 felettiek között bőven jó minőségűt.

Szerintem érdemesebb a kicsit drágább felnit venni, mert még jobban

megéri erre költeni, mint egy év múlva görgőzésre kifizetni a különbséget.

Link to comment
Megosztás:

Aztec !!!!

Szerintem ne tegyél fel 8" széleset, az "én" méreteim 205/40 R17 és a felni is 7"-os, hátul 4cm elöl 6cm ültetve, sárga koni gátlókkal, na ezekkel a paraméterekkel is hátul ki kellett egy kicsit nyomatni a sárvédööívet, nem a perem volt a gáz,mert az már nem volt, hanem a sárvédőben van egy domborulat amibe belülről beleért ha valaki ült hátul, ebből kifolyólag a 8"-os szerintem nagyobb beavatkozást igényelne ill. ET szám sem mindegy, na azt nem tudom az enyém milyen :oops: ! képek illetve további infó Astra F gondok---> Futómű--->1 oldal :wink: , itt látsz képet is a gépről, bár sajna elég gyatra minőség.

Link to comment
Megosztás:

Gsi16V -> ezzel csak egy gáz van. A 17" felnit már csak azért is érdemes meggondolni, mert a pesti utak kiemelkedően kártékony hatással vannak rá.

Én inkább maradnék a 16"nál, de ez is épp határeset. A 15" lenne a tökéletes, bár optikailag valamivel szerényebb "élvezetet" nyújt, mint a többi.

bye

Link to comment
Megosztás:

Üdv,

hőn szeretett GSI astrámon most a következő gumik találhatók:

Hátul: 205/50 ZR 15

Elöl: 195/55 R 15

A gépkönyv 205/50 R 15-öt ír elő.

A 205/50 R 15 nagyon ritka.

Milyen egyéb gumiméretek mennek fel rá?

Link to comment
Megosztás:

Dayton gumit tudnék most venni, kedvező áron 9200Ft/db(nyári), szerintetek megvegyem?

Mi a tapasztalat erről a gumiról?

Rendes gyári felnikre rakom semmi extra nincs a gépen, és nem versenyzésre használom. (1.4 16v)

Nem a legjobb minőség, de ha normálisan használod akkor nem lesz vele semmi gond. Túlságosan melegben kicsit jobban kenődik fékezéskor :arrow: ezáltal a tapadása és a kanyarvételi sebessége nem a legjobb :arrow: de mint mondtad, hem harcoskodsz az utakon. :arrow: vedd meg :idea:

Link to comment
Megosztás:

Üdv,

hőn szeretett GSI astrámon most a következő gumik találhatók:

Hátul: 205/50 ZR 15

Elöl: 195/55 R 15

A gépkönyv 205/50 R 15-öt ír elő.

A 205/50 R 15 nagyon ritka.

Milyen egyéb gumiméretek mennek fel rá?

a legolcsóbb az a 195/50R15

Link to comment
Megosztás:

Nem a legjobb minőség, de ha normálisan használod akkor nem lesz vele semmi gond. Túlságosan melegben kicsit jobban kenődik fékezéskor :arrow: ezáltal a tapadása és a kanyarvételi sebessége nem a legjobb :arrow: de mint mondtad, hem harcoskodsz az utakon. :arrow: vedd meg :idea:

Semmmi különös problematic nem jelentkezett a használata közben.

Igaz nyári gumik kapcsán nincs más márkával tapasztalatom.

Normális minőség, elfogadható áron.

Link to comment
Megosztás:

Kösz Kess, nekem is eddig a legtöbb helyen ezt ajánlották.

Más nem megy rá? Számít, hogy most 195/55 van rajta, ha az új 195/50 lesz? r15

Annyit számít, hogy alacsonyabb lesz a fala a guminak :arrow: csökken fordulókör :arrow: többet fog mutatni a km/h a ténylegesnél. :arrow: legalább nem kapnak el gyorshajtásért :idea:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Féltengelyt kellene cserélnem, dew kicsit húzós , hogy csak egybe lehet kapni külön a belső- klüső csuklót visyzont nem. Tudtok valahol egy helyet ahol meg lehetne venni külön is ezeket? Után gyártottban is van ilyen? Az Astra 4 éves, lehet,hogy kicsit fiatal még az után gyártott cuccokhoz?

Link to comment
Megosztás:

Lehet külön is kapni a csuklót. Bontókban is nézheted, de láttam

több alkatrészkereskedésnél is külön. Bontottban 8E HUF körül alakul,

újban 20E HUF ha jól emléxem.

opel16V

A holnapi "megbeszélésünk" akkor ugye rendben van?

Nemtudom elküldtem e már az új számom:

+36703803289

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hello emberek

Lassan felujjitasra szorul majd az elso fekrendszer az automon.(kicsit elkoptak a dolgok) Az lenne a kerdesem,hogy ki tud jo aron szerezni gsi-hez(92-es) elso fektarcsakat es fekbeteteket? Minden megoldas erdekel ! (szla ,garancia nem kell!)

udv.

PetiGSI

mail : gsi@index.hu

mobil : 06-20-325-2933

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.