Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Hobbiautó, Veteránautó kedvezményesbiztosítás


Recommended Posts

  • Hozzászólások 79
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

egy story fyi

Kitöltöttem a reglapot, beszkenneltem,

beszkenneltem az okmányaimat is (forgalmi, szemig, jogsi),

küldtem egy emilt három másfél megás képpel (amik a reglap plusz az okmányaim két oldala volt) és egy leirással valamint linkekkel melyek az autó képeire mutattak.

Óra alatt jött a válasz hogy elfogadják, mondjam fel az előző biztimet, erről az igazolást küldjem el szkennelve, valamint rózsaszín csekken adjam fel címükre a 27600 (éves bizti díja) + 1000 (egyszeri regisztrációs díj) + 1000 (éves, Trabiklub társklub dij) pénzet. 30 rugó. Nem 69 mint eddig!

Még egy észrevétel: szerintem lassan nem jó helyen van a topik, ugyanis ez innentől nem kérdések + válaszok a MOTE-ról, hanem egy (számomra az első és egyetlen amit igénybe tudok venni, de már így is soxorosan megérte) szolgáltatása a MOTE-nak!

MB003-C%2070mm%20Happy%20Face.jpg

Link to comment
Megosztás:

egy story fyi

Még egy észrevétel: szerintem lassan nem jó helyen van a topik, ugyanis ez innentől nem kérdések + válaszok a MOTE-ról, hanem egy (számomra az első és egyetlen amit igénybe tudok venni, de már így is soxorosan megérte) szolgáltatása a MOTE-nak!

Ok készítek egy ilyen topikot és oda át fog kerülni.

Link to comment
Megosztás:

  • 11 months later...

Újra itt a biztosításkötés lehetősége.A Rekordunkra meg szeretném kötni a youngtimer biztit, de beleolvasgattam a csatolandó kérelmekbe, és a köv kérdések merültek fel bennem:

A Rekordnak nejem a tulajdonosa, ráadásul a leánykori neve szerepel a forgalmiban, apósom pedig az üzembentartó. Biztosítás elvileg akkor köthető, ha a tulajdonos Mote/Mvok tag. De ebben az esetben én vagyok a tag, nem pedig a tulajdonos. Akkor most nejemnek is be kellene lépnie vmelyik klubba? VAgy elég lenne, ha én lennék az üzembentartó?

Lehet ezen kérdéseket inkább a bogarasoknak, vagy trabisoknak kellene szegeznem, de hátha itt is tud vki válaszolni.

Link to comment
Megosztás:

hali. szeretném ha Mona is hobbiautó biztosítással rendelkezne. Itt Szegeden beszéltem az Allianz biztosítóval, simán vállalják csak valami igazolás kell nekik a klubbtól. nem vagyok jártas ezügyben, most a trabant klubbal is fel kell vennem a kapcsolatot? :( vagy hol kezdjem az intézkedést?

Link to comment
Megosztás:

hali. szeretném ha Mona is hobbiautó biztosítással rendelkezne. Itt Szegeden beszéltem az Allianz biztosítóval, simán vállalják csak valami igazolás kell nekik a klubbtól. nem vagyok jártas ezügyben, most a trabant klubbal is fel kell vennem a kapcsolatot? :( vagy hol kezdjem az intézkedést?

sztem ha nem sürgős a dolog akkor intézd postán ! meglepő hogy az allianznál tudtak róla...nekem csak annyit láttak a rendszerben hogy flottaautó :P

Link to comment
Megosztás:

hali. szeretném ha Mona is hobbiautó biztosítással rendelkezne. Itt Szegeden beszéltem az Allianz biztosítóval, simán vállalják csak valami igazolás kell nekik a klubbtól. nem vagyok jártas ezügyben, most a trabant klubbal is fel kell vennem a kapcsolatot? :( vagy hol kezdjem az intézkedést?

www.opelclub.hu az oldal jobb részén válaszd ki a biztosítót és kat. Szedd össze a papírokat.

Hungaria esetén:

Fordulj vagy a Trabisokhoz vagy a Bogarasokhoz. Weblapjukon minden infot megtalálsz. Postán is lehet intézni.

Én pedig kiállítok egy igazolást !Csak szólj kinél intézed, oda faxolom. Időben szólj! De munkaidőben ha lehet.

Ambrus Zsolt

Tel:260-1032

Mielött hívtok, böngészétek át a weboldalakat. Alap tájékoztatás ott meg van. Úgy ne hívjatok, hogy biztosítás akarok kötni, hogy kell.

Mert arra azt mondom www.opelclub.hu :P

Link to comment
Megosztás:

Én megnézetem mindent tüzetesen, azért merültek fel bennem a fenti kérdések. Ha muszáj bejegyeztetem magam üzembentartónak, de akkor nem biztos, hogy a friss bejegyzés miatt nem kötnek bele. A kitöltendő dokumentumokat már letöltöttem. Vagy ezen kérdéseim is a Trabisok/Bogarasoknak tegyem fel?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Itt megprobáltam rendesen összefoglalni a témát:

Biztosítás

Olvassátok át, ha valami nem ok szóljatok. 06-1-260-1032 9h-17h

A lényeg két helyen is lehet.

Autó kategóriák!

Ami még fontos NEM MI bíráljuk el kérelmet. Ezt partnereink teszik. Mi igazolást állítunk ki, hogy nálunk vagytok tagok.

Tehát! Ha csak, ezért lépett be valaki (és választotta az 5.000 Ft kártyát) és végül nem kapott kedvezményesbiztosítást, az ne az egyesületre haragudjon.

Tagságidíjat nem áll módunkba vissza téríteni! Érdemes először a partnerünknél érdeklődni, hogy at megy az autó, vagy sem.

Megértést köszönjük.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

UNIQA - Enzsöl Laszló esetén változások:

Kedvezményes biztosítással biztosított járművek alap feltétele 2008-tól

Akiknek nem ismerjük az autóját, azokét meg kell néznünk. Ez nem veterán szemle, vagy hasonló, mindössze arról van szó, hogy az autó üzemképes, nem romhalmaz, amit esetleg biztosítási csaláshoz akarnak használni.Szemléhez, előre jelentkezzen be telefonon!

Strohm Autó és Motorjavító Kft.

1186 Budapest, Zádor u. 6.

Tel./Fax:06-1-293-9030

Nyitvatartás: H-P 8h-16h

MOTE kontakt: Dedeó Gyula

Az ügymenet felelőse is változott a Muzeális-, Veterán-, Nosztalgia, Hobby gépjármű-biztosítás kapcsolatban:

Dedeó „Blitz” Gyula – dedeo@veteranopel.hu

Link to comment
Megosztás:

Akkor ez csak az Uniqa-s biztosításra vonatkozik? Én az Allianznál akarom megkötni, de egyenlőre az okmányirodával szenvedek, mert üzembetartónak lejárt a jogsija. Az orvosi megvan, de időpont csak dec. 5-re kapnék, az pedig kicsit későn van.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.