Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

kényelmi kérdések


szt

Recommended Posts

Sziasztok!

Gondolom többen szereltek már be utólag Astra G-be könyöktámaszt. Én boltban érdeklődtem ott 10-12 lenne egy kimondottan ehhez passzoló kartámasz. Ez gondolom a hátsó hamutartó előtti kis üregre megy rá igaz? Amit a srác mutatott nekem a boltban az más típusra volt de azon volt 4 csavar, szóval akkor furkálnom is kell, nem fog az látszani? Vagy van valakinek olyan képe hogy miként kel lfelszerelni egy ilyet?

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Hát én még nem próbáltam meg berakni ilyet szerkentyűt, de ha egy igazán jó, de olcsó megoldásra gondolsz, akkor ....

veszel egy kis párnát, ezt félbehajtva fogod oda berakni... na már most, ez így még kevés, mert ugye nincs kifejezett tartása,

kell hozzá egy megfelelő méretű hungarocell (vagy valami hasonló "keménységű" anyag), erre jön egy adag szivacs mondjuk, és

így visszavarázsolod az egészet a párnába. Ha jol méretezted a hungarocell, akkor érzékien szorulnia kell a két ülés közé.

Forma és egéb dolgoknak csak a megvalósitás tud határt szabni.

Előny ha van a közelben egy kötögető-varrogató nagymama, tudom ajánlani. :)

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Hát én még nem próbáltam meg berakni ilyet szerkentyűt, de ha egy igazán jó, de olcsó megoldásra gondolsz, akkor ....

veszel egy kis párnát, ezt félbehajtva fogod oda berakni... na már most, ez így még kevés, mert ugye nincs kifejezett tartása,

kell hozzá egy megfelelő méretű hungarocell (vagy valami hasonló "keménységű" anyag), erre jön egy adag szivacs mondjuk, és

így visszavarázsolod az egészet a párnába. Ha jol méretezted a hungarocell, akkor érzékien szorulnia kell a két ülés közé.

Forma és egéb dolgoknak csak a megvalósitás tud határt szabni.

Előny ha van a közelben egy kötögető-varrogató nagymama, tudom ajánlani. :D

:D :) :D

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Hát én még nem próbáltam meg berakni ilyet szerkentyűt, de ha egy igazán jó, de olcsó megoldásra gondolsz, akkor ....

veszel egy kis párnát, ezt félbehajtva fogod oda berakni... na már most, ez így még kevés, mert ugye nincs kifejezett tartása,

kell hozzá egy megfelelő méretű hungarocell (vagy valami hasonló "keménységű" anyag), erre jön egy adag szivacs mondjuk, és

így visszavarázsolod az egészet a párnába. Ha jol méretezted a hungarocell, akkor érzékien szorulnia kell a két ülés közé.

Forma és egéb dolgoknak csak a megvalósitás tud határt szabni.

Előny ha van a közelben egy kötögető-varrogató nagymama, tudom ajánlani. :D

:D

hát ez gyönyörü hozzászólás... :D :)

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Hát én még nem próbáltam meg berakni ilyet szerkentyűt, de ha egy igazán jó, de olcsó megoldásra gondolsz, akkor ....

veszel egy kis párnát, ezt félbehajtva fogod oda berakni... na már most, ez így még kevés, mert ugye nincs kifejezett tartása,

kell hozzá egy megfelelő méretű hungarocell (vagy valami hasonló "keménységű" anyag), erre jön egy adag szivacs mondjuk, és

így visszavarázsolod az egészet a párnába. Ha jol méretezted a hungarocell, akkor érzékien szorulnia kell a két ülés közé.

Forma és egéb dolgoknak csak a megvalósitás tud határt szabni.

Előny ha van a közelben egy kötögető-varrogató nagymama, tudom ajánlani. :)

Hű! Ezt le kellene védetni, és gyártani jó nagy haszonnal :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Gondolom többen szereltek már be utólag Astra G-be könyöktámaszt. Én boltban érdeklődtem ott 10-12 lenne egy kimondottan ehhez passzoló kartámasz. Ez gondolom a hátsó hamutartó előtti kis üregre megy rá igaz? Amit a srác mutatott nekem a boltban az más típusra volt de azon volt 4 csavar, szóval akkor furkálnom is kell, nem fog az látszani? Vagy van valakinek olyan képe hogy miként kel lfelszerelni egy ilyet?

Szia!

Nekem asszem ilyen van a kocsiban.

A kis üregre kell rátenni, felülről 2 csavar,és a hamutartó felől 2 csavar.

Ha be van építve, persze,h nem látszik, de ha kiveszed benne marad a 2 lyuk.

De erre csak annyit tudok mondani, ha már betetted, miért vennéd ki??!!

amúgy írtó kényelmes, s belefér egy csomó szemét (tel,töltő, kulcsok, gps vevő, rádió előlap )

mondjuk én 5ért vettem használtan.

van valakinek igazi gyári? mert arról megnéznék egy fényképet legalább

Link to comment
Megosztás:

Hogy a manóba vehetném rá a seb.váltó előtti hamutartó fedelét, hogy maradjon zárva? :D

Már próbáltam szép szóval, enyhe erőszakkal. Gyufából vágott ékkel beszorítottam ideig-óráig, de randa is volt meg igénytelen is. Azt már nem is mondom, hogy milyen idegesítő az állandóan kieső ék. Azt viszont nem szeretném, ha a benne tárolt, parkolásokra szánt apróért felnyitná az autót valami "kincsvadász"!

Link to comment
Megosztás:

Hogy a manóba vehetném rá a seb.váltó előtti hamutartó fedelét, hogy maradjon zárva? :D

Már próbáltam szép szóval, enyhe erőszakkal. Gyufából vágott ékkel beszorítottam ideig-óráig, de randa is volt meg igénytelen is. Azt már nem is mondom, hogy milyen idegesítő az állandóan kieső ék. Azt viszont nem szeretném, ha a benne tárolt, parkolásokra szánt apróért felnyitná az autót valami "kincsvadász"!

Szia!

Én a cserét javaslom!

nyáron kivettem a középkonzolt, egyéb más okokból, és szétesett a kezemben.

Másfél óra alatt tudtam összerakni. Az oldalán van egy kis mechanika azt kell beletrükközni.

Link to comment
Megosztás:

Hogy a manóba vehetném rá a seb.váltó előtti hamutartó fedelét, hogy maradjon zárva? :D

Már próbáltam szép szóval, enyhe erőszakkal. Gyufából vágott ékkel beszorítottam ideig-óráig, de randa is volt meg igénytelen is. Azt már nem is mondom, hogy milyen idegesítő az állandóan kieső ék. Azt viszont nem szeretném, ha a benne tárolt, parkolásokra szánt apróért felnyitná az autót valami "kincsvadász"!

általában el szokott törni a pöcök, ami bent tartja...

csere...

Link to comment
Megosztás:

Hátha tudja valaki!

Az F és a G astra, valamint a Zafira térelválasztóháló mérete megegyezik? :D

Üdv szerintem nem mivel más a gyáriszám is és 2-3 mm kisseb a g astra mint a zafira de ha van idöd és kedved kis barkácsolás alakitható attolfügg milyened van és mibe akarod.

Link to comment
Megosztás:

Hátha tudja valaki!

Az F és a G astra, valamint a Zafira térelválasztóháló mérete megegyezik? :D

Üdv szerintem nem mivel más a gyáriszám is és 2-3 mm kisseb a g astra mint a zafira de ha van idöd és kedved kis barkácsolás alakitható attolfügg milyened van és mibe akarod.

Link to comment
Megosztás:

Üdv szerintem nem mivel más a gyáriszám is és 2-3 mm kisseb a g astra mint a zafira de ha van idöd és kedved kis barkácsolás alakitható attolfügg milyened van és mibe akarod.

Kösz!

Nincs még semmiféle, de ha már veszek, akkor nem akarok barkácsolni. G- be kéne.

A Zafira és a G kb. egy árban van, az F feleannyi.

Link to comment
Megosztás:

Kösz!

Nincs még semmiféle, de ha már veszek, akkor nem akarok barkácsolni. G- be kéne.

A Zafira és a G kb. egy árban van, az F feleannyi.

Üdv ha f tudod probáld bele én g astra caraván ból vettem zafiba mindenki azt mondta "jó bele"

Aztán othonn kiderült nem kb 2-3 mm eltérés a kárpitba valórögzitésnél aztán kb 1 óra barkácskövetkezett.

Szerintem mindenképp probáld bele mielött megveszed lehet szerencséd lesz és f jó a g be

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.