Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Téma törlések/lezárások


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 159
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

diplo54 új témát hozott létre az eladó alkatrészek topikban manta Bhez címszóval. Ezt töröltem, és áttettem a manta alkatrészekhez, hiszen erre már megvolt ez a téma.

Fiuk, és lányok!

egy úr az asztra g témába csinált egy asztra 1.4 gls topikot. dee a tartalma az asztra F hez szól.

Átkéne helyezni.....

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Tessék kimoderálni a Keresek/Autóbontókból az uhuhu Ákimáki 178Kb-os Corsa pudvaláda képit!

Tudomásom szerint 100K alatti képet illik fórumba belinkelni (meg max 640x480-ast).

Legyen rend a szentségit! :twisted:

javitottam!!

640*480 ra!

igy jó főnök???

:smt038 :smt006

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

szintén törlésre került a Boygo által nyitott CorsaC1.2 topik a Találkozók-Rendezvények -> Helyi topikból, mert:

- már van ilyen topik

- (nagyon) nem jó helyen lett nyitva

Boygo!

Irtam neked PÜ-t (PrivátÜzenet) a fórum használatáról 1-2 kérést kérlek olvasd el és fogadd meg.

köszönöm

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

"Omega B" > "DTI motor levegőmennyiségmérő ára??"

Az új témát és a hozzászólást uvy hozta létre.

Az eredeti hozzászólás és téma törölve.

Hozzászólásának szövege áthelyezve: a "Keresek...">"Légtömegmérő/levegőmennyiségmérő"

ui: nem volt véletlen, hogy elsőként válaszoltam neki, majd áthelyezésre került a témakör

Link to comment
Megosztás:

"Astra G" > "Belső-levegő keringetés"

Az új témát és a hozzászólást Dipa hozta létre.

Az eredeti hozzászólás és téma törölve.

Hozzászólásának szövege áthelyezve: "Astra G" > "Belső keringetés megbuherálása"

Felesleges egy új témát indítani, ha már létezik olyan, amelyben be lehet pötyögni a kérdést, aki olvassa a témákat és tudja a megoldást így is megleli. Qpack-nak köszönhetően már érkezett is válasz Dipa-nak, a"Középkonzol kivétele"-ben

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.