Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Köszönöm a válaszokat!

Mikor itthon tolattam be akkor ingadozott az alapjárat és mikor üresben van a váltó.

Sziasztok!

Meg lett az új, utángyártott spirál, be is szereltem, de mielőtt beszereltem, kicsit megzsíroztam az egész spirált hosszában.

Beszereltem, működi kis meg minden, de 40 fölött kerepel kicsit a spirál, mondták hogy kell erre számítani, mindez azét, mert a gyári spirál "tokja" (külső rész) belülről szilikonos, gumis anyaggal van bevonva, úgy vettem észre hogy a váltó felőli végén nincs bevonat, vagy már kikopott. Az utángyártotton acél az acélon csúszik, így van zaja.

Valaki próbált már ezen csillapítani? Arra gondoltam, hogy mi lenne ha a Km óra felőli végét, ha elfér a tokban bevonnám zsugorcsővel? Ötletek, tippek, ki hallott valamit erről? Vagy a kerepelékopás után egyszer elmúlik majd?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Meg lett az új, utángyártott spirál, be is szereltem, de mielőtt beszereltem, kicsit megzsíroztam az egész spirált hosszában.

Beszereltem, működi kis meg minden, de 40 fölött kerepel kicsit a spirál, mondták hogy kell erre számítani, mindez azét, mert a gyári spirál "tokja" (külső rész) belülről szilikonos, gumis anyaggal van bevonva, úgy vettem észre hogy a váltó felőli végén nincs bevonat, vagy már kikopott. Az utángyártotton acél az acélon csúszik, így van zaja.

Valaki próbált már ezen csillapítani? Arra gondoltam, hogy mi lenne ha a Km óra felőli végét, ha elfér a tokban bevonnám zsugorcsővel? Ötletek, tippek, ki hallott valamit erről? Vagy a kerepelékopás után egyszer elmúlik majd?

Hát van akinek sikerült csillapítani megszüntetni a problémát, nekem nem, kidobtam belőle az utángyári spirált, és vettem bele egy bontottat.

Link to comment
Megosztás:

A csillapítást hogyan érte el?

Csurgatott bele olajjjal kevert zsírt. Tiszta zsír nem jó, mert ha pont olyan a spirál száljainak a csavarodása akkor feltekerheti mind az órához. Nekem is jobb lett, aztán megint ugrállt, aztán már vagy 5X kivettem és meguntam, a bontóban meg talán ezer forint sem volt a gyári.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma hazafelé lehasalt a KM órám. Kiderítettem, hogy a spirál tört el a váltónál tőben.

Honlap még melóba és vissza 2X 10Km lesz a cseréig, fog ez valami galibát okozni? A Check engine világított, mert nincs sebességjel, de a motor nem-e fog leállni vagy hasonlók?

Nekem leállt állandóan, vagyis addig a három napig amíg nem vettem bele. Nagy öröm volt, mindjárt elment a szervó is. Utángyárit vettem, kerepel is mint a fene, de nem nyúlok hozzá mégegyszer. :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem leállt állandóan, vagyis addig a három napig amíg nem vettem bele. Nagy öröm volt, mindjárt elment a szervó is. Utángyárit vettem, kerepel is mint a fene, de nem nyúlok hozzá mégegyszer. :)

Nekem az volt a fura, hogy mikor már kidobta a Check Engine lámpát (Kb. 2Km) utána álló helyben üresben az alapjárat lement vagy 500RPM-ig majd hullámzott, tolatásnál le is fulladt, mert gáz nélkül szoktam betolatni az udvarra :omg:

Link to comment
Megosztás:

sziaszok. segitséget kérnék. c14nz motorkod, alapjaraton neha kimarad egy ket ütem van hogy le is áll, menetközben berángat beledurrg a kipufogoba dobja a chech lampat es megy tovabb. valakinek otlet? koszi

Ha van hibalámpa akkor van hibakód is, meg kell kérdezni tőle mi a baja..villogtasd ki.

Link to comment
Megosztás:

nagyon megkoszonném ha segitenel ebben hogy hogy is kell. :)

A biztosítéktábla bal oldalában van egy csati ( 2 fajta lehet) , ott kell két lábat öszekötni és csak gyujtást adni.

http://p.coldline.hu/2013/03/08/937011-20130308-TXU9q3.jpg A motorhiba lámpa villogásait figyelni. 1 villanás szünet 2 villanás az 12...minden kódot 3X ismétel, és 3X12-val kezdi és fejezi be a kiolvasást. Hibakódok:http://elektrotanya.com/PREVIEWS/45612216/autohack/opel_astra_f_hibakodok.pdf_1.png

Link to comment
Megosztás:

Hali.Szerintetek érdemes ecetes deszt. vízzel kimosni a hűtőrendszert egy párszor,mert nekem is rozsdás a fagyállóm??

Persze, trisóval is szokták mosogatni...bár elméletileg nem szabadna rozsdásnak lennie, úgy tudom nem nagyon van vas alkatrész csak maga a blokk.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is van egy feleslegesen, mert már gyári távos van benne. :P

Tegyél rá táááácsaféket.

Az van rajta. Kipufogó dobról van szóóó.

A KP zár vezérlőnek mi a száma?

Az enyém 90457682, meg van még egy szám rajta 5425. Na ez nem azonos azzal ami most tönkre mehetett, mert ez a szám nem egyforma.

Link to comment
Megosztás:

Az van rajta. Kipufogó dobról van szóóó.

A KP zár vezérlőnek mi a száma?

Az enyém 90457682, meg van még egy szám rajta 5425. Na ez nem azonos azzal ami most tönkre mehetett, mert ez a szám nem egyforma.

A négyjegyű szám az mindegy. :) A GM szám meg passzol. Szólhatnál, ha tudsz fullos köteget. Nekem most saját gyártású van benne. Elég lenne a nagy csatitól, mert addig minden benne van, csak a folytatás nincs (csati másik fele).

Ha már motor topik: másfél hét állás után elég sokat kellett indítózni, mire beröffent a verda. Jó sokáig emelt alapjárat, haverom meg röhögött. :D

Ha ilyen jó idő lesz, akkor meg szétkapom a központit és meglesem, lehet-e tágítani nekem is a szívócsonk beáramló részén. Csak hétfőn születésnapi partyra vagyok hivatalos. Este megismerkedtem egy csajjal... :D

Link to comment
Megosztás:

Olvasgattam az EGR szelep tisztításárol, de a pontos leírás a GYIK-ben található módon sem oke számomra. C16nz-ben a szelepfedel mögött van egy "UFO csészealj" ami alatt van 2 csavar. Azt milyen szerszammal lehet leszedni, mert nem férek oda sehogy?

Másik. Direktszuro van az autóban, de szeretnem vissza a gyárit. Az a baj, hogy magátol kitorott a haz, es nem tudom milyen csavarok kellenek az U alakú vájatba. Mit kene beszerezni?

Link to comment
Megosztás:

Olvasgattam az EGR szelep tisztításárol, de a pontos leírás a GYIK-ben található módon sem oke számomra. C16nz-ben a szelepfedel mögött van egy "UFO csészealj" ami alatt van 2 csavar. Azt milyen szerszammal lehet leszedni, mert nem férek oda sehogy?

Másik. Direktszuro van az autóban, de szeretnem vissza a gyárit. Az a baj, hogy magátol kitorott a haz, es nem tudom milyen csavarok kellenek az U alakú vájatba. Mit kene beszerezni?

Szeritnem az a vákumos EGR- mintha úgy rémlene azt nem nagyon szokták takarítani.....

Ugye két csavar áll ki a müagyag házból egy gumi rezgéscsillapítóval megtoldva és van rögzítve a bódéhoz. A műanyagból tört ki a csavar? Mert akkor szerintem bontózni kéne egyet inkább.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.