Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Elég zavaros így, mert kapkodva írhattad. Most akkor a főtengely szimeringnél folyt az olaj, majd váltót és szimeringet is cseréltél, de az olajfolyás megmaradt?

Bocs. telefonról írom elég nehézkes. tudod ez az a motor amibe a fokolt tengelyek mentek és az oktoberben lett késsz. akkor minden új volt, nem is értettem hogy folyhat a főtengely szimering, be tudtam egy hibának.... egy pár hete szétt borítottam idegesített az olaj folyás meg másik váltot akartam és a lendkereket is le könyítettem. de lényegében hiába cseréltem ki a szimeringet ugyan úgy folyik.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Már 2008-óta van astrám de csak most regisztráltam. Szóval teljesen új vagyok. Addig volt kasztnizás és motorfelújítás is.

Sziasztok. Nagyon hülye jelenséggel van dolgom. remélem találkozott már valaki hasonlóval és lesz valami okos megolsás.

adott egy 2.0 -16v ecotec motor. fel lett ujítva. csapágy dugyattyú stb. nem is ez a lényeg. tökéletes állapotú bloköntvény és főtengelyt vettem, új gyűrűvel mértem gyűrű hézagot, hordoságot ellenőriztem főtengelyt a csapágyaknál mikro méterrel megmértem, meg állta a helyét az eladó által állított kb 90e kmes futás teljesítmény amit szervizkönyvel is alátámasztott. a lényeg késszen lett oktoberben a motor mindenből csak jominőséget használtam új főtengely hajtókar csavarok csak Elring vagy Reinz tömítések pasztából Locktite folyt a főtengely váltóoldali szimeringje vagy ott valami. nyilván lendkerék csavarok beragasztva.

használtam is a kocsit kb 20-25e km-t tettem bele. Most váltot cseréltem és akkor szimeringet is. össze raktam ugyan úgy dől az olaj.

új lendekerék csavarok tettem fel, beragasztva sőt a csavarok fejét meg is pasztáztam hogy véletlenülse folyhasson.

első gondolatom az volt hogy üt a főtengely, de az már széttverte volna a csapágyat. mivel ez "tuningra" épített motor így volt egy tartos tesztem még Decemberben Balaton-Bp 190km átlag sebesség. kb nem forgott 4e alatt a motor. ha olyan mértékben ütne a főtengely hogy a szimering azt nem tudja felvenni vagy egyből tönkre teszi akkor ezen az úton tuti meghal a motor. illetve a lendkerek most lett lekönyítve és ezzel együtt centrirozva így azsem üt.

Esetleg valami ötlet?találkozott valaki ilyennel vagy hasonlóval?

A sorstárstól az kérdezném, hogy a 5. főcsapágyfedelet ragasztottátok? Mert ha nem, akkor ott a bibi. Ha ütne a fötengely, akkor az a 2. km után már biztosan széttört volna. Illetve a főtengely és lendítőkerék együtt lett kiegyensúlyozva könnyítés után, ugye? Csak együtt összeszerelve (csavarok lehúzva) lehet megfurkálni, ha kell.

Módosítva : HaPetya
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni,hogy a vectra 2.0 benzines motort bele tudom rakni egy az egybe az 1.4 '95-ös F astrámba?

A vectrara motorra gondolok.Köszönöm a segítséget.

Igen, csak kell mellette cserélni még egy-két dolgot..váltót, futóművet, féket például. Műszakin persze nem fog hivatalosan átmenni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok
Sajnos olajcsere vége felé haladva kiderült, hogy az olajteknőben a menet kampec. Amikor meg akartuk húzni a csavart, kihozta az összes menetet a teknő leeresztőnyílásából, pedig nem téptük meg, meg se lehetett húzni. Fúrtunk bele nagyobb menetet, és tettünk bele nagyobb csavart, jó sok tömítő pasztával, de sajnos ereszt.
Nézelődtem neten, hogy veszek utángyártott olajteknőt, de nem tudom milyne kell. X16XEL -hez való legyen annyi elég? mert valahol mintha olyat láttam volna, hogy számít hogy van-e klíma az autóban.
Ha van más megoldásotok, kérlek azt is jelezzétek.

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Sajnos olajcsere vége felé haladva kiderült, hogy az olajteknőben a menet kampec. Amikor meg akartuk húzni a csavart, kihozta az összes menetet a teknő leeresztőnyílásából, pedig nem téptük meg, meg se lehetett húzni. Fúrtunk bele nagyobb menetet, és tettünk bele nagyobb csavart, jó sok tömítő pasztával, de sajnos ereszt.

Nézelődtem neten, hogy veszek utángyártott olajteknőt, de nem tudom milyne kell. X16XEL -hez való legyen annyi elég? mert valahol mintha olyat láttam volna, hogy számít hogy van-e klíma az autóban.

Ha van más megoldásotok, kérlek azt is jelezzétek.

Köszi

http://tomnerszerszam.hu/spl/785349/MENETJAVITO-V-COIL

Link to comment
Megosztás:

az újat hol lehet kapni 7-9 ért ? Bocsi a lustaságért, de én a tehteséges Google használatommal 20 ért találtam a legolcsóbbat az X16XEL-hez

Nos hát valszeg előbb járt a szám mint a kezem..nem kerestem rá a pontos típusra, simán csak F olajteknőt néztem 7-9 ért... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ha ezt beleteszem az általunk fúrt M18as menetbe, akkor tömíteni fog szépen?

Ez csak az első szétszerlésig jó igaz? Utána újra tudok ilyet használni ha beválik?

A menetjavító betét valószínűleg acélból van, ezért nem lesz több gondod vele.

Nekem a hengerfejben van acélból menetjavító.

Link to comment
Megosztás:

Dáwid szorakozott ilyennel... :D

bár én is a bontottra szavaznék, nemtom van-e annyi menet, hogy rendessen megáljon bene ez az "izé", én is használtam ilyet, de ott "tömörebb" volt az alap (bár lehet nektek nem is lemez a dekli)

és nem kell sajnálni pár fityinget az uj réz alátétre, oszt akkor nem kell megtépni

Link to comment
Megosztás:

Dáwid szorakozott ilyennel... :D

bár én is a bontottra szavaznék, nemtom van-e annyi menet, hogy rendessen megáljon bene ez az "izé", én is használtam ilyet, de ott "tömörebb" volt az alap (bár lehet nektek nem is lemez a dekli)

és nem kell sajnálni pár fityinget az uj réz alátétre, oszt akkor nem kell megtépni

Az a baj hogy amikor az ember meghúzza mindíg csak utánna jön rá, hogy na az utolsó rátépés már nem kellett volna. :D Ugye ferdén volt betekerve az egyik gyertyám. Úgy gondoltam nem is veszem ki amíg nincs baj vele, de aztán a szelepszár szimering cserénél csak ki kellett tekernem mert ott nyúltam be ellentartani a szelepet. Fostam rendesen betekeréskor , nem volt határozott pont a végén ahol megszorult volna, de nem fúj ki szerencsére.

Link to comment
Megosztás:

- x16xel bontás b veki f astra sok van.

- jó a z16xe teknő is, ugyanaz.

- Miért M18ra fúrtátok fel? Miért nem M16ra? Jól értem, hogy nem sikerült merőlegesen fúrni?

- Menetjavító betét jó lesz, de ott is alapfeltétel, hogy merőlegesen legyen. De ha már M18ra fúrtátok fel akkor nem lesz elég "hús", mert a betétnek nagyobb furatot kell előfúrni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!
Még mindig az olajnyomással nyüglődök. :goofy: Valaki hallott/látott olyat, hogy ahogy melegedik be a motor úgy szabályoz egyre hamarabb az nyomásszabályozó? Ezt onnan állapítottam meg (lehet hibásan, ezért kérdezlek titeket), hogy hidegen 4.5bar körül van, kb 80fokon 4bar körül üzemin pedig 3.5bar körül. Onnan sejtem, hogy a szabályozó lesz az, hogy (ugye megy felfele a mutató) és mikor elérné a "csúcsot" akkor egy picit visszaesik. Persze szétszedem megnézni megint, még ma ha tudom, de ha ez szivatott végig akkor mérges leszek -magamra főleg-. :omg:A fura morgás-kopogás meg...rezonáló műanyag volt <_<

Link to comment
Megosztás:

Az olaj viszkozitása változik.

Sziasztok!
Még mindig az olajnyomással nyüglődök. :goofy: Valaki hallott/látott olyat, hogy ahogy melegedik be a motor úgy szabályoz egyre hamarabb az nyomásszabályozó? Ezt onnan állapítottam meg (lehet hibásan, ezért kérdezlek titeket), hogy hidegen 4.5bar körül van, kb 80fokon 4bar körül üzemin pedig 3.5bar körül. Onnan sejtem, hogy a szabályozó lesz az, hogy (ugye megy felfele a mutató) és mikor elérné a "csúcsot" akkor egy picit visszaesik. Persze szétszedem megnézni megint, még ma ha tudom, de ha ez szivatott végig akkor mérges leszek -magamra főleg-. :omg:A fura morgás-kopogás meg...rezonáló műanyag volt <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Még mindig az olajnyomással nyüglődök. :goofy: Valaki hallott/látott olyat, hogy ahogy melegedik be a motor úgy szabályoz egyre hamarabb az nyomásszabályozó? Ezt onnan állapítottam meg (lehet hibásan, ezért kérdezlek titeket), hogy hidegen 4.5bar körül van, kb 80fokon 4bar körül üzemin pedig 3.5bar körül. Onnan sejtem, hogy a szabályozó lesz az, hogy (ugye megy felfele a mutató) és mikor elérné a "csúcsot" akkor egy picit visszaesik. Persze szétszedem megnézni megint, még ma ha tudom, de ha ez szivatott végig akkor mérges leszek -magamra főleg-. :omg:A fura morgás-kopogás meg...rezonáló műanyag volt <_<

3.5 bar az nem elégséges olajnyomás? :icon14: :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

3.5 bar az nem elégséges olajnyomás? :icon14: :rolleyes:

Elégséges lenne :D csak rosszul írtam... a 3.5 az 2.5 a 4.5 pedig 3.5. Elnézést. Teljesen melegen, tehát 10km megtétele után max 2bar. Megeresztek egy olajcserét, hátha, mert most van benne hidrotőkére lötyi. Motormosóról mi a véleményetek? Ahogy neten néztem van akinek bejött, van akinek nem. Persze úgy csinálnám, hogy bele a mostani olajba, 10-15 percet jár alapjáraton, utána leereszt, új olaj bele (valami óccó, de nem Tacskós azért), megint leenged, és bele az új jó olaj, új szűrővel.

Link to comment
Megosztás:

Elégséges lenne :D csak rosszul írtam... a 3.5 az 2.5 a 4.5 pedig 3.5. Elnézést. Teljesen melegen, tehát 10km megtétele után max 2bar. Megeresztek egy olajcserét, hátha, mert most van benne hidrotőkére lötyi. Motormosóról mi a véleményetek? Ahogy neten néztem van akinek bejött, van akinek nem. Persze úgy csinálnám, hogy bele a mostani olajba, 10-15 percet jár alapjáraton, utána leereszt, új olaj bele (valami óccó, de nem Tacskós azért), megint leenged, és bele az új jó olaj, új szűrővel.

Hát úgy van ahogy írták...van akinek segítettet van akinek nem. Ha nagyon bele akarod magad ásni, akkor végig kell nézni azokat a helyeket ahol az olajnyomás elmehet. Olajnyomás szabályzó szelep, főtengely csapágy, olajpumpa..stb. Én úgy vagyok vele, hogy nem mértem, de amikor kivettem a főtengelyt nem láttam rajta különösebb kopást, ez az olajrendszer legmagasabb pontja, tehát szerintem jó, és igazából ennyi.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Már 2008-óta van astrám de csak most regisztráltam. Szóval teljesen új vagyok. Addig volt kasztnizás és motorfelújítás is.

A sorstárstól az kérdezném, hogy a 5. főcsapágyfedelet ragasztottátok? Mert ha nem, akkor ott a bibi. Ha ütne a fötengely, akkor az a 2. km után már biztosan széttört volna. Illetve a főtengely és lendítőkerék együtt lett kiegyensúlyozva könnyítés után, ugye? Csak együtt összeszerelve (csavarok lehúzva) lehet megfurkálni, ha kell.

Bocsánat a késői válaszért csak nem volt időm felnézni. szóval. utolsó csapágyfedél bepasztázva ahogy kell. közben meg oldodott a dolog vagy elcsesztem, vagy szarvolt a szimering. kicseréltem és most jó. minimális folyás van az 5csapágy fedél aljánál. Be indítiottam váltó nélkül járattam 10percet volt pici emelt fordulat már amennyire azt váltó nélkül lehet, lendkerék le száraz minden az előbb írt helyen egy pici csepp meg jelent. na bumm emiatt nem szedem szétt :D ezzel együtt tudok élni.

Lendkerékre vissza térve, nem a főtengellyel lett kicentrírozva. a kuplungszerkezettel együtt lett centrírozva.

Link to comment
Megosztás:

Értem. Tavaly mikor megvettem akkor nem cseréltettem rajta vezérlést. Most mivel nagyon olcsón 10e kicserélték + a Gates szett és a Dolz vizpumpa 15e-ből megvolt , éltem a lehetőséggel. :)

Az a Dolz vízpumpa lehet nem volt a legjobb választás...

Amúgy AMD forever! :D (Fx8350-nel alázok :D )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.