Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Elégséges lenne :D csak rosszul írtam... a 3.5 az 2.5 a 4.5 pedig 3.5. Elnézést. Teljesen melegen, tehát 10km megtétele után max 2bar. Megeresztek egy olajcserét, hátha, mert most van benne hidrotőkére lötyi. Motormosóról mi a véleményetek? Ahogy neten néztem van akinek bejött, van akinek nem. Persze úgy csinálnám, hogy bele a mostani olajba, 10-15 percet jár alapjáraton, utána leereszt, új olaj bele (valami óccó, de nem Tacskós azért), megint leenged, és bele az új jó olaj, új szűrővel.

Szerintem kevés. A túlnyomás szelep biztos, hogy nem 2 bar-on nyit vagy lehet, hogy egyáltalán nem is zár.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szerintem kevés. A túlnyomás szelep biztos, hogy nem 2 bar-on nyit vagy lehet, hogy egyáltalán nem is zár.

Nekem X16XEl-nél ha teljesen hideg a motor (15-20fokon lett nézve) beindítás után alapjáraton 4Bar az olajnyomás.

Majd teljesen üzem melegen az olajnyomás alapjáraton 1,5 Bar-ra lecsökken. A leg kisebb gázadásra is 4 Bar fölé megy ,majd nyit a túlnyomás szelep és 4Bar-nál nem elsz nagyobb az olajnyomás nekem, gondolom neki is hasonló érték kéne hogy legyen. Mindez 10W40-es olajjal (Mobil1).

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!
Korábban beszéltünk a kipufogóról. Nekem tűzkarikás dolog volt a motornál, ma építettem be egy flexicsövet, a flexicső 150mm-es lett betéve, lehetett volna 100mm-es is akkor könnyebb dolgom lett volna, de ez meg többet enged mozogni.

A katalizátor feltartóztam, a súlyt nem a flexicső tartja, így sikerül megoldani, nem kis fejtörést adott nekem, de megoldottam.
Mikor beindítottam a motort, belülről morgósabb lett, miért? Eddig a kifújó tűzkarika miatt magasabb, csörgésszerű hangja volt, most pedig izmosabb, morgós hangja van. Esetleg a zaj az újonnan létesített tartónál jön be a bódéba? A gumi nem csillapítaná a hangot? Ötleteket, tapasztalatokat várok!
Képek:
Eredeti állapot:
https://lh3.googleusercontent.com/-rn5jZMgcst8/VY1hAIA9ZvI/AAAAAAAAJ24/qQjTFyvGlig/s912/DSCF5731.JPG

Egyedi tartó:
https://lh3.googleusercontent.com/-34f60IsGnrw/VY1hB-XkpII/AAAAAAAAJ28/ydUarrVdgLc/s912/DSCF5749.JPG

Tartó fölcsavarozva:
https://lh3.googleusercontent.com/-imTy7lzDwA4/VY1g7fWFlSI/AAAAAAAAJ2s/2PcW7N4e8C0/s912/DSCF5753.JPG

Flexicsővel szerelt, festett kipufogórész:
https://lh3.googleusercontent.com/-Pq5HVmhRNug/VY1hbfmHuYI/AAAAAAAAJ3g/XfeH8syXvxI/s912/DSCF5762.JPG

Beszerelve:
https://lh3.googleusercontent.com/-gbfRy3zs5E8/VY1he6nATZI/AAAAAAAAJ3k/XXL2wAzDCnM/s912/DSCF5767.JPG

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Korábban beszéltünk a kipufogóról. Nekem tűzkarikás dolog volt a motornál, ma építettem be egy flexicsövet, a flexicső 150mm-es lett betéve, lehetett volna 100mm-es is akkor könnyebb dolgom lett volna, de ez meg többet enged mozogni.

A katalizátor feltartóztam, a súlyt nem a flexicső tartja, így sikerül megoldani, nem kis fejtörést adott nekem, de megoldottam.

Mikor beindítottam a motort, belülről morgósabb lett, miért? Eddig a kifújó tűzkarika miatt magasabb, csörgésszerű hangja volt, most pedig izmosabb, morgós hangja van. Esetleg a zaj az újonnan létesített tartónál jön be a bódéba? A gumi nem csillapítaná a hangot? Ötleteket, tapasztalatokat várok!

Képek:

Eredeti állapot:

https://lh3.googleusercontent.com/-rn5jZMgcst8/VY1hAIA9ZvI/AAAAAAAAJ24/qQjTFyvGlig/s912/DSCF5731.JPG

Egyedi tartó:

https://lh3.googleusercontent.com/-34f60IsGnrw/VY1hB-XkpII/AAAAAAAAJ28/ydUarrVdgLc/s912/DSCF5749.JPG

Tartó fölcsavarozva:

https://lh3.googleusercontent.com/-imTy7lzDwA4/VY1g7fWFlSI/AAAAAAAAJ2s/2PcW7N4e8C0/s912/DSCF5753.JPG

Flexicsővel szerelt, festett kipufogórész:

https://lh3.googleusercontent.com/-Pq5HVmhRNug/VY1hbfmHuYI/AAAAAAAAJ3g/XfeH8syXvxI/s912/DSCF5762.JPG

Beszerelve:

https://lh3.googleusercontent.com/-gbfRy3zs5E8/VY1he6nATZI/AAAAAAAAJ3k/XXL2wAzDCnM/s912/DSCF5767.JPG

hülye kérdés:

1, miért cseréltél flexire?

2, a cső nem ér hozza az új tartóhoz

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Korábban beszéltünk a kipufogóról. Nekem tűzkarikás dolog volt a motornál, ma építettem be egy flexicsövet, a flexicső 150mm-es lett betéve, lehetett volna 100mm-es is akkor könnyebb dolgom lett volna, de ez meg többet enged mozogni.

A katalizátor feltartóztam, a súlyt nem a flexicső tartja, így sikerül megoldani, nem kis fejtörést adott nekem, de megoldottam.

Mikor beindítottam a motort, belülről morgósabb lett, miért? Eddig a kifújó tűzkarika miatt magasabb, csörgésszerű hangja volt, most pedig izmosabb, morgós hangja van. Esetleg a zaj az újonnan létesített tartónál jön be a bódéba? A gumi nem csillapítaná a hangot? Ötleteket, tapasztalatokat várok!

Képek:

Eredeti állapot:

https://lh3.googleusercontent.com/-rn5jZMgcst8/VY1hAIA9ZvI/AAAAAAAAJ24/qQjTFyvGlig/s912/DSCF5731.JPG

Egyedi tartó:

https://lh3.googleusercontent.com/-34f60IsGnrw/VY1hB-XkpII/AAAAAAAAJ28/ydUarrVdgLc/s912/DSCF5749.JPG

Tartó fölcsavarozva:

https://lh3.googleusercontent.com/-imTy7lzDwA4/VY1g7fWFlSI/AAAAAAAAJ2s/2PcW7N4e8C0/s912/DSCF5753.JPG

Flexicsővel szerelt, festett kipufogórész:

https://lh3.googleusercontent.com/-Pq5HVmhRNug/VY1hbfmHuYI/AAAAAAAAJ3g/XfeH8syXvxI/s912/DSCF5762.JPG

Beszerelve:

https://lh3.googleusercontent.com/-gbfRy3zs5E8/VY1he6nATZI/AAAAAAAAJ3k/XXL2wAzDCnM/s912/DSCF5767.JPG

Simán lehet attól a hang hogy új helyen is van függesztve a cső, és pölö a bölcső másként hozza be a hangot mint eddíg csak a kardánalagút-taposó. De amúgy jól néz ki. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Simán lehet attól a hang hogy új helyen is van függesztve a cső, és pölö a bölcső másként hozza be a hangot mint eddíg csak a kardánalagút-taposó. De amúgy jól néz ki. :icon1:

Köszi! Csak az első benyomás volt fura, így másnap nem annyira feltűnő.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Még mindig az 1.7 Tdi . Ma ezt vettem észre a motortérben. Meg tudná mondani valaki, mi ez alkatrész, és mi a hiba amit okoz a törés az öntvényen?

http://www.kephost.com/images/2015/06/26/IMG_20150626_190409.jpg

A törés annyit jelent, hogy le volt szedve. :D 10-ből 9 eltörik a csavar lazítása közben. Valamiért úgy rágyógyul a csavarfej az öntvényre, hovy lazításnál elöbb indul meg füllel együtt mint nélküle. Ha nyílik meg a rendszer akkor semmi vész, ha falsot szív, akkor muszáj lesz begyógyítani valahogy.
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

A tegnap cseréltek olajat (1.4 16V, x14xe), és otthon vettem észre, hogy túltültötték az olajat. Az olajszint ellenőrző pálcán kb 1-2 cm-el magasabb az olajszint a max jelzésnél.

Addig ér az olaj amíg tart a pálca végén a műanyag.

Milyen problémát okozhat ez?

Azelőtt halkan megszólaltak a hidrotokek, és a csere után valami még hangosabban kopog.

Tiszta ideg lettem ettől. Úgy érzem átvertek...

Mi a véleményetek erről?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

A tegnap cseréltek olajat (1.4 16V, x14xe), és otthon vettem észre, hogy túltültötték az olajat. Az olajszint ellenőrző pálcán kb 1-2 cm-el magasabb az olajszint a max jelzésnél.

Addig ér az olaj amíg tart a pálca végén a műanyag.

Milyen problémát okozhat ez?

Azelőtt halkan megszólaltak a hidrotokek, és a csere után valami még hangosabban kopog.

Tiszta ideg lettem ettől. Úgy érzem átvertek...

Mi a véleményetek erről?

A túltöltött olajat szívd le, pl egy vékony csővel a nívópálca helyén.

A hidrotőkék, vagy vsak egy ha már csattog, akkor halálát lelte.

Nekem is így volt, majd kiszedtem mind a 16-ot darabokra szedtem, kipucoltam, majd a bűnöst is megtaláltam, cseréltem.

Link to comment
Megosztás:

Üdv.Lenne egy eget verő gondom.1 hete elkezdett viccelni velem a gépezet.Alapjáraton erősen dadog,leáll,2500-3000-res fordulatnál,már ez nem vehető észre.Amiket eddig átnéztem/kicseréltem:gyertyák,gyertyakábel,osztófedél,gyújtás/kompletten/,gyújtótrafó,injektor szelep,komplett injektor,hengerfej.A hengerfejet muszályból,mert kilőtt a 4-es gyertyám,mint raketta,és vitte a menetet is.A hiba előtte is,meg utána is fennáll. Hibakódot nem dob,cserébe a hibajelenség állandó.A cserecuccok másik tökéletes üzemelésű c16nz-ből lettek átrakva.Sajnos semmi sem javított a helyzeten,a probléma továbbra is fennáll.Mit nézzek,cseréljek ki,vagy mi lehet a probléma forrása,találkozott már valaki ilyennel?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Pár hete volt egy x14nz-c14se átalakítás. Egy két apróbb problémán kívül minden tuti rajta. Olyan bajom van, hogy valamiért nem jó a hűtésem. Bemelegszik üzemi hőfokra, (óra szerint csak 80-ig megy kb, és csak álló helyzetben megy fel 92 körülire, és akkor kapcsol ha a ventillátor!) és ha leszedem a kiegyenlítőtartályon lévő kupakot, akkor elkezd kijönni belőle a víz mint ha hengerfejes lenne. Minden fel van benne újítja, masik vízpumpa van benne, masik termosztát (mind újak), hűtő nincs eldugulva. Most ott járunk hogy kiszedtük belőle a termosztátot is hátha az a baja (esetleg gyári hibás), de a jelenség megmaradt! Ötletem nincs hogy mi lehet a probléma. Valakinek van valami ötlete hogy miért csinálhatja ezt? A válaszokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Üdv.Lenne egy eget verő gondom.1 hete elkezdett viccelni velem a gépezet.Alapjáraton erősen dadog,leáll,2500-3000-res fordulatnál,már ez nem vehető észre.Amiket eddig átnéztem/kicseréltem:gyertyák,gyertyakábel,osztófedél,gyújtás/kompletten/,gyújtótrafó,injektor szelep,komplett injektor,hengerfej.A hengerfejet muszályból,mert kilőtt a 4-es gyertyám,mint raketta,és vitte a menetet is.A hiba előtte is,meg utána is fennáll. Hibakódot nem dob,cserébe a hibajelenség állandó.A cserecuccok másik tökéletes üzemelésű c16nz-ből lettek átrakva.Sajnos semmi sem javított a helyzeten,a probléma továbbra is fennáll.Mit nézzek,cseréljek ki,vagy mi lehet a probléma forrása,találkozott már valaki ilyennel?

Map szenzor csövét nézd meg nincs-e kirepedve, illetve hogy a kartegázcső és a Map-csöve nem lett-e felcserélve az injektorház hátuljában. A kartergázcső az alsó ha jól rémik.

Sziasztok! Pár hete volt egy x14nz-c14se átalakítás. Egy két apróbb problémán kívül minden tuti rajta. Olyan bajom van, hogy valamiért nem jó a hűtésem. Bemelegszik üzemi hőfokra, (óra szerint csak 80-ig megy kb, és csak álló helyzetben megy fel 92 körülire, és akkor kapcsol ha a ventillátor!) és ha leszedem a kiegyenlítőtartályon lévő kupakot, akkor elkezd kijönni belőle a víz mint ha hengerfejes lenne. Minden fel van benne újítja, masik vízpumpa van benne, masik termosztát (mind újak), hűtő nincs eldugulva. Most ott járunk hogy kiszedtük belőle a termosztátot is hátha az a baja (esetleg gyári hibás), de a jelenség megmaradt! Ötletem nincs hogy mi lehet a probléma. Valakinek van valami ötlete hogy miért csinálhatja ezt? A válaszokat előre is köszönöm!

Amikor leszeded a kiegyenlítő kupakját akor már üzemmeleg a motor?

Link to comment
Megosztás:

Map szenzor csövét nézd meg nincs-e kirepedve, illetve hogy a kartegázcső és a Map-csöve nem lett-e felcserélve az injektorház hátuljában. A kartergázcső az alsó ha jól rémik.

Amikor leszeded a kiegyenlítő kupakját akor már üzemmeleg a motor?

Megnéztem a csövét,ki is cseréltem,változás semmi,a szenzort is cseréltem,akkor sincs változás.Kartelcső az alsó,igen az jó helyen van

Link to comment
Megosztás:

Map szenzor csövét nézd meg nincs-e kirepedve, illetve hogy a kartegázcső és a Map-csöve nem lett-e felcserélve az injektorház hátuljában. A kartergázcső az alsó ha jól rémik.

Amikor leszeded a kiegyenlítő kupakját akor már üzemmeleg a motor?

Hát úgy üzemmeleg, hogy a 92 fokig nem megy föl óra szerint, hanem 80 körül marad, és annál nem megy föntebb, csak akkor ha megállok. De akkor óra szerint fölmegy kb 95-ig, és ott bekapcsol a hűtő ventillátora, és visszahűti.

Link to comment
Megosztás:

Üdv.Lenne egy eget verő gondom.1 hete elkezdett viccelni velem a gépezet.Alapjáraton erősen dadog,leáll,2500-3000-res fordulatnál,már ez nem vehető észre.Amiket eddig átnéztem/kicseréltem:gyertyák,gyertyakábel,osztófedél,gyújtás/kompletten/,gyújtótrafó,injektor szelep,komplett injektor,hengerfej.A hengerfejet muszályból,mert kilőtt a 4-es gyertyám,mint raketta,és vitte a menetet is.A hiba előtte is,meg utána is fennáll. Hibakódot nem dob,cserébe a hibajelenség állandó.A cserecuccok másik tökéletes üzemelésű c16nz-ből lettek átrakva.Sajnos semmi sem javított a helyzeten,a probléma továbbra is fennáll.Mit nézzek,cseréljek ki,vagy mi lehet a probléma forrása,találkozott már valaki ilyennel?

víz hőmérséklet jeladó??? Nekem vadi új ERA lett berakva, és 2 hét után behalt. A rázkódástól, mozgatástól eltűnik a jeladó, és utána visszajön. A gyárit raktam vissza, csak az meg a tömítésnél eresztett, így a tömítést átvarázsoltam az újról. A jelenség ugyan ez volt, mint nálad.

Link to comment
Megosztás:

Hát úgy üzemmeleg, hogy a 92 fokig nem megy föl óra szerint, hanem 80 körül marad, és annál nem megy föntebb, csak akkor ha megállok. De akkor óra szerint fölmegy kb 95-ig, és ott bekapcsol a hűtő ventillátora, és visszahűti.

Az érzékelőt átraktátok a régi hengerfejből, vagy az SE-é maradt benne? Az, hogy 92-95-nél nyit az inkább arra utal, hogy a műszer pontatlan, mert nálam 102 felé indulnak a ventik, tehát olyan 10 fok eltérés... Az tök normális, ha üzemmeleg, akkor kilövi a vizet, hiszen túlnyomásos a rendszer, hogy magasabb vízhőmérsékleten forrjon csak fel. Ha lecsavarod a benne lévő gőz miatt kinyomja. Viszont nem szabad lecsavarni, mert égési sérülést okoz. A hengerfejes motornál felfújódik a vízcső, és durrannak el a cuccok, ráadásul forralná a vizet...

Link to comment
Megosztás:

Üdv.Lenne egy eget verő gondom.1 hete elkezdett viccelni velem a gépezet.Alapjáraton erősen dadog,leáll,2500-3000-res fordulatnál,már ez nem vehető észre.Amiket eddig átnéztem/kicseréltem:gyertyák,gyertyakábel,osztófedél,gyújtás/kompletten/,gyújtótrafó,injektor szelep,komplett injektor,hengerfej.A hengerfejet muszályból,mert kilőtt a 4-es gyertyám,mint raketta,és vitte a menetet is.A hiba előtte is,meg utána is fennáll. Hibakódot nem dob,cserébe a hibajelenség állandó.A cserecuccok másik tökéletes üzemelésű c16nz-ből lettek átrakva.Sajnos semmi sem javított a helyzeten,a probléma továbbra is fennáll.Mit nézzek,cseréljek ki,vagy mi lehet a probléma forrása,találkozott már valaki ilyennel?

Most akkor hengerfej csere előtt is dadogott, ugye?

Miért szállt el a 4es gyertya?

Gyújtásmodul csere volt már? C16NZ a gyújtás oldalról nem kap visszajelzést ezért hiba lámpát sem tud ilyenre dobni.

Link to comment
Megosztás:

Hát úgy üzemmeleg, hogy a 92 fokig nem megy föl óra szerint, hanem 80 körül marad, és annál nem megy föntebb, csak akkor ha megállok. De akkor óra szerint fölmegy kb 95-ig, és ott bekapcsol a hűtő ventillátora, és visszahűti.

Ugye alapból ez egy nyomás alatti rendszer, ahol 100fokon sem forr fel a víz. Ha kinyitod, akkor a nyomás megszűnik a víz meg forr. Szóval nem tekergetjük a forró motor kiegyenlítő sapiját , az óra pedig csak tájékoztató jellegű, hogy most 92 vagy 96 azt nem lehet róla leolvasni.

Link to comment
Megosztás:

Az érzékelőt átraktátok a régi hengerfejből, vagy az SE-é maradt benne? Az, hogy 92-95-nél nyit az inkább arra utal, hogy a műszer pontatlan, mert nálam 102 felé indulnak a ventik, tehát olyan 10 fok eltérés... Az tök normális, ha üzemmeleg, akkor kilövi a vizet, hiszen túlnyomásos a rendszer, hogy magasabb vízhőmérsékleten forrjon csak fel. Ha lecsavarod a benne lévő gőz miatt kinyomja. Viszont nem szabad lecsavarni, mert égési sérülést okoz. A hengerfejes motornál felfújódik a vízcső, és durrannak el a cuccok, ráadásul forralná a vizet...

Nem nyit 92-nél, hanem akkor kapcsol be a venti. 80 foknal all egy helyben ha megyek vele folyamatosan vagy 70 foknál. Én ugy tudom, hogyha nem forr, akkor nem szabadna kijönnie a tartályból a víznek ha kinyitom, csak a nyomást engedne ki normál körülmények között.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.