Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

On 2018. 03. 28. at 23:46, Kispotter írta:

Huu de rendes vagy! Hát ha jól emlékszem 3 pin van rajta, szóval még megkell találni melyik 2 pinen kellene mérni. Ellenállás mérésre gondoltam mondjuk teljesen zárt és teljesen nyitott pillangó szelepnél. Ezt többször ismételve, hogy ugyanannyi-e. Aztán megnézni hogy teljesen zártról teljesen nyitottig mennyire változik lineárisan egyenletesen nincsenek e kiugrások. Főleg ügye az első egyharmadon ahol a legtöbbet van a gázpedál. Bár ford, de neten találtam leírást a potméterre hogyan lehet kimérni és rémlik opelhez is, hogy gyújtáson feszt is lehet mérni valahogy. Nem emlékszem, de holnap fel lapozom a nagykönyvet, lehet benne van ez is. Vagy a pdf szervízdokumentumokban.

http://mondeo.hu/wiki/index.php?title=Gázpedál_állás_érzékelő_-_TPS_szenzor

Hát végre odaértem hogy ki is mérjem a potit, a videó lényege olyan 50 másodperctől indul alapjáratról fokozatosan gázt adok egészen padlóig:

 

Link to comment
Megosztás:

1 óra, S.I.76 írta:

Sziasztok! Kellemes Húsvètot mindenkinek! Segítsègre lenne szüksègem itt is, mármint a motornál! A gondom az hogy nem indul az f astra 1.4 benzin 2001! Csütörtökön tökèletesen indult, ment. Ma meg mem akart indulni! Indítás közben vissza vissza durrog a torokba, de mivel ez a jelensèg nekem új először azt hittem eltört valami de aztán újra inditózok ès átforog nincs semmi gond, de nem indul! Majd nehezen elindul ès szèpen jár, gondoltam elviszem egy körre had lássam mit művel a drága! Láss csodát szuperül muzsikál, majd megfordulok mint egy tanuló vezető ès megfullasztom a motort! Indítok ès minden kezdődik elölről majd ismèt nagynehezen elindul ès tökèletesen megy irány haza, garázs leállít, majd indít ès ismèt csoda, indul megismètelem a műveletet vagy 5x ès mindig indul! Mi a nehèz nyavaja leli ezt masinát? Ha valaki tud segítsen! Köszönöm!

Hát az a baj hogy nagyon sokminden lehet a visszadurrogás utalhat gyujtáshibára is, rossz időben leadott szikrára, de nem mindegy hogy durrog ( tehát szabályos durranást hallasz) vagy csak visszapöffen az indítózás végén. Mert az attól is lehet hogy amikor pont a sürítési ütem végén áll le a motor, kicsit visszafordul, és a szívótorokbe engedni ki az összepréselt keveréket. 

Link to comment
Megosztás:

Üdv. Èrtem èn! Ha gyujtás hiba akkor most mièrt indul ès nem durrog nem dadog megy mint a szèl! A durrogás vagy visszapöffenès szabájtalan volt  van mikor egyet sem pöffent mig inditóztam van mikor többet is ès nem egyformán. Volt olyan is amit írtál hogy mikor már elhagytam az inditózást akkor pöffent egyet- egyet de azt jelentösen kisebb hanggal illetve rándulással. Mikor elmentem kipróbálni ès lefulladt az attól volt hogy balf@szoskodtam. De a lènyeg hogy az 50-60 inditózás után mintha mi sem törtènt volna fordit kettőt ès jár alapjáraton ès irány haza!

Link to comment
Megosztás:

49 perce, S.I.76 írta:

Üdv. Èrtem èn! Ha gyujtás hiba akkor most mièrt indul ès nem durrog nem dadog megy mint a szèl! A durrogás vagy visszapöffenès szabájtalan volt  van mikor egyet sem pöffent mig inditóztam van mikor többet is ès nem egyformán. Volt olyan is amit írtál hogy mikor már elhagytam az inditózást akkor pöffent egyet- egyet de azt jelentösen kisebb hanggal illetve rándulással. Mikor elmentem kipróbálni ès lefulladt az attól volt hogy balf@szoskodtam. De a lènyeg hogy az 50-60 inditózás után mintha mi sem törtènt volna fordit kettőt ès jár alapjáraton ès irány haza!

Hogy miért indul egyszer és miért nem azt nem tudom. Ha túl korán kapja a szikrát  amikor még szívja be az üzemanyagot akkor tud visszalőni a fojtószelepházon keresztül. Trafó-gyujtásmodul, rotor-elosztó páros, Hall-jeladó, akármelyik okozhatja a rosszkor leadott szikrát. Nézzél hibakódot hátha van, de nem valószinű. 

Link to comment
Megosztás:

23 órája, zotya975 írta:

Hát végre odaértem hogy ki is mérjem a potit, a videó lényege olyan 50 másodperctől indul alapjáratról fokozatosan gázt adok egészen padlóig:

 

Szia! Köszi szépen. Azt nem látom egészen jól , de melyik színű szálon mértél? Tűt szúrtál bele?

Link to comment
Megosztás:

21 órája, S.I.76 írta:

Üdv. Èrtem èn! Ha gyujtás hiba akkor most mièrt indul ès nem durrog nem dadog megy mint a szèl! A durrogás vagy visszapöffenès szabájtalan volt  van mikor egyet sem pöffent mig inditóztam van mikor többet is ès nem egyformán. Volt olyan is amit írtál hogy mikor már elhagytam az inditózást akkor pöffent egyet- egyet de azt jelentösen kisebb hanggal illetve rándulással. Mikor elmentem kipróbálni ès lefulladt az attól volt hogy balf@szoskodtam. De a lènyeg hogy az 50-60 inditózás után mintha mi sem törtènt volna fordit kettőt ès jár alapjáraton ès irány haza!

Kisértetiesen hasonlít arra mikor haldoklott a hall jeladóm. Mikor hideg motort indítottam olyan volt mintha visszafele dolgozna a motor alig tudtam elindítani. Aztán végleg megállt és rájöttem, hogy a hall jeladó okozza. Kivseréltem fél éve azóta hibátlan a járgány.

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Kispotter írta:

Szia! Köszi szépen. Azt nem látom egészen jól , de melyik színű szálon mértél? Tűt szúrtál bele?

A középső kék színű szálhoz, igen, tűt szúrtam a narancssárga gumi szigeteléshez, ott ahol belemegy a drót, pont az mellett ( végülis ugyanabba a lyukba ment bele a tű, tehát elméletileg nem csinált kárt) ahogy beszúrod, érzed hogy eléri a pin fém részét mert akkor roszog a tű vége. 

Link to comment
Megosztás:

3 órája, zotya975 írta:

A középső kék színű szálhoz, igen, tűt szúrtam a narancssárga gumi szigeteléshez, ott ahol belemegy a drót, pont az mellett ( végülis ugyanabba a lyukba ment bele a tű, tehát elméletileg nem csinált kárt) ahogy beszúrod, érzed hogy eléri a pin fém részét mert akkor roszog a tű vége. 

Na rendben holnap meg is nézem sztem! Addig is köszi!

Módosítva : Kispotter
Link to comment
Megosztás:

On 2018. 04. 01. at 19:04, zotya975 írta:

Hogy miért indul egyszer és miért nem azt nem tudom. Ha túl korán kapja a szikrát  amikor még szívja be az üzemanyagot akkor tud visszalőni a fojtószelepházon keresztül. Trafó-gyujtásmodul, rotor-elosztó páros, Hall-jeladó, akármelyik okozhatja a rosszkor leadott szikrát. Nézzél hibakódot hátha van, de nem valószinű. 

Köszönom a tanácsot! Èrdekelne hogy benzin szürő dugulás vagy benzinszivattyú hiba okozhat e ilyet?

Link to comment
Megosztás:

18 órája, Kispotter írta:

Kisértetiesen hasonlít arra mikor haldoklott a hall jeladóm. Mikor hideg motort indítottam olyan volt mintha visszafele dolgozna a motor alig tudtam elindítani. Aztán végleg megállt és rájöttem, hogy a hall jeladó okozza. Kivseréltem fél éve azóta hibátlan a járgány.

Neked is köszi a segítsèget! Ne nèzzetek butának de valaki mondja meg mi az a hall jeladó ès hol találom ès honnan tudom hogy rossz vagy jó! Nem règen vettem ezt az autót ès nem is gondoltam hogy ilyen problèmák fognak adódni. Ma reggel inditottam indult ès elhozott a munkahelyre, hogy haza is fog e vinni az mèg kètsèges!

Link to comment
Megosztás:

21 perce, S.I.76 írta:

Köszönom a tanácsot! Èrdekelne hogy benzin szürő dugulás vagy benzinszivattyú hiba okozhat e ilyet?

Szerintem nem, a benzinszűrő ha eldugul, az nem javul meg magától, a pumpánál előfordul hogy nem indul, akkor viszont nem ló vissza, mert ugye nincs mit visszalőnie. 

13 perce, S.I.76 írta:

Neked is köszi a segítsèget! Ne nèzzetek butának de valaki mondja meg mi az a hall jeladó ès hol találom ès honnan tudom hogy rossz vagy jó! Nem règen vettem ezt az autót ès nem is gondoltam hogy ilyen problèmák fognak adódni. Ma reggel inditottam indult ès elhozott a munkahelyre, hogy haza is fog e vinni az mèg kètsèges!

Fentebb raktam fel egy videót azon látszik a barna elosztófedél, az alatt van a Hall-jeladó. Kimérni tudtommal nem lehet, vagy legalábbis én úgy tudom. 

Link to comment
Megosztás:

43 perce, zotya975 írta:

Szerintem nem, a benzinszűrő ha eldugul, az nem javul meg magától, a pumpánál előfordul hogy nem indul, akkor viszont nem ló vissza, mert ugye nincs mit visszalőnie. 

Fentebb raktam fel egy videót azon látszik a barna elosztófedél, az alatt van a Hall-jeladó. Kimérni tudtommal nem lehet, vagy legalábbis én úgy tudom. 

Az a valami ami be van dugva a gyujtáselosztóba alulról?

Link to comment
Megosztás:

6 órája, zotya975 írta:

Igen, rugós-biztosítású csatija van, lehúzod, ha van kontaktspréd fújhatsz bele, és akár az össze csatlakozóba ami találsz a motortérbe, ártani nem árt. 

Ez a hall jeladós dolog érdekes. Nekem is mikor még a fekete lucass gyújtáselosztóm volt ha csesztettem azt a stekkert ott leállt a kocsi. Én is kontaktspréztem, de tökéletes sosem lett. De mivel amúgy nem álogatott le az elején csak ha piszkáltam úgyvoltam vele nem érdekel ha megy meg arra is gondoltam lehet a kábel tört el. Aztán amikor nagynehezen rájöttem, hogy a hall jeladó döglődik a kocsimba azért indul hidegen nehezen és néha meg is állt bontóba csak bosch volt elosztóval együtt így cseréltem boschra. (Mellesleg nagyságrendekkel olcsóbb hozzá a zsír új hall jeladó és egyszerűbb cserélni is)Na és azóta akárhogyan csesztetem azt a stekkert sosem áll meg a kocsi. Tegnap olvasom facebookon egy cromaxban dolgozó srác írja, hogy a haldokló hall jeladót úgy lehet felismerni, hogy a stekkerét csesztetve megáll az autó! :D Hát mondom ez érdekes, de ígymár mindent értek.

Módosítva : Kispotter
Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Kispotter írta:

Ez a hall jeladós dolog érdekes. Nekem is mikor még a fekete lucass gyújtáselosztóm volt ha csesztettem azt a stekkert ott leállt a kocsi. Én is kontaktspréztem, de tökéletes sosem lett. De mivel amúgy nem álogatott le az elején csak ha piszkáltam úgyvoltam vele nem érdekel ha megy meg arra is gondoltam lehet a kábel tört el. Aztán amikor nagynehezen rájöttem, hogy a hall jeladó döglődik a kocsimba azért indul hidegen nehezen és néha meg is állt bontóba csak bosch volt elosztóval együtt így cseréltem boschra. (Mellesleg nagyságrendekkel olcsóbb hozzá a zsír új hall jeladó és egyszerűbb cserélni is)Na és azóta akárhogyan csesztetem azt a stekkert sosem áll meg a kocsi. Tegnap olvasom facebookon egy cromaxban dolgozó srác írja, hogy a haldokló hall jeladót úgy lehet felismerni, hogy a stekkerét csesztetve megáll az autó! :D Hát mondom ez érdekes, de ígymár mindent értek.

Azt meg nem cseréltem az enyémben, minden mást igen.:hehe:

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Kispotter írta:

Ez a hall jeladós dolog érdekes. Nekem is mikor még a fekete lucass gyújtáselosztóm volt ha csesztettem azt a stekkert ott leállt a kocsi. Én is kontaktspréztem, de tökéletes sosem lett. De mivel amúgy nem álogatott le az elején csak ha piszkáltam úgyvoltam vele nem érdekel ha megy meg arra is gondoltam lehet a kábel tört el. Aztán amikor nagynehezen rájöttem, hogy a hall jeladó döglődik a kocsimba azért indul hidegen nehezen és néha meg is állt bontóba csak bosch volt elosztóval együtt így cseréltem boschra. (Mellesleg nagyságrendekkel olcsóbb hozzá a zsír új hall jeladó és egyszerűbb cserélni is)Na és azóta akárhogyan csesztetem azt a stekkert sosem áll meg a kocsi. Tegnap olvasom facebookon egy cromaxban dolgozó srác írja, hogy a haldokló hall jeladót úgy lehet felismerni, hogy a stekkerét csesztetve megáll az autó! :D Hát mondom ez érdekes, de ígymár mindent értek.

Magyarúúl!!!!! A stekker az a csatlakozó!? Az èn autóm mèg mem állt meg menet közben. De ha jól èrtem akkor járó motornál a hal jeladó csatlakozóját csesztessem ès meg fog állni a mototor ha ő a hibás! Ha nem áll meg akkor a hiba máshol keresendő?

Link to comment
Megosztás:

1 perc, S.I.76 írta:

Magyarúúl!!!!! A stekker az a csatlakozó!? Az èn autóm mèg mem állt meg menet közben. De ha jól èrtem akkor járó motornál a hal jeladó csatlakozóját csesztessem ès meg fog állni a mototor ha ő a hibás! Ha nem áll meg akkor a hiba máshol keresendő?

Igen a stekker az a csatlakozó, óvatosan mozgasd meg.  Ott figyel az alu elosztóházon:

2806100-20180403-QIIiWH.jpg

Link to comment
Megosztás:

18 órája, Kispotter írta:

Ez a hall jeladós dolog érdekes. Nekem is mikor még a fekete lucass gyújtáselosztóm volt ha csesztettem azt a stekkert ott leállt a kocsi. Én is kontaktspréztem, de tökéletes sosem lett. De mivel amúgy nem álogatott le az elején csak ha piszkáltam úgyvoltam vele nem érdekel ha megy meg arra is gondoltam lehet a kábel tört el. Aztán amikor nagynehezen rájöttem, hogy a hall jeladó döglődik a kocsimba azért indul hidegen nehezen és néha meg is állt bontóba csak bosch volt elosztóval együtt így cseréltem boschra. (Mellesleg nagyságrendekkel olcsóbb hozzá a zsír új hall jeladó és egyszerűbb cserélni is)Na és azóta akárhogyan csesztetem azt a stekkert sosem áll meg a kocsi. Tegnap olvasom facebookon egy cromaxban dolgozó srác írja, hogy a haldokló hall jeladót úgy lehet felismerni, hogy a stekkerét csesztetve megáll az autó! :D Hát mondom ez érdekes, de ígymár mindent értek.

Üdv, nekem is lucas van, okozhat szerinted a haldokló hall jeladó gyújtáskimaradást? Az elődöm leszedte a stekkert és direktbe bekötötte az elosztót ez sem egészséges, strobival nézve a gyertyakábeleket van hogy nem villan fel, szíjtárcsán nézve is "ugrál"  a gyújtás, a motoron is hallani hogy kihagy. 

Link to comment
Megosztás:

2 órája, 11sid28 írta:

Üdv, nekem is lucas van, okozhat szerinted a haldokló hall jeladó gyújtáskimaradást? Az elődöm leszedte a stekkert és direktbe bekötötte az elosztót ez sem egészséges, strobival nézve a gyertyakábeleket van hogy nem villan fel, szíjtárcsán nézve is "ugrál"  a gyújtás, a motoron is hallani hogy kihagy. 

Szerintem simán. Ha megrángatod, mozgatod a kábelt nem változik? Egyébként strobival nézve nekem ois ugrál a jel de csak akkor ha nem diag módban van nézve. Diag módban 2000 fordulatig egy helyben van. Indítási nehézségek és furcsaságok nincsenek indításkor hidegen? Nekem olyan volt mintha visszafele akarna elindulni vagy nem is tudom.. de az tuti nem időben volt szikra.. Gyertyakábelek jók? Nem repedtek nem régiek? Este érdemes spriccelni valami régi ablaktisztító spricnijével vízzel és nézni nem-e húz át. Hirtelen ennyi jutott eszembe..

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a hozzászólásokat! Kedd reggel óta indul ès megy! Nem akarom elkiabálni mert mèg a munkahelyen vagyok, mèg haza kell jutnom! Az normális ha letekerem az motorról az olajbeöntő sapkát ilyen sárgás fehères massza van rajta ès a beönrő körmyèke is ilyen!

Link to comment
Megosztás:

39 perce, S.I.76 írta:

Köszönöm a hozzászólásokat! Kedd reggel óta indul ès megy! Nem akarom elkiabálni mert mèg a munkahelyen vagyok, mèg haza kell jutnom! Az normális ha letekerem az motorról az olajbeöntő sapkát ilyen sárgás fehères massza van rajta ès a beönrő körmyèke is ilyen!

Az olajbetöltőnél a kávéhab hidegben sok rövidtávnál normális jelenség, de ha hosszabb távot mész a kocsival, és nincs hideg ( nyár pölö) akkor a hengerfejesség egyik tünete is lehet . Olaj keveredik vízzel ilyenkor. Továbbá olajfüggő is hogy egyáltalán előjön ez a kávéhabos jelenség télen vagy sem. 

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 04. 01. at 16:24, zotya975 írta:

Hát végre odaértem hogy ki is mérjem a potit, a videó lényege olyan 50 másodperctől indul alapjáratról fokozatosan gázt adok egészen padlóig:

 

Na ma megmértem én is. Tök ugyanez van nálam is csak 1 tized voltal többet mutatott alapgázon is meg teljesen. De gondolom rz semmit nemjelent lehet neked merültebb volt az aksid pl. Szóval akkor ez is kizárva más minden új benne már nincs más. Illetve 1 dolog lambda szonda amire szokott is lámpát dobni néha szegény keverékre. Még az lehet. De azt csak úgx nem cserélek drága :D Nem zavaró csak egy autób.zi észreveszi! :D

Link to comment
Megosztás:

3 perce, Kispotter írta:

Na ma megmértem én is. Tök ugyanez van nálam is csak 1 tized voltal többet mutatott alapgázon is meg teljesen. De gondolom rz semmit nemjelent lehet neked merültebb volt az aksid pl. Szóval akkor ez is kizárva más minden új benne már nincs más. Illetve 1 dolog lambda szonda amire szokott is lámpát dobni néha szegény keverékre. Még az lehet. De azt csak úgx nem cserélek drága :D Nem zavaró csak egy autób.zi észreveszi! :D

De ha kidobja hogy szegény a keverék, az nem azt jelenti hogy rossz a lambdaszonda, hanem azt, hogy szegény a keverék.... :confused:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.