Jump to content

Recommended Posts

csicsó    211

5 ajtósra vettem tetőszárnyat gyári GM.Ma felpróbáltam, pontosan illeszkedik is,ám az ajtó felnyitásakor a szárny meghajlítja az antennát.Úgy néz ki vennem kell másik talpat.Van külön opc-re kompatibilis talp?Más megoldás esetleg?:blush:

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Kombitomi    54
On 2017. 09. 13. at 19:55, csicsó írta:

5 ajtósra vettem tetőszárnyat gyári GM.Ma felpróbáltam, pontosan illeszkedik is,ám az ajtó felnyitásakor a szárny meghajlítja az antennát.Úgy néz ki vennem kell másik talpat.Van külön opc-re kompatibilis talp?Más megoldás esetleg?:blush:

Szia!

A csomagban volt egy felszerelési útmutató, annak a végén szerepel, ha jól emlékszem milyen talpat cikkszámmal ellátva vagy antenna pálca szögmódosítót kell beszerezni hozzá.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
csicsó    211
7 órája, Kombitomi írta:

Szia!

A csomagban volt egy felszerelési útmutató, annak a végén szerepel, ha jól emlékszem milyen talpat cikkszámmal ellátva vagy antenna pálca szögmódosítót kell beszerezni hozzá.

Először nem tudtam mire vélni a talpakat a végén,aztán felpróbáltam a spoilert és megértettem...nekem ráadásul GPS-es kell 200 euro körüli az ára:(

Az antennapálca szögmódosítónak nincs cikkszáma,ilyet hol lehet fel lelni?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Astra555    234
21 órája, csicsó írta:

Szerintem keresel egy esztergályost, aztán röhögve csinál egy közdarabot pár sörért.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
csicsó    211
2 órája, Astra555 írta:

Szerintem keresel egy esztergályost, aztán röhögve csinál egy közdarabot pár sörért.

jó ötlet köszi

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Kombitomi    54
On 2017. 09. 17. at 19:25, csicsó írta:

Először nem tudtam mire vélni a talpakat a végén,aztán felpróbáltam a spoilert és megértettem...nekem ráadásul GPS-es kell 200 euro körüli az ára:(

Anno G Astra Caravanhoz adtak ilyen szögmódosítót ha vettél hozzá Irmscher szárnyat. Nem láttam még külön eladót, esetleg német oldalakon lehetne keresgélni. Az antenna szárad menete milyen vastag?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
csicsó    211
On 2017. 09. 19. at 13:34, Kombitomi írta:

Anno G Astra Caravanhoz adtak ilyen szögmódosítót ha vettél hozzá Irmscher szárnyat. Nem láttam még külön eladót, esetleg német oldalakon lehetne keresgélni. Az antenna szárad menete milyen vastag?

M6x1

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés