Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Optikai Tuning


Dini

Recommended Posts

On 2017. 09. 13. at 19:55, csicsó írta:

5 ajtósra vettem tetőszárnyat gyári GM.Ma felpróbáltam, pontosan illeszkedik is,ám az ajtó felnyitásakor a szárny meghajlítja az antennát.Úgy néz ki vennem kell másik talpat.Van külön opc-re kompatibilis talp?Más megoldás esetleg?:blush:

Szia!

A csomagban volt egy felszerelési útmutató, annak a végén szerepel, ha jól emlékszem milyen talpat cikkszámmal ellátva vagy antenna pálca szögmódosítót kell beszerezni hozzá.

Link to comment
Megosztás:

7 órája, Kombitomi írta:

Szia!

A csomagban volt egy felszerelési útmutató, annak a végén szerepel, ha jól emlékszem milyen talpat cikkszámmal ellátva vagy antenna pálca szögmódosítót kell beszerezni hozzá.

Először nem tudtam mire vélni a talpakat a végén,aztán felpróbáltam a spoilert és megértettem...nekem ráadásul GPS-es kell 200 euro körüli az ára:(

Az antennapálca szögmódosítónak nincs cikkszáma,ilyet hol lehet fel lelni?

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 09. 17. at 19:25, csicsó írta:

Először nem tudtam mire vélni a talpakat a végén,aztán felpróbáltam a spoilert és megértettem...nekem ráadásul GPS-es kell 200 euro körüli az ára:(

Az antennapálca szögmódosítónak nincs cikkszáma,ilyet hol lehet fel lelni?

Anno G Astra Caravanhoz adtak ilyen szögmódosítót ha vettél hozzá Irmscher szárnyat. Nem láttam még külön eladót, esetleg német oldalakon lehetne keresgélni. Az antenna szárad menete milyen vastag?

Link to comment
Megosztás:

5 perce, csaba66 írta:

A csavaros vege ferden all a menetes reszhez kepest, ez lathato is, a kepeket kicsit jobban megnezve. Szerintem ez a resze rendben van, ha a tobbi parametere nem zavar :)

igen jobban megnézve van benne egy kis"ferdeség".Amúgy kb.30 fokot kellene elörébb dönteni a pálcát,hogy ne érje el a spoiler.

Mit értesz többi paraméter alatt?

Link to comment
Megosztás:

  • 7 months later...
On 2018. 05. 11. at 9:58, Pityeeesz írta:

Sziasztok!

Segítsetek kérlek, hogy az oldalüvegek alatti gumicsíkra ha ezüst színű fémcsíkot (szakmai nyelven nem tudom mi a neve) szeretnék feltenni, akkor ilyet hol lehet beszerezni és mi a neve?

Köszönöm előre is!

Üveggel együtt van, csak úgy tudsz feltenni olyat, ha ki van vágva a régi és a bontott krómost beragasztod. (Szerintem itt most el is vetetted az ötletet), de ha mégsem akkor bontottan lehet kapni.

 

Link to comment
Megosztás:

On ‎2018‎.‎05‎.‎12‎. at 15:36, Davee írta:

Üveggel együtt van, csak úgy tudsz feltenni olyat, ha ki van vágva a régi és a bontott krómost beragasztod. (Szerintem itt most el is vetetted az ötletet), de ha mégsem akkor bontottan lehet kapni.

 

Köszönöm szépen a választ, igen, el is vetettem az ötletet. Nem fogok semmit sem kivágni, azt hittem egyszerűbb cserélni dehát tévedni emberi dolog. Mégegyszer köszi a hozzászólásod!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
On 2018. 05. 11. at 9:58, Pityeeesz írta:

Sziasztok!

Segítsetek kérlek, hogy az oldalüvegek alatti gumicsíkra ha ezüst színű fémcsíkot (szakmai nyelven nem tudom mi a neve) szeretnék feltenni, akkor ilyet hol lehet beszerezni és mi a neve?

Köszönöm előre is!

lehet rátenni öntapados krómcsÍkot is szépen méretre vágva,nekem ilyen volt rajta asszem 5mm széles,de mérd le.Pontosan felrakva jól mutat.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
32 perce, Pityeeesz írta:

Azt szeretném kérdezni a tőletek, hogy valakinek az autóján antenna helyett ez a "cápauszony kinézetű" megoldás van-e fent?

Hogy működik a rádió ezzel a megoldással, zajos-e vagy ugyanolyan szuper mint antennával?

Tobbnyire kiszedett antenna mellett is siman megy a radio, ugyhogy a valasz azon mulik, melyik adot es hol akarod fogni. A ketfele antenna nyeresegeben valoszinuleg nincs elteres, vagy legfeljebb minimalis, ugyhogy normal esetben semmilyen kulonbseget nem fogsz tapasztalni.

Link to comment
Megosztás:

2 órája, csaba66 írta:

Tobbnyire kiszedett antenna mellett is siman megy a radio, ugyhogy a valasz azon mulik, melyik adot es hol akarod fogni. A ketfele antenna nyeresegeben valoszinuleg nincs elteres, vagy legfeljebb minimalis, ugyhogy normal esetben semmilyen kulonbseget nem fogsz tapasztalni.

Köszönöm válaszod! Mindig a helyi rádiót hallgatom, szóval ezzel nincs gond. Inkább a tél miatt gondolkodtam ezen a másik megoldáson. A hó meg a fagy eléggé teszi tönkre az antennát!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.