Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Optikai Tuning


Dini

Recommended Posts

Sziasztok

Dísztárcsa rögzítésére valaki tud okosat mondani a kábelkötegelőn kívűl mivel csillaggarázs nem védett az enyves kezektől

Cascó fizet kp ba 25000 vagy számlára 44000-10%önrészt a 16-os gyári hétküllős dísztárcsáért ha lezárul a rendőrségi hercehurca mivel cascohoz ez kell.Szóval valakinek ötlet?tudom hülye kérdés de hátha valaki barkácsból 5-ös volt és nem is megy az optika rovására a műve.mert lehet veszek újat és megint elviszik.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nekem a téli kerék az ötágú acélfelnin van, plusz hozzá a dísztárcsa, alukerék hatású az egész. A lényeg: olyan kerékőrt vettem, aminek van egy szabadon forgó külső gyűrűje (hogy csőfogóval ne lehessen kitekerni). A kerékőr így nagyobb átmérőjű, mint a dísztárcsa furata. Letépni persze le lehet, de akkor törik, sérül a dísztárcsa is.

Üdv: Laci

Sziasztok

Dísztárcsa rögzítésére valaki tud okosat mondani a kábelkötegelőn kívűl mivel csillaggarázs nem védett az enyves kezektől

Cascó fizet kp ba 25000 vagy számlára 44000-10%önrészt a 16-os gyári hétküllős dísztárcsáért ha lezárul a rendőrségi hercehurca mivel cascohoz ez kell.Szóval valakinek ötlet?tudom hülye kérdés de hátha valaki barkácsból 5-ös volt és nem is megy az optika rovására a műve.mert lehet veszek újat és megint elviszik.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Dísztárcsa rögzítésére valaki tud okosat mondani a kábelkötegelőn kívűl mivel csillaggarázs nem védett az enyves kezektől

Cascó fizet kp ba 25000 vagy számlára 44000-10%önrészt a 16-os gyári hétküllős dísztárcsáért ha lezárul a rendőrségi hercehurca mivel cascohoz ez kell.Szóval valakinek ötlet?tudom hülye kérdés de hátha valaki barkácsból 5-ös volt és nem is megy az optika rovására a műve.mert lehet veszek újat és megint elviszik.

Szerintem rakd el a pénzt és felejtsd el a dísztárcsát <_<

Link to comment
Megosztás:

Szia

nekem is ez az egyenlőre tetsző gondolat de ritka ronda így a szürke autó a nagy fekete kerekekkel.előző hozzászóló ötlete jó és szemezgetek is ötágú lemezfelni plusz dísztárcsa kombóval

Ha találok majd akkor biztos áttérek a csavaros megoldásra.addig mivel mindjárt tél kibírom a fekete kráterekkel a kocsi alatt.A télihez ami 15ös ahhoz van kevésbé szép de gyári tárcsa.

Szerintem rakd el a pénzt és felejtsd el a dísztárcsát <_<
Link to comment
Megosztás:

Szia

nekem is ez az egyenlőre tetsző gondolat de ritka ronda így a szürke autó a nagy fekete kerekekkel.előző hozzászóló ötlete jó és szemezgetek is ötágú lemezfelni plusz dísztárcsa kombóval

Ha találok majd akkor biztos áttérek a csavaros megoldásra.addig mivel mindjárt tél kibírom a fekete kráterekkel a kocsi alatt.A télihez ami 15ös ahhoz van kevésbé szép de gyári tárcsa.

Nem olyan rossz az <_<

Ha felraksz valamit, akkor csak játszós, olcsót :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Szia

nekem is ez az egyenlőre tetsző gondolat de ritka ronda így a szürke autó a nagy fekete kerekekkel.előző hozzászóló ötlete jó és szemezgetek is ötágú lemezfelni plusz dísztárcsa kombóval

Ha találok majd akkor biztos áttérek a csavaros megoldásra.addig mivel mindjárt tél kibírom a fekete kráterekkel a kocsi alatt.A télihez ami 15ös ahhoz van kevésbé szép de gyári tárcsa.

Nekem is szürke a kocsi és fekete alufelnivel van, előszór furcsa volt de most már tetszetős számomra is <_<

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy honnan lehetne lakk fekete középkonzol borítást + kormányra való fekete vezérlőket szerezni?

Helló! Szerintem jobban jársz, ha ezeket az alkatrészeket kiveszed az autóból, és elviszed autófényezőhöz lefestetni. Én így csináltam a g astrámnál, nagyon jól megcsinálták.

Link to comment
Megosztás:

Helló! Szerintem jobban jársz, ha ezeket az alkatrészeket kiveszed az autóból, és elviszed autófényezőhöz lefestetni. Én így csináltam a g astrámnál, nagyon jól megcsinálták.

Köszi az infot, ezzel csak az a bajom h a CD lejátszó és a klíma paneljét is le kéne fényezni, amin vannak kis jelek meg számok is...

Azokat kitakarja vagy nem festi le?

Link to comment
Megosztás:

Köszi az infot, ezzel csak az a bajom h a CD lejátszó és a klíma paneljét is le kéne fényezni, amin vannak kis jelek meg számok is...

Azokat kitakarja vagy nem festi le?

Festésnél azoknak sajnos annyi, de megcsináltatod matricából és fényezés után felragasztod.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
2000-es papír gondolom elég, utána pedig mehet a korong. Milyen pasztát érdemes használni hozzá? Mehet az amit a fényezéshez is használnak vagy másik fajta kell?

Avatar cserélve :)

Én 2000-es papírral csiszoltam meg, és fényezők által használt 3M-es zöld kupakos pasztával políroztam meg egy éve. Azóta is jó.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Szia!

Nekem a téli kerék az ötágú acélfelnin van, plusz hozzá a dísztárcsa, alukerék hatású az egész. A lényeg: olyan kerékőrt vettem, aminek van egy szabadon forgó külső gyűrűje csőfogóval ne lehessen kitekerni). A kerékőr így nagyobb átmérőjű, mint a dísztárcsa furata. Letépni persze le lehet, de akkor törik, sérül a dísztárcsa is.

Üdv: Laci

Szia.vettem én is 5 ágú lemezfelnit és érdekelne hogy hol lehet venni azt a fajta kerékőrt amit említettél?

Anélkül nem akarom feltenni a dísztárcsát.vagy típus érdekelne

Link to comment
Megosztás:

Megnézem a dobozát. Egyébként gumisnál vettem. A lemezfelnit hol vetted és mennyiért? Használt vagy új? Egyik barátomnak is kellene, mert alukerékkel vette az autót, és a télit ilyen ötágúra szeretné szereltetni. Dísztárcsád van hozzá?

Szia.vettem én is 5 ágú lemezfelnit és érdekelne hogy hol lehet venni azt a fajta kerékőrt amit említettél?

Anélkül nem akarom feltenni a dísztárcsát.vagy típus érdekelne

Link to comment
Megosztás:

Megnézem a dobozát. Egyébként gumisnál vettem. A lemezfelnit hol vetted és mennyiért? Használt vagy új? Egyik barátomnak is kellene, mert alukerékkel vette az autót, és a télit ilyen ötágúra szeretné szereltetni. Dísztárcsád van hozzá?

Szia.Miskolc Kozma autókereskedés.50000, gumival ,dísztárcsával és használt.sajna 1 gumi kuka.viszont az eltulajdonított dísztárcsáért kapok cascóra 25000ft-ot igy már egész jó.főleg ha még eladom a 4db 16os felnit akkor kb 0 a költség,

ja és volt még egy 3db os garnitúra felni a kereskedésben de a dísztárcsák már nem az igaziak,7 ből lett a 4 összeválogatva nekem.szalonba 30000 darabja a keréknek és 10000 a dísztárcsa.találni nehéz.

ha megvan a doboz akkor várom válaszod.előre is köszi:Krisztián

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.