Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Optikai Tuning


Dini

Recommended Posts

Szia Krisztián és mindenki!

Ma lecseréltem a kerekeket, és közben lefotóztam a kerékcsavart, a dobozt valahova eláshattam, nem találom. Remélem a képek segítenek. A nagy átmérőjű fejrész külön elforog, azt forgatva nem lehet kicsavarni a csavart. Ahhoz viszont elég nagy, hogy a dísztárcsa furatán nem fér át (legalább is roncsolás nélkül).

P1030172_www.kepfeltoltes.hu_.jpg P1030177_www.kepfeltoltes.hu_.jpg P1030179_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szemműtétem volt, azért nem jelentkeztem eddig.

Üdv: Laci

Szia.Miskolc Kozma autókereskedés.50000, gumival ,dísztárcsával és használt.sajna 1 gumi kuka.viszont az eltulajdonított dísztárcsáért kapok cascóra 25000ft-ot igy már egész jó.főleg ha még eladom a 4db 16os felnit akkor kb 0 a költség,

ja és volt még egy 3db os garnitúra felni a kereskedésben de a dísztárcsák már nem az igaziak,7 ből lett a 4 összeválogatva nekem.szalonba 30000 darabja a keréknek és 10000 a dísztárcsa.találni nehéz.

ha megvan a doboz akkor várom válaszod.előre is köszi:Krisztián

Link to comment
Megosztás:

Szia Krisztián és mindenki!

Ma lecseréltem a kerekeket, és közben lefotóztam a kerékcsavart, a dobozt valahova eláshattam, nem találom. Remélem a képek segítenek. A nagy átmérőjű fejrész külön elforog, azt forgatva nem lehet kicsavarni a csavart. Ahhoz viszont elég nagy, hogy a dísztárcsa furatán nem fér át (legalább is roncsolás nélkül).

Üdv: Laci

Szia.

hát mint egy régi szoci csavar.de ha jó és bevált akkor jó.

gondoltam hogy vékony alátétet a felnicsavar kúpos részére feltenni és finoman odahegeszteni épphogy csak,akár mindre és foghatná az alátét a dísztárcsát, a csavarra meg mehet a kupak és már nem is látszik(már csak a kupak a híja de az nem nagy dolog talán) még nem is csúf talán de nem tudom hogy mit reagálna a futómű.Mert egy kerékőr kevésnek tűnhet az ártó kezeknek.De ha akarják viszik akkor is.akkor megint casco de legalább megvenném az újabbat.de mivel nyári gumis a felni így van idő utánajárni.(6500 ért mondtak valami hasonlót csak rá kéne próbálni)

Köszönöm a segítséget

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
RS hozza be ezeket cuccokat szerintem még mindig, tehát kevés az esély arra, hogy sikerül lelni valahol.

De nem lehetetlen :o

Angol ebay is megvolt ?

Igen az angolon is szétnéztem, sőt német "tuning" boltok oldalán is keresgéltem, de hiába!

Azonban kis hazánkban az alábbi két üzletben találtam:

itt és itt

(hátha valakit érdekel)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
A fólia amit használtál kimondottan karosszériára való dekorfólia, vagy valami egyéb?

A felragasztás miatt érdeklődöm, mert Én is gondolkozom pár elem átszínezésén.

Helló!

Bocsi, most látom, hogy írtál. Kellett volna dobj egy PÜ-t. Na szóval, a fóliát egy itteni reklámirodánál vettem, különböző cégtáblák és reklámtáblák készítésével foglalkoznak. Jó vastag, masszív fólia és Oracal márka ami ilyen téren az egyik legjobb:D

Hajszárítóval alakítottuk a karosszériához, azonban most nem így néz ki az autó. Teszek fel friss képet.

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Ha nincs mit kezdjél vele akár ingyen is adhatod:D

Privátban dobj egy megközelítő árat, én nem tudok milyen árat mondani.

Először inkább ellenőrizzük le hogy megfelelő-e az autódhoz!

Küld el a méreteket és este megnézem egyeznek-e!

Aztán ha jó akkor beszélünk az árról is!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.