Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

MVOK hírek


rtomi

Recommended Posts

-2007 November 10. Vezetőség választás

A jelenlévők új vezetést választottak.

Az előzővel sem volt semmi baj csak a régi vezetés nem tudta tovább vállalni a klub irányítását.

A megválasztott új elnökség 3 főböl áll: Hattayer Péter lightning@fw.hu

Karaszi Gábor karaszig@hu.inter.net

Rigó Tamás. rtomi@hdsnet.hu vagy rigotomi@veteranopel.hu

A klub székhelye továbbra is marad a régi: Budapest XVIII.-ker Zádor u. 6. Tehát az aminisztrációs dolgok (klubtgság,biztosítások ,tagnyilvántartás) továbbra is itt intéződnek. Ezekkel a dolgokkal továbbra is Dedeó Gyula foglalkozik.(köszönjük neki) tagjelentkezés: klub@veteranopel.hu

A honlappal kapcsolatos dolgokkal Pap Attilát lehet keresni. papattila@veteranopel.hu. Nála kell jelezni azt is,ha valaki veteranopeles e-mail címet szeretne. pl: rigotomi@veteranopel.hu .

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • Hozzászólások 55
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én is felraktam két Rekordunkat.Nagyon jó kezdeményezés. Hogy lehetne beállítani, hogy kiírja Klub: MOTE ? A kék Rekord állapotleírásánál kimaradt egy k betű. Lehetne ezt hogy pótolni?

ide jöhetnek nem veteránok, youngtimerek is ? :) az enyém csak 24 éves de szívesen kerülnék ilyen díszes társaságba :)

Link to comment
Megosztás:

ide jöhetnek nem veteránok, youngtimerek is ? :) az enyém csak 24 éves de szívesen kerülnék ilyen díszes társaságba :)

Nos nem csak MVOK-sok regisztrálhatnak, a lényeg, hogy 25-nél idősebb legyen az Opelka. A cabrió Ascona külön engedélyt kap, de az évszámnál csak 83-at tudsz beírni. Csak regisztrálj.

Korinak beírtam, hogy MOTE az MVOK-sokat autómatikusan írom a többeiknek kérni kell. Ez azért van, mert külön az MVOK tagokat is le lehet majd hívni!

Még szeretnék egy pár újítást, de nem könnyű mindent megvalósítani.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 years later...
Sziasztok! Itt a második 50db! Hétfőn viszek fel Pestre Stefannak, ha kell valakinek jelezze. Tudok leadni a Titanhoz is az Illatos útra, arra is megyek hétfőn. Van ott egy baró jó kis arany B Ascona..úgy vettem észre hogy ott van a MOTE főhadiszállás! :lol:

Ott volt :lol:

Gyulának is adsz belőle ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.