Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tagok


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 105
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 1 month later...
sziasztok!

kornél vagyok nagyharsánybol és egy 91"-es 8v calibrával gyarapitanám a csapatot és a fórumot!!! :D sajna mostanság kevés idöm van a neten lófrálni de rem ez csak ideiglenes állapot! 3-an már ismernek innen de szeretnék majd idövel mindenkivel megismerkedni! :D

cső vazze ! :D

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

kornél vagyok nagyharsánybol és egy 91"-es 8v calibrával gyarapitanám a csapatot és a fórumot!!! :D sajna mostanság kevés idöm van a neten lófrálni de rem ez csak ideiglenes állapot! 3-an már ismernek innen de szeretnék majd idövel mindenkivel megismerkedni! :D

Üdv nálunk. :D :D

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Néha szóba kerül, hogy hirdessük meg itt ott a találkozókat, és hívjünk minnél több embert.

Szerintem most van egy jó társaság. Nem kell ezt azzal elrontani, hogy legyünk sokan. Inkább örülni kell neki, hogy kevesen vagyunk. A kadettklub is így indult. Pár emberrel. Mára pedig felhígult úgy, h kb a hígf*sban hajózik az ember, ha felmegy a fórumra. Annyi ***** ***** **** embert felszedett a klub útközben, h már teljesen elvesztette a régi jellegét.

Szóval szerinem nem kellene erőltetni, hogy minnél nagyobb nyilvánosságot kapjon. Jó, ha nyugalom van. Majd beindul itt is a köpködés, meg egymás fúrása. És arra semmi szükség sincs.

Link to comment
Megosztás:

Néha szóba kerül, hogy hirdessük meg itt ott a találkozókat, és hívjünk minnél több embert.

Szerintem most van egy jó társaság. Nem kell ezt azzal elrontani, hogy legyünk sokan. Inkább örülni kell neki, hogy kevesen vagyunk. A kadettklub is így indult. Pár emberrel. Mára pedig felhígult úgy, h kb a hígf*sban hajózik az ember, ha felmegy a fórumra. Annyi ***** ***** **** embert felszedett a klub útközben, h már teljesen elvesztette a régi jellegét.

Szóval szerinem nem kellene erőltetni, hogy minnél nagyobb nyilvánosságot kapjon. Jó, ha nyugalom van. Majd beindul itt is a köpködés, meg egymás fúrása. És arra semmi szükség sincs.

Legyen így!Igazad van, aki akar úgyis megtalál minket!Nem is fogom mondani senkinek a klubot, csak olyannak akiről biztosra tudom, hogy jó arc!

Link to comment
Megosztás:

Kb 2 hete írt egy siklósi srác, hogy hallott a mediterrán opelklubról, és szeretne belépni. Válaszban megírtam, hogy egy hivatalos klub, és tagsági díjat kell fizetni. Azóta nem jelentkezett. Azért a fizetési kötelezettség sztem sok prasztot visszatart.

Link to comment
Megosztás:

Kb 2 hete írt egy siklósi srác, hogy hallott a mediterrán opelklubról, és szeretne belépni. Válaszban megírtam, hogy egy hivatalos klub, és tagsági díjat kell fizetni. Azóta nem jelentkezett. Azért a fizetési kötelezettség sztem sok prasztot visszatart.

Ki volt az?Küldd el a nevét pü.-ben.

Link to comment
Megosztás:

Kb 2 hete írt egy siklósi srác, hogy hallott a mediterrán opelklubról, és szeretne belépni. Válaszban megírtam, hogy egy hivatalos klub, és tagsági díjat kell fizetni. Azóta nem jelentkezett. Azért a fizetési kötelezettség sztem sok prasztot visszatart.

Aki "megretten" a tagdíj kapcsán az nem feltétlenül paraszt B)

Lehet, hogy nem látja a tagsággal járó előnyöket, vagy nem akarja látni B)

Igazándiból az lenne az üdvös, ha olyan társaság alakulna ki minden szekcióban/régióban, akik bármikor szívesen taliznak egymással, ha úgy alakul segítik egymást, ha van lehetőségük mozdulnak együtt ide-oda, esetleg talit is szerveznek. Mert azért jó valamire "ránézni" az esmény után, hogy igen, ez a mi munkákból jött létre, ennyi+ennyi ember jól érezte magát :D

1 biztos jó szűrő tagdíj megléte.

Link to comment
Megosztás:

Aki "megretten" a tagdíj kapcsán az nem feltétlenül paraszt B)

Kori szerintem nem rossz értelemben gondolta, hogy paraszt, hanem csak egy megnevezés volt.

Igazándiból az lenne az üdvös, ha olyan társaság alakulna ki minden szekcióban/régióban, akik bármikor szívesen taliznak egymással, ha úgy alakul segítik egymást, ha van lehetőségük mozdulnak együtt ide-oda, esetleg talit is szerveznek. Mert azért jó valamire "ránézni" az esmény után, hogy igen, ez a mi munkákból jött létre, ennyi+ennyi ember jól érezte magát B)

Ez így van!

1 biztos jó szűrő tagdíj megléte.

Igen, de nem kell mindjárt ezzel lerohanni az érdeklődőt, megszűri a "jónépet" a már kialakult "mag" a találkozók során. Aztán aki szimpatikus, és neki is a klub, az előbb-utóbb talán hivatalosan is belép, ha látja, hogy érdemes.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.