Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Sajnos az autóm pár hónapot reklámozta ott a klubot, de nem hinném, hogy vkinek ez felkeltette az érdeklődését. De azért lehet vele beszélni, mert tényleg jó arc, csak mindig tele van melóval, és az időigényes munkákat nem csinálja mindig lelkiismeretesen.

pedig talán ott kellene lelkiismereteskedni nem egy snassz melónál . ehh...

Link to comment
Megosztás:

Már én is észrevettem, hogy ha nekem nincs pénzem elmenni 2x200 km-t egy talira akkor bevarrt zsebű Opeles vagyok, de fordítva ez nem igaz. Azt tudom, hogy mostanában még a Mohács-Pécs táv is anyagi megterhelés lesz, kölcsönből történt házvásárlás után.

Link to comment
Megosztás:

Már én is észrevettem, hogy ha nekem nincs pénzem elmenni 2x200 km-t egy talira akkor bevarrt zsebű Opeles vagyok, de fordítva ez nem igaz. Azt tudom, hogy mostanában még a Mohács-Pécs táv is anyagi megterhelés lesz, kölcsönből történt házvásárlás után.

én ezért lakom még lakásban mindíg mert gyáva vagyok :huh: :lol:

(sose volt semilyen hitelem boldog ember is vagyok ezért igen csak lakásban lakom és hiányzik a friss levegő néha :D de szokom szokom...)

mondjanak amit akarnak ! :D

Link to comment
Megosztás:

én ezért lakom még lakásban mindíg mert gyáva vagyok :huh: :P

(sose volt semilyen hitelem boldog ember is vagyok ezért igen csak lakásban lakom és hiányzik a friss levegő néha :P de szokom szokom...)

mondjanak amit akarnak ! :P

Nekünk nem a friss levegő, hanem a garázs hiányzik :D :P

Mióta felvettem azt a hitelt az autó kipótlására én vagyok a legboldogabb ember a világon :D Én is ellene voltam, de ez a piszok: a szerelem tényleg öl, butít és megvakít :lol: :D

Áhh lakást vagy házat venni.. az tényleg útvesztő egy életre. Mondjuk a bérlet sem jobb, de egyedül csak ezt lehet fenntartani és nem kötöz meg egy életre.

Link to comment
Megosztás:

Én is max B-S-T megyéket vonnám össze a Mediterrán alá. Gondolj bele, ha vki a balcsinál lakik, így is nehezen ugrik le Pécsre egy mini meet-re. Sokszor 40 km is nagy áldozat.

Egyetértek. Ettől függetlenül messzebbről is eljöhetnek a talinkra, ha akarnak, engem sem zavartak el még egyszer sem a Lurdy-tól :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hja meg Észak-Dunántúlon is vannak legalább 10-en.

Akkor ott is mozgósítania kellene magát egy-két embernek, és máris beindulhatna egy ottani szekció is. Ehhez viszont kell legalább 3 lelkes tag, akik felébresztik a többieket. Ha vannak 10-en, akkor ott már jobb a helyzet, mint itt. És akkor akár lehetne szervezni egy közös talit is a Balcsin. De ennyire ne menjünk előre, mert a két szék között a földre ülünk. :huh:

Link to comment
Megosztás:

nagyobb értelmeseb talit itt a mi kis környékünkön hogy hol lehetne leszervezni nem tudom ötletem nincsen . mondjuk a balcsin ha van tali én álltalában ott vagyok ha tehetem vagyis mindent megteszek mert jó hely .

Szerintem nem kell rögtön egy nagyobb tali szervezésén agyalni (bár nem tudom, hogy Nálad mi minősül nagynak). Első lépésben a tényleges "szekciótagoknak" kellene összejönni egy kis személyes összeröffenésre (szekcióalapításra), ahol meg lehetne beszélni a dolgokat, hogy ki-mit-hogyan képzel el, mit tudna vállalni a szervezésből, meg ilyenek.

Szekciótalira szerintem egy pécsi (vagy akár egy mohácsi) kocsma vagy pizzéria is megfelelne, ha 1-2 naposról beszélünk, akkor szerintem Orfű egy szép hely lenne, ahová esetleg távolabbról is eljönnének egy hétvégére. Orfűn több kisebb szálláshely is van, többek között a "Motelünk" (nem az enyém, hanem a főnökömé).

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem kell rögtön egy nagyobb tali szervezésén agyalni (bár nem tudom, hogy Nálad mi minősül nagynak). Első lépésben a tényleges "szekciótagoknak" kellene összejönni egy kis személyes összeröffenésre (szekcióalapításra), ahol meg lehetne beszélni a dolgokat, hogy ki-mit-hogyan képzel el, mit tudna vállalni a szervezésből, meg ilyenek.

Szekciótalira szerintem egy pécsi (vagy akár egy mohácsi) kocsma vagy pizzéria is megfelelne, ha 1-2 naposról beszélünk, akkor szerintem Orfű egy szép hely lenne, ahová esetleg távolabbról is eljönnének egy hétvégére. Orfűn több kisebb szálláshely is van, többek között a "Motelünk" (nem az enyém, hanem a főnökömé).

Sztem Győrben megvannak min. 4en, pl. Hening is és ők, akkor ott akciózhatnának a régióban.

Mi meg itt, aztán szépen lassan összeszednénk az embereket. Én is tudok mozgósítani havert, akinek nincs túl sok ideje fórumozni, de a talikhoz szívesen csatlakozna. Mindig vannak elveszett bárányok. :huh:

Tényleg sok Opelt látok Pécsen, csak sokan nem tudják, hogy így is lehet mulatni.

Link to comment
Megosztás:

Sztem Győrben megvannak min. 4en, pl. Hening is és ők, akkor ott akciózhatnának a régióban.

Mi meg itt, aztán szépen lassan összeszednénk az embereket. Én is tudok mozgósítani havert, akinek nincs túl sok ideje fórumozni, de a talikhoz szívesen csatlakozna. Mindig vannak elveszett bárányok. :D

Tényleg sok Opelt látok Pécsen, csak sokan nem tudják, hogy így is lehet mulatni.

Én nem nagyon ismerek olyan opelest, akit be lehetne szervezni :huh:

Egyhapsi szerintem benne van a dologban, Gyurka nem valószínű. Tegnap benézett a fórumra, mert küldtem neki pü-t, de vagy nem talált ide (mert időközben Pííísta áthelyezte a topikot, én meg még a régi helyre linkeltem a Gyurkát), vagy nem érdekli a dolog. Jófej, segítőkész gyerek ez a Gyurka (ráadásul neki is F Astra Caravan-ja van :D , csak szerintem nem nagyon van ideje ilyesmire. Van egy Corsa-s albérlő lakó a háztömbünkben, ő kérdezett már a club-ról, ha látom, szólok neki. Más most nem ugrik be. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Viszont, ha el akarunk kezdeni valamit, akkor konkretizálni kellene egy első találkozót, mert különben csak a beszélünk-beszélünk... oszt nem lesz semmi!

Mint már említettem nekem január 4-ig csak este 6 után jó 1- max. 2 órára, jan. 5-9-ig ráérek, ha időben egyeztetünk.

Link to comment
Megosztás:

Viszont, ha el akarunk kezdeni valamit, akkor konkretizálni kellene egy első találkozót, mert különben csak a beszélünk-beszélünk... oszt nem lesz semmi!

Mint már említettem nekem január 4-ig csak este 6 után jó 1- max. 2 órára, jan. 5-9-ig ráérek, ha időben egyeztetünk.

4én vizsgázok, úgyhogy aznap este jó. 6 után kicsivel?

Link to comment
Megosztás:

Nekünk a gyerekek miatt kicsit későn van az este 6 óra. Inkább a következő hét lenne jó.

Az este 6 hogy lehet késő? Nálunk ha 10-kor alszik a gyerek, akkor örülünk. Igaz csak 8 körül ébred, de 10-nél előbb nagyon ritkán tudjuk letenni. Ha le is tesszük, a kis komisz még kitalál ezt-azt.

Nem komolyan írtam ám, természetes, hogy késői Nektek ez az időpont, csak kötözködök, meg dicsekszem a gyereknevelésünk sikertelenségével :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A felkelés nálunk is 8-9 körül van, de az esti lefekvés igencsak változó. Attól függ, hogy napközben mennyit alszik, ezért fél8-8 körül fürdetés aztán lesz ami lesz. Nincs semmi gond azzal, hogy Pécsre menjünk, úgyis lene dolgom, de tényleg kései a 6, mert még min fél óra az út hazáig.

Link to comment
Megosztás:

hát nekem majdnem mindegy csak szóljon valaki rám mert szét vagyok sokszor csúszva agyilag bár az inkább a nyári tavaszi időkre értendő :D

a számom 70 220 95 30 pl. egy sms és visszacsörgök :huh:

szóval legyen aktívabb az opeles társaság rajtam aztán ne múljon :lol: végül is régi bringás izéé opeles vagyok már .

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.