Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

sajni nem túl sok képet csináltam, és azok se lettek valami hű de extrák, de azért akad közte pár jó:

http://www.adeptnet.hu/images/misc/blitz-i...itzWeekend4.zip

jó szórakozást! :lol:

mint kívülálló el szeretném mondani, hogy nekem ez a mostani blicccc nem volt annyira szimpatikus. nem szeretnék senkit se megbántani, mert tisztában vagyok vele, hogy mekkora meló egy ilyet megszervezni.

kevés volt a kocsi és kevés a különlegesség (nem volt mindenkiében LET motor meg 20" colos kerék :lol: :lol: - jót virultunk ezen a beszóláson), meg szerintem a programok is elég lapik voltak. a kocsi sorsolás nagyon jó ötlet volt. remélem jövőre picit jobb lesz.

azért gondoltam leírom, mert a kívülállók véleménye is jól jöhet. nem szeretnék anyázós topicot nyitni, meg vitatkozni ezen azokkal, akik kitették a lelküket, hogy legyen ez a rendezvény. de nekünk ez jött le.

azt se tudom megmondani hogyan kéne jobban csinálni, szóval a szám nagy, de... de mindenképpen érdemes rajta gondolkodni. abban tudok segíteni, a kivitelezésben sajnos továbbra sem (nincs rá időm).

Link to comment
Megosztás:

sajni nem túl sok képet csináltam, és azok se lettek valami hű de extrák, de azért akad közte pár jó:

http://www.adeptnet.hu/images/misc/blitz-i...itzWeekend4.zip

jó szórakozást! :lol:

mint kívülálló el szeretném mondani, hogy nekem ez a mostani blicccc nem volt annyira szimpatikus. nem szeretnék senkit se megbántani, mert tisztában vagyok vele, hogy mekkora meló egy ilyet megszervezni.

kevés volt a kocsi és kevés a különlegesség (nem volt mindenkiében LET motor meg 20" colos kerék :lol: :lol: - jót virultunk ezen a beszóláson), meg szerintem a programok is elég lapik voltak. a kocsi sorsolás nagyon jó ötlet volt. remélem jövőre picit jobb lesz.

azért gondoltam leírom, mert a kívülállók véleménye is jól jöhet. nem szeretnék anyázós topicot nyitni, meg vitatkozni ezen azokkal, akik kitették a lelküket, hogy legyen ez a rendezvény. de nekünk ez jött le.

azt se tudom megmondani hogyan kéne jobban csinálni, szóval a szám nagy, de... de mindenképpen érdemes rajta gondolkodni. abban tudok segíteni, a kivitelezésben sajnos továbbra sem (nincs rá időm).

ÁÁ! Hency az érdeklődő, Solymi a durci, Voszinak meg elmásztak a megapixelek a fényképezőjéből. Nekem a bicaj MEGAPIXEL képeket elküldhetnéd legalább privibe, emailbe. Köcke!

Link to comment
Megosztás:

kb. 4x ennyi kép van, de nem volt kedvem se időm többet összeszedni. a 93-ast javítottam, az a kép rossz volt. :D a zip-ben is kicseréltem.

mi elmentünk a kaszi-hoz (az egyik fekete OPC) Letenyére pusztítani, 1/8 mérföldes futamokat futni a 311LE-s 1400Nm-es trakijával a réten, stb.. az volt a blitz fénypontja (nekünk). pár fotót ide tettem abból is okulásképp... :lol: :lol:

http://www.adeptnet.hu/images/misc/blitz-i...kaszi-tanya.zip

a traki 22mp@52km/h-t futott 1/8-on, és ezt aszfalton, és a domboldalon, méteres sárban, felfelé is megcsinálta :lol: :D úgyhogy anti szedd össze magad!!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Na, a Fogyasztóvédelmi Hatóság lezárta az ügyet. Okoztunk egy kis fejfájást a luvnyának. A bélyegzőbe nem kötöttek bele, gondolom kimagyarázták, hogy frissiben szoktak bélyegezni, ha beírás volt. Remélem, azért korrumpálniuk is kellett.

Azonban, amire nem számítottam, viszont jót röhögtem rajta - idézet a NFH leveléből:

"A hatósági ellenőrzés során elismerték, hogy a kemping biztonsági őreinek valóban nem volt fényképpel ellátott kitűzőjük. A panasz ezen részével kapcsolatban az ügy áttételre kerül a területileg illetékes rendőrkapitányságának."

He-he-he-he-he :)

Oszt a rendőrség majd szépen kivizsgálja, hogy kik is dirigáltak és milyen alapon ott... aztán ha nincs engedély, akkor jön a bazdmeg :lol: sok sikert kívánok neki, hogy sikerüljön összeszednie pár embert, akik igazolt biztonsági őrök, és alátámasztják, hogy ők voltak a zergebaszó biciklihuszárok :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Na, a Fogyasztóvédelmi Hatóság lezárta az ügyet. Okoztunk egy kis fejfájást a luvnyának.

Akkor tulajdonképp a következő Blitz már nem ott lesz ha jól értelmezem? :lol: A nénire meg ráfér egy kis eligazítás ha már nekünk nem sikerült előtte szerdán... :lol: :) :P

Link to comment
Megosztás:

  • 8 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.